C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 12.10.09  19:48

    « Re: svícení

    Tak ja mam taky smulu, patici pro rele sem nasel, ale neni osazena piny...takze bez polohy "auto" to nejde. Jedine co bylo i s kontakty, byla pojistka.
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 12.10.09  18:11

    « Re: svícení

    žirafák: tak já to mám jiné než na focusovi, nejspíš to tam nebude vůbec :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.10.09  16:03

    « Re: c-max opěrky hlavy

    Díky za radu, už jsou venku. :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.10.09  17:53

    « Re: svícení

    viac info tu:
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.10.09  13:40

    « Re: c-max opěrky hlavy

    Zdravím, je to úplně jednoduché, návod jsem zde psal 24.12.2007.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.10.09  12:44

    « c-max opěrky hlavy

    Nemohu úplně vytáhnout opěrky hlavy na zadních sedadlech.Jdou pouze nahoru a dolů.Čtyři chlapi jsme u toho maturovali a nic.A to je jeden přímo automechanik,co dělal u Fordu.Mám c-maxe v Ghii výbavě z roku 2005.Nevíte náhodou někdo,jak s němi ven?
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 10.10.09  16:23

    « Re: svícení

    Tak jsem ofotil tu mou pojistkovou skříň, relé z klaksonu jsem našel, má čtyři výstupy a zároveň je R9 neobsazená a přichystaná, ale nejspíš to nebude ono, poněvadž je tam pět vstupů. Proud jde jen do levého spodního (viz detail) při zapnutém klíčku a taky při nastartovaném motoru. Nejspíš to ale bude na ostřikovač a stěrač světel, podle obrázku na spodu víka a to u svého auta nemám, přesto je to nachystané. Pojistka f23 je taky volná a proud v ní je. [odkaz]
    Jinak pojistky v kabině nejsou vůbec popsané.
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 09.10.09  19:47

    « Re: svícení

    Zirafak11: Mohl by si to rele vic rozvest? ...jestli si dobre vzpominam, tak si mel i nejake fota, bohuzel uz asi nenajdu kde :-)
    Myslis ze by si sem mohl (znovu) hodit podrobnejsi navod, ze bych vyzkousel? Diky

    P.S: Si totiz matne vzpominam, ze uz to tu probehlo, ale ja tomu moc nevenoval pozornost (nabyl jsem totiz dojmu, ze se to tyka pouze aut s polohou "auto" a tu ja nemam)
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 09.10.09  19:36

    « Re: svícení

    :-O
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 09.10.09  19:35

    « Re: svícení

    To je škoda, minulý týden jsem byl odblokovat pípání pásu, tak kdybych to věděl, mohl jsem se na to zeptat. Zkusím se teda mrknout na pojistky a to relátko, jenže nevím, jestli ho poznám, nemám k tomu žádný papír. Na fokusovi jsem měl ledky a to jsem měl zapojené přes pojistku rádia, když jsem zapl klíč, rozsvítily se, ale při samotném startu zhasly, podobně jako rádio, kvůli případnému zvýšení proudu, takže jsem světla vůbec nemusel hlídat. Ukostřené jsem je měl přes pojistku obrysovek, takže když jsem rozsvítil světla, ledky samy zhasly.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…