C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.07.07  09:08

    « k spotrebe( 2,0 tdci,ff II)

    nevlastnim sice c max, ale fofo II, priemer nepresahuje 6,5, pri lahsej nohe dokionca menej
    ako 5,5 l, o jazdnych vlastnostiach netreba hovorit, za 2 roky ziadne vrzoty,ani najmensi problem, a 8o ooo km. mam ford prvy krat v zivote, a som prekvapeny mnohymi jeho prednostami a spolahlivostou ! ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.07.07  09:06

    « Re: Škodí střídání ridičů motoru či vozu vůbec?

    U nás v práci sa striedame v jazde na služobnom aute 6-ti. Doma jazdíme na aute dvaja - manželka a ja.

    Striedanie vodičov može mať vplyv podľa mňa akurát na vyšie opotrebenie nastavovacích prvkov na sedadlách, volante, speťákoch a získavanie tzv. TAJOMSTIEV auta kedy sa niečo autu stane (škrabanec, ohnutý disk, ...) a tomu druhému to nepovieme a potom sa vina prenáša na .... >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.07.07  11:32

    « Škodí střídání ridičů motoru či vozu vůbec?

    Zdravím,

    nevím, zda-li lze na můj poměrně zvláštní dotaz odpovědět, ale rád bych věděl, jestli má vliv počet řidičů na jízdní vlastnosti auta. U starších vozů asi ano, ale jak je to u novějších? Překvapuje mě, že u firemního vozu se nám střídá i 10 řidičů a automobil jezdí, jako kdyby měl jednoho vlastníka. Díky za poznatky.

    S.
  • 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 09.07.07  11:17

    « ?

    Na adrese [odkaz] jsem našel tuhle informaci :
    250544/07
    Portugalsko
    Kategorie: motorová vozidla
    Výrobek: osobní automobil – Ford Focus
    Značka: Ford
    Typ/číslo modelu: Ford Focus a Ford Focus C-Max
    Popis: vozy vyrobené mezi 2.4.2003 a 3.3.2005
    Země původu: neznámá

    Nebezpečí úrazu.

    Výrobek představuje vážné riziko úrazu, protože je vybaven ostřikovačem a stěračem zadního skla a voda se přes kloub stěrače může dostat do motorku stěrače. Bude-li tato voda obsahovat sůl, což bývá běžné v zimním období, může dojít ke zkratu a selhání motoru stěrače. V extrémním případě může zkrat způsobit přehřátí systému stěrače a teplota může dosáhnout takové výše, že může roztavit některé části pohonu stěrače.

    Zaznamenal jste někdo nějaký problém?
  • « 00 Reagovat !

    foto DoubleSix

    DoubleSix 09.07.07  08:12

    « Re: Benzínnnnnn to DoubleSix

    Citace: Pocit zrychlenia je presne ten tah ;-) a skutocnot presne tomu zodpoveda. To co zenie auto dopredu a teda ovplyvnuje zrychlenie je vykon. A 2 rovnake auta s roznymi motormi ale rovnakym vykonom mozu zrychlovat rozne, lebo to zrychlenie auta je zavysle od krivky vykonu resp. plochy pod kryvkou krutiaceho momentu. Teda cim sirsia a plochsia kryvka vykonu tym je auto dynamickejsie.........

    Pocit zrychlení není ten "tah". Tvoje tělo vnímá pouze zmenu zrychlení a ne jeho absolutní velikost ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.07.07  21:43

    « Vrzganie dverí

    Som vlastníkom C Max asi jeden rok.Počas zimy bolo všetko v poriadku ,ale ako sa oteplilo začalo niečo vŕzgať v zadnej časti vozidla pri prechádzaní nerovností.Som čitateľom tohto fóra, už som vyskúšal prípravok od Sonaxu, na radu servisu suché mazivo s teflónom ale nič nepomáha.V servise my povedali že takýto problém nikto nemá, ale ako tu čítam je nás dosť kto má s tým problém.Prosím poradte ako sa to dá vyriešiť,a ktoré tesnenie na zadných dverách to vŕzga, je tam dvoje.Inak som s Max.spokojný.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.07.07  11:02

    « Ještě vrzání dveří

    Vím že už se to tady probíralo. I já jsem se dočkal a začaly mi povrzávat gumy těsnění dveří při jízdě, když se karoserie začne kroutit. Čím to odstraňujete, případně pokud máte zkušenost jak to odstraňují v servisu? U zánovního auta docela nepříjemné. Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.07.07  10:15

    « drziak vyfuku

    1.6 TI-VCT (6,5 t. km) - Vcera som sa pozrel nahodou pod auto na vyfuk a co nevidim, drziak koncovky zhrdzaveny ako keby bol pohodeny niekde v priekope 10 rokov. Pritom mam auto len nieco viac ako rok(kupovane nove) a z 90-tich percent bolo garazovane. Potom ma napadlo, ci to nebude tou prvou garancnou prehliadkou co som mal nedavno. Nechce sa mi verit, ze by to tak rychlo skorodovalo. Ake mate skusenosti vy?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.07.07  09:37

    « Re: Spotřeba....??

    1.6 TDCi 80 kW - Take se pridam, vcera rodinny vylet cca 330 km. Jizda s manzelkou a dvema detma. Vse po normlanich silnicich, zadna dalnice. Rychlost max - 110 km/h (tak byl tam dalnicni usek, co neni dalnice, tak tam lehce pres 130 km/h). Prumerna rychlost mensi, protoze se projizdeli mesta. Spotreba opet pri ceste tam 4.1 l / 100 km, cestou zpet se jako vzdy trochu zhorsila na 4.3 l / 100 km Ses potrebou jsem maximalne spokojeny :-).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.07.07  22:32

    « Re: Spotřeba....??

    to mkovesi:No to si delas srandu, ze jsem to trefil >:D
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…