C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 01.09.09  19:48

    « ???

    zkouška spojení ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.08.09  09:34

    « 17" hliníkové disky C-Max 2 Titanium

    Ahoj všichni Maximalisti...pokud máte někdo zájem o nové hliníkové disky 17" x 7, které se dodávají standardně na C-Max Titanium, dejte vědět - válí se mi doma 4 ks nové v krabici. Určitě se domluvíme.
  • 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 30.07.09  18:38

    « Ford 6000 CD

    Zdravím spolumaxáci,
    mám na vás prosbu.Nemáte někdo pls český manuál v pdf (nebo jiné digitální formě) na rádio Ford 6000 CD s AUXem a "stříbrnými" tlačítky [odkaz] rok výroby 2007 ?
    Sehnal jsem ho v angličtině,němčině,ale čeština je prostě k nenalezení...
    Předem díky!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.07.09  10:42

    « Re: POMOC

    Poruchu spôsoboval vadný snímač chladiacej kvapaliny [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.07.09  17:27

    « POMOC

    Objavila sa mi porucha na mojom C-maxe. Počas cesty domov mi pri zapnutej klime (manuálnej) z ničoho nič klesla ručička teplomera na nulu, o chvilku sa vypla klima, potom ručička vystúpila na 90 a klima sa zapla. Tento dej sa objavoval nepravidelne, niekoľko krát. Pre bežnom pohľade na motor nič nezvyčajne nepozorujem. Po preštartovaní motora začala svietit oranžova kontrolka - motor. Vie niekto poradit?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.07.09  13:39

    « Re: Střešní box

    Díky za odpověď. Koupil jsem Thule Pacific 600 v černé barvě. Na tmavém autě vypadá super. Montáž bez použití klíčů - super. Hlučnost-pustím rádio a ani nevím, že je něco na střeše ;-) Můžu doporučit! :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 02.07.09  21:53

    « Re: deflektory

    Mrkni do mojí galerie
  • 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 02.07.09  17:43

    « deflektory

    nemáte někdo na maxovi deflektory (ofuky) bočních oken? docela by mě zajímalo, jestli by se to tam hodilo a jak to vypadá
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.07.09  21:32

    « Re: Povrzávající dveře a čištění klimatizace

    Díky moc za radu.Tak nějak jsem si to myslel, když jsem za jízdy otevřel dveře a vrzání přestalo :-) Letos jsem dal do oken folie a je to fakt paráda. Nepotrpím si na nějaké parádičky, ale folie dopotučuji. Samozřejmě s atestem na každém okně.
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 30.06.09  16:09

    « Re: Střešní box

    Ahoj,mám Thule Atlantis 600 - fotka viz můj profil.Koupil jsem si k němu takový ty hliníkový schůdky se dvěma stupněma,aby to nakládání bylo pohodlnější.Uzamykání v pohodě jedním klíčem uprostřed,montáž právě u tohohle boxu snad nejjednodušší,jaká může být.Hlučnost daleko menší,než bych čekal.Samotné příčníky bez boxu hlučí víc (subjektivní pocit).Co se rozteče příčníků týká,tak nebyl nejmenší problém - box se vejde v pohodě (kotvící body boxu jsou pohyblivé,takže lze nastavit podle chuti)a drží jak přikovanej.Já jsem spokojenej :yes:
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…