C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.01.10  08:25

    « Nosič kol na páté dveře

    Přátelé, máte někdo zkušenost s nosičem kol na páté dveře? Zatím jsem nenašel žádného výrobce, který by na C MAXe takový nosič vyráběl. Ani Ford ho neeviduje žádný jako příslušenství.
    Poraďte, děkuji.
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 31.12.09  10:43

    « Re: Přání + prosba

    Ale mas, 1,6 TDCi EGR ma. Je to takova ta opletena trubka (teda aspon vedeni) vlevo nahore (pri pohledu zepredu)
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 30.12.09  23:14

    « Re: Přání + prosba

    Já egr nejspíš nemám, ve focusovi ale žádný problém nebyl...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.12.09  20:44

    « Re: Vánoce

    A čo máš s egr ventilom? Vyčistiť sa dá ak sa ti zasekáva.
  • « 00 Reagovat !

    foto bonjorno

    bonjorno 30.12.09  19:25

    « Re: Vánoce

    Taky přeju všem maxikářům vše nejlepší do Nového roku.
    Chtěl jsem se zeptat jaký máte kdo zkušenosti s egr ventilem. prý se jeho mechanická část dá vyčistit a opravit a dá se používát dále. Čili, nemusím kupovat nový. Najde se někdo?
    Pitz Bonjorno
  • 00 Reagovat !

    foto bonjorno

    bonjorno 30.12.09  19:24

    « Přání + prosba

    Taky přeju všem maxikářům vše nejlepší do Nového roku.
    Chtěl jsem se zeptat jaký máte kdo zkušenosti s egr ventilem. prý se jeho mechanická část dá vyčistit a opravit a dá se používát dále. Čili, nemusím kupovat nový. Najde se někdo?
    Pitz Bonjorno
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 28.12.09  21:20

    « Re: Vánoce

    Taky všem nejen maxikářům pěkné svátky a hlavně dobrý start do Nového roku ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.12.09  17:29

    « Akumulátor

    Zdravím,
    Jaké máte zkušenosti s nabíjením akumulátoru?Jde vám vyndat z toho plast.deklu?Nejsou problémy po odpojením aku?Mám na mysli řj a radio..?Aku origo Ford- nabíjel jste někdo nebo rovnou měnit?Dobití,výdrž po dobití... Děkuju předem za zkušenost!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.12.09  20:39

    « Vánoce

    Přeji všem maxákům příjemné prožití vánočních svátků a v Novém roce hodně kilometrů bez nehod.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.12.09  19:42

    « Re: benzín 1,8 - možné řešení ??

    Výsledek reklamace v Fservisu:
    Po 3 dnech se i jim projevila závada. Diagnostika zaregistrovala potíže se škrtící klapkou. Ta nebyla skladem. Max mi vrátili. Po cca týdnu jsem byl zpět, vyměnili klapku, svíčky a provedli revizi některých kontaktů (viz příspěvek z 28.11.).
    Teď je volnoběh OK. Přesto jsem trošku ve střehu, protože ještě nemusí být vymalováno - jsem odjakživa drobet skeptik. Pokud to bude držet i při jiném počasí a asi tak měsíc nezakolísá, tak to bylo škrtící klapkou. Je fajn, že ti stačilo převekslovat na jiný benzín :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…