C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 18.07.07  00:08

    « Re: Servis

    Ty jo, to ti teda zavidim...tu okamzitou.Ale je dobry, ze to vubec jde :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.07.07  23:42

    « Re: Motor alebo klimatizácia

    vyrobca doporucuje vypnut klimu, pre prijazdom do ciela z dovodu teplotnych rozdielov v aute a v ext. a moznych zdravotnych problemov, na auto alebo klimu, to vplyv nema. Pri štartovani klima nebezi,t.j. nebezi ani ked zapnes kluc do polohy "rozsvietenych budikov". Kompresor klimatizacie zopne az po nastartovani motora. Toz moj nazor
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.07.07  16:48

    « Re: Servis

    Je to položka "Instant Fuel" - tedy snad okamzita spotreba. A opravdu to ukazuje okmazitou spotrebu - pri akceleraci na 1.stupen to ukaze klidne i 35 litru/100km a pri jizde se zarazenou rychlosti bez plynu to ukazuje 0 litru/100km. Pri nizsich rychlostech (tusim ze pod 20km/h) to ukazuje spotrebu v litrech za hodinu. Je to motor 2.0 TDCI
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.07.07  16:43

    « Re: Servis

    Ukazuje Ti fakt "okamžitú spotrebu" a nie "priemernú okamžitú spotrebu"?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.07.07  16:40

    « Motor alebo klimatizácia

    Je potrebné vypnúť skôr KLIAMTIZÁCIU a až potom MOTOR? :-|
    Výrobca doporučuje krátko pred príjazdom do cieľa vypnúť klímu (je to kôli zníženiu rodielu medzi vonkajšou a vnútornou teplotou). Pri štartovaní keď je klíma vapnutá, tak šarter nemusí točiť kompresor klímy a točí iba motor - šetrí sa Aku aj štarter.

    :yes: Ako to robíte ostatní? :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.07.07  08:31

    « Re: DPH

    pokial auto bolo servisovane, ma servisnu knizku a je do 2 rokov,
    mozu poskytnut zarucne sluzby. niekedy moze byt predlzena zaruka aj na 3 roky. overoval som si to u predajcu fordu na slovensku podla win
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  15:30

    « Re: Servis

    Muj C-MAX okamzitou spotrebu okazuje, uz jsem ho s tim koupil. Jen tak mimochodem - v patek jsem se mrknul u Fordu do faceliftovaneho C-MAXe a ten ma podsviceni palubniho pocitace cervene.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  12:01

    « Re: Servis

    Tak to je pekny, ale alespon to nebude otravovat >:D . No ale vcera jsem studoval navod k pouziti auta a u popisu palubniho PC je tam videt i polozka okamzite spotreby a je u toho v zavorce dovetek "na prani". Takze by to znamenalo, ze to okamzitou spotrebu umi, ale je treba ji nejak "aktivovat" v servisu?
  • « 00 Reagovat !

    foto superkutil

    superkutil 16.07.07  08:11

    « Re: Zrychlení, delta zrychlení, derivace... :)

    Ahoj, mám sice Mondeo, ale taky TDCI. Předtím jsem měl Mondeo 1.8 benzín 85kW. Teď mám 2.2TDCI 114kW. Nové Mondeo je o 150kg těžší, takže to chce větší sílu. U starého Mondeo to nad 4000ot. suprově táhlo až do 6500ot. Ale motor se musel pořád točit a pak byl hlučný a bylo to únavné. Tak jsem volil TDCI neboť jak všichni vědí má největší moment v nejčastěji používaných otáčkách. Všechno dobrý, pěkně to táhne do kopců i když např. na D1 už v kopcích 6ka občas nestačí. No a tam narážím na dost velkej problém. Moje auto nechce moc točit nad 3500ot. už od 3000ot hodně vadne. A tak když místo 6ky dám 5ku, tak zase motor končí na tom, že už má moc velké otáčky a malý moment. Jaký je tedy styl jízdy s TDCI? U benzínu jsem podřadil a jelo to. třeba o 2 stupně. U TDCI nevím jak jezdit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  07:09

    « Re: DPH

    Ne nemám záruku, mám auto dovezený z Německa už jako jetý, takže záruku už nikde nedostanu. Servis bude ale ne u Fordu a bez záznamu v servisce, zato myslím kvalitnější ;-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…