C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.07.07  23:15

    « Re: Kotoučovky

    "Nevšim sem si, kde se mkovesi ptal na 15" kola, ale já mám i el. parkovací brzdu i ESP a jezdil jsem celou zimu na 15ů zimních. Auto je ročník 2006."

    Ja som sa aj pytal aj v servise videl (skusali to), ze sa mi tam 15" nezmesti kvoli kotucom ....
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.07.07  22:56

    « Benzin..nafta?

    Opravdu nechci aby tady začal "nelítostný souboj" nafta versus benzin.Obě technologie mají něco do sebe a opravdu záleží na tom co kdo preferuje a jak ho využije.
    Já krom výběru dané verze se musím ohlížet i na to že své auto musím vybavit ručním ovládáním..speciálním nakládacím ramenem které mě pomůže při přesunu do auta..úprava levých zadních dveří na posuvné a elektricky ovládané a pak ještě nakládací jeřábky.
    Proto je mé rozhodování o to težší.Nejpozději do konce prázdnin se ale musím rozhodnout a tak mě držte pěsti :-)
    Jinač samozřejmě uvítám a určitě nebudu sám jakékoliv postřehy nebo zážitky s Maxíkem :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.07.07  22:33

    « Ukončenie sporu NAFTA - BENZIN

    Viem, že namám na to právo, ale "NAVRHUJEM - UKONČIŤ TENTO SPOR"

    Bavme sa o Maxovi ako aute ... ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.07.07  19:12

    « Benzin..nafta?

    Je to dilema..obě varianty mají své výhody i nevýhody.Škoda že Max nemá turbo benzin..byla by to dokonalá kombinace :-)
  • 00 Reagovat !

    foto hatepe

    hatepe 03.07.07  18:38

    « koupě maxe

    To mack. Pokud uvažuješ o C-maxu v 1,8 92 kW tak doporučuji už sáhnout po 2,0 Duratec. Rozdíl ve spotřebě malý, ale ve výkonu velký. Ta 1,8 je sice pravda žíznivější, ale zase krásně šlape ve vysoké rychlosti a do 190 má sil dost. měl jsem ji v mondeu combi a najzedil s ní cca 50 tisíc a spokojenost, ale po zkušenosti bych šel přímo na 2,0 .
    Na krátké trasy bych o naftě vůbec neuvažoval. To je jen huncování motoru, benzín je na to vhodnější.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.07.07  15:27

    « Benzin..nafta?

    Deadlift: Ceny na tom tvém odkazu jsou taky zajímavé.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.07.07  15:22

    « Benzin..nafta?

    Pořád jsem na rozpacích.Může někdo porovnat jaká je cena servisu u benzinu a nafty? Někdo říká že cena servisu je srovnatelná a někdo zase že servis nafty je finančně o hodně náročnější.Je kvalitativně srovnatelný 1.6 a 1.8 TDCI?

    blažin: Na tom automodulu je to zajímavá nabídka
    Jandre: Ta 1.8 benzin má celkem dost velkou spotřebu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.07.07  14:22

    « Re: Akčni Ford C-Max

    Hm, tak to bych bral radsi tu 1.8TDCi po faceliftu, je tam 100000kc sleva a to neni co resit.1.8TDCi nema problem s kratkymi pojezdy protoze nema filtr a presto splnuje Euro 4.S autem pojede paradne, preci jen objem nicim nenahradis a navic oproti 1,6tdci ma vetsi vykon, tak i tocak.Spotreba se s 1,8 benzinem asi vubec neda srovnavat.O tomhle motoru by si mel Macku uvazovat take, tot muj nazor.
  • 00 Reagovat !

    foto Deadlift

    Deadlift 03.07.07  13:59

    « Akčni Ford C-Max

    Tady mate akční C-Maxe už po faceliftu [odkaz]

    Ještě je akce pro C-Max - FordLeasing s akontací již od 7%.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.07.07  08:31

    « Re: Max

    [odkaz]%20C-Max&sear…
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…