C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.07.07  20:57

    « Re: Servis

    Ford ma palubný PC asi na úrovni PC AT 286(t.j. asi 15 rokov dozadu) Fordácke PC vie síce nastaviť posilovač riadenia, aj jazyk, ... ;-) ale funkcie ako okamžitá spotreba, počítať priemernú spotrebu, čas jazdy ako aj denne prejdené km to bude vedieť asi až ďalšia generácie Fordov. Tak isto nevie zahlasiť servisný interval ... :no:
  • 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 13.07.07  22:12

    « DPH

    S tím DPH je to tak, že ho musíš stejně dodanit při převozu sem. Sice ho nezaplatíš v D, ale pokud nemáš přepážku a auto u nás není homologovaný jako N1, tak bude třeba tu DPH doplatit...

    Jandre: Asi nemáš záruku, ne? Jinak bys to tak klidně nepsal :-)) Oni tolerují přejetí intervalu jen o 1500km.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.07.07  14:40

    « Re: Servis

    Čekal jsem i já, ale můj se neozval, už mám asi 3.000km přes servisní limit a nic ;-\ Ale už příští týden se dočká, tak snad mu to nebude vadit :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.07.07  11:32

    « Servis

    Mam Maxika teprve pul roku, tak se jen ptam ozve se sam, az bude potrebovat servis? Po roce treba.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.07.07  07:41

    « Re: Nové auto ze zahraničí

    S ohledem na EU a volný pohyb zboží by to neměl být problém s tím že je tam trošku chaos s DPH, ale vše by mělo být v pohodě. Známý dovážel úplně novou Alhambru z Belgie (nebo Holandska), takže se ti můžu zeptat jak to realizoval, nevím jak je to se servisem, ale auto si můžeš dovézt odkudkoliv.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.07.07  07:18

    « Re: Nové auto ze zahraničí

    Neviem či to ešte platí v SR, ale bolo to takto:

    ;-\ Nové auto sa prakticky kúpiť v zahraničí nedá! Auto musí byť 1 rok staré, alebo mať najazdené 50 000 km (tie km sa dajú urobiť) :-!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.07.07  23:49

    « Nové auto ze zahraničí

    Máte někdo zkušenost s nákupem nového auta třeba v Německu? Protože mám možnost odpočtu DPH je možné koupit auto bez německého DPH..nevíte jak přesně postupovat? Bude platit záruka a bezplatný servis i na nový vůz zakoupený v z jiné země EU?
    Předem děkuji za případné rady :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Chasnik

    Chasnik 12.07.07  18:28

    « Re: Zrychlení, delta zrychlení, derivace... :)

    Moik: jo, tak to taky dělám, zrychlit s odstupem před zatáčkou, za kterou následuje rovinka a kdyžtak přibrzdit, když něco jede. Ale to je praxe ze stodvacítky! :) Na tu pětku, to je pravda to nejni nic moc, při trojce se mi ukáže na otáčkoměru ta pěkná červená šipečka, abych si přeřadil na vyšší kvalt. A já jsem (ve svým relativně mladým věku) na tohleto stará škola - při předjíždění nerad řadím. Takže na 4, ale žádná extáze :( Měli by to dávat přečipovaný už z výroby, pak by byl dobrý výkon při větším rozsahu otáček...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.07.07  12:10

    « Re: Zrychlení, delta zrychlení, derivace... :)

    Asi tak nejak ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 12.07.07  11:48

    « Re: Zrychlení, delta zrychlení, derivace... :)

    Chasník: protože se 1,6TDCi dobře vytáčí do otáček, tak bych z 80 za kamionem volil pro rychlé předjetí 3, jede až do 120 slušně. Když bych ho chtěl předjet jen tak bez spěchu, nechám pětku. Já bych to ale udělal tak, že bych s odstupem v 80kmh dal na 4 plnej plyn, za kamionem bych měl 100 a pak ho předjel švihem.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…