C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.01.10  22:35

    « Re: Jakého C-MAXE

    U pět let starého vozu pro ježdění po městě a aby to nebyla líná mrcha asi nejlépe benzin 1,8. U dieselů bych se bál, že jsou na konci životnosti vstřiky, turbo atd. Ten motor 1,8 je starý, ale ověřený.
    Benzin 1,6 mi při zkušeních jízdách připadal dost slabý.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.01.10  16:16

    « Jakého C-MAXE

    Dobrý den,potřebuji poradit.Chcu si koupit C-MAXE rok 05 a nevím jaký motor a obsah a hlavně jetli naftu nebo benzín?jezdím spiše po městě a kratší vzdalenosti,ale nechcu aby to byla nějaká mrcha lína.Když už tak trochu sílu a komfort.Porad´te někdo prosím,kdo mate zkušenosti ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Chasnik

    Chasnik 19.01.10  14:28

    « Re: Samovolné otevírání pátých dveří

    Díky za odkaz, hledal jsem to tady, ale když nefunguje vyhledávání v diskusi, tak se těžko něco najde...
    Spínač jsem rozdělal, byl suchý, vlhkost se k němu nedostala. Po demontáži a montáži zatím problém ustal, takže se asi někde jedná o skřípnutý drátek, kterým občas el. jde a občas ne:(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.01.10  13:06

    « Re: Akumulátor

    minuly tyden jsem aku vyndaval, jde to hodně blby, plastovy skrinka se musi vepredu otevrit (predni strana je po stranach zajistena). při opetovném nandaváni te nesmi zaskocit, ze baterka jiskri (byl jsem ujisten, ze je to normalni) a je nutne u radia zadat PIN.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.01.10  13:03

    « Re: Akumulátor

    minulý týden jsem aku vyndaval, jde to hodně blbě, plastová skříňka se musí vepředu otevřít (přední strana je po stranách zajištěná). při opětovném nandavání tě nesmí zasskočit, že baterka jiskří (byl jsem ujištěn, že je to normální) a je nutné u rádia zadat PIN.
  • 00 Reagovat !

    foto BOBB

    BOBB 19.01.10  10:50

    « Špatný start

    Zdar panove,mam problem se startovanim motru 2,0 TDCI 100kw Focus C-MAX rv.06.Obcas nejde motor nastartovat.Patranim jsem zjistil,ze zustava po vypnuti motoru uzavrena klapka sani.Pak na ni staci lehce klepnout ona se vrati do otevrene polohy a motor na drc naskoci.Klapku jsem rozdelal vycistil,ale zavada se opakuje.Stava se to nahodile pri studenem,lehce zahratem i zahratem motoru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.01.10  15:24

    « Re: Samovolné otevírání pátých dveří

    S největší pravděpodobností příčinou Vašeho problému je vadný spínač otevírání pátých dveří.Díky netěsnosti se do něj dostane voda a on potom zcela náhodně odjištuje zámek.Je velmi častá závada nejen u c-maxů ale i u kombíků.Viz odkaz.[odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto Chasnik

    Chasnik 17.01.10  11:11

    « Samovolné otevírání pátých dveří

    Nevím, jestli se s tím tady někdo už setkal, ale tento týden mě začal zlobit zámek pátých dveří - samovolně se odemkne. Někdy za jízdy, někdy když nastartuju, občas když zastavím na křižovatce. Kufr se sice neotevře, ale na každé terénní nerovnosti zapípá hlásič otevřených dveří (dveře se o kousek pootevřou a zase zavřou). Nejhorší je, že po zamknutí auta je kufr stále přístupný, musím auto zamknout, potom kufr otevřít a zabouchnout. Děsím se momentu, kdy na tohle zapomenu a někdo mi vleze do nezamknutého auta :-(
    Máte někdou podobnou zkušenost? Možná bude problém se spínačem, který otevírá páté dveře, ale než to začnu rozebírat, rád bych o možné závadě věděl co nejvíc, pokud je to možné...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.01.10  15:58

    « Re: Nosič kol na páté dveře

    určitě bych se díval po držáku na tažné, pokud ho máš. zůstane ti i když změníš auto a je přenosný např. po rodině atd. hlavně bude myslím levnější a do kufru se dostaneš celkem v pohodě i s kolama v nosiči.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.01.10  22:02

    « Re: Nosič kol na páté dveře

    Zkušenost mám (nosič Thule), ikdyž ne na C-maxe. Nasazování a sundavání je nepohodlné, za jízdy může dojít k poškození laku dveří a navíc ten nosič (uchycení) celkem hlasitě vrzal. Jestli máš jinou možnost (střecha, tažné zařízení), tak ho nekupuj.

    Jestli máš horní část těch dveří z plastu (jako např. ten spoiler na fotce níže), tak ho ani nemůžeš namontovat. Neudržel by se a spoiler by se utrhl.

    [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…