C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.10  08:36

    « Re: kontrolka baterie

    No a co třeba volnoběžka alternátoru (pokud tam je)?
  • « 00 Reagovat !

    foto Chasnik

    Chasnik 25.03.10  21:55

    « Re: kontrolka baterie

    Může to být klíňáček nebo taky klidně alternátor, mě odešel na 98 000 km, těsně před vypršením záruky.
  • 00 Reagovat !

    foto Ada-je-zase-tady

    Ada je zase tady 25.03.10  21:43

    « Re: kontrolka baterie

    Anebo, ze by to bylo auto na "F" ? ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Ada-je-zase-tady

    Ada je zase tady 25.03.10  21:43

    « Re: kontrolka baterie

    Povoleny klinovy remen?

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.03.10  20:39

    « kontrolka baterie

    Zdravím.Tak mám po 14 dnech první závadu.Rozsvítila se mi kontrolka na baterii.

    Po nastartování zhasne,ale do minuty se rozsvítí.
    ¨
    Auto normálně startuje,svítí.Nic zvlástního nepozoruji.

    Nevíte co to může být??

    Jen mi přijde,že se zvyšováním otáček mi to nějak hvízdá od motoru.Na turbo mi to ale nepřijde když stojím na místě.

    Děkuji Vám.Žolík
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 24.03.10  23:34

    « Re: Přední brzdové kotouče

    jinak je mozny ze je jenom prikvetlej a opravdu neni nicim dalsim prichycenej... kazdej vyrobce ma svy patenty na...
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 24.03.10  23:18

    « Re: Přední brzdové kotouče

    mel bys na nem mit sroubky na imbus(vetsinou) pote co sundas kolo, pak rozeberes brzdice a sundas a kdyz to nebude tak si pomoct kladivem, muze bejt prikvetlej... :-)
  • 00 Reagovat !

    foto Chasnik

    Chasnik 24.03.10  20:31

    « Přední brzdové kotouče

    Má tady někdo zkušenosti s demontáží/výměnou brzdových kotoučů na přední nápravě? Sundal jsem kolo, ale nenašel jsem žádné šrouby, které by ho držely. Jsou někde zezadu nebo je ten kotouč nějak naražen nebo nalisován?
    Na netu jsem se už dočetl, že šrouby nemusí kotouč držet moc pevně, protože ho přitlačí kolo, když je přišroubované. Ale nechce se mi věřit, že by tam byl jen tak nasazenej a držely ho jen matky, kterýma se přitahuje kolo...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.03.10  22:26

    « manualy

    Tak manualy se mi povedlo sehnat jak na auto,tak na radio a hlášky na PP manželce nějak vysvětlím :-) Ono když jí tam bude něco blikat,tak z toho bude vyplašená :-) a bude muset pozžít přítele na telefonu :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 15.03.10  18:58

    « Re: palubní počítač a čeština

    Někde jsem to četl, ale už nevím kde. Čísla jsou stejné i v italštině a zbytek nepotřebuju, zas tak moc tam toho není.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…