C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.10  08:24

    « Re: Přední brzdové kotouče

    ale jo prasknou, pokud je chci použít znova tak bych s kladivem zacházel opatrně. čerstvá zkušenost z min. týdne u mondea mk.II - musel jsem kotouče co byly stejně na výměnu rozbít kladivem. praskly tak, že se oddělila činná plocha od osazení co je u náboje, ani jsem moc nemlátil....
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 27.03.10  21:11

    « Re: Přední brzdové kotouče

    a pokud nejsou karbonovy nebo keramicky tak opravu neprdnou to se nebojte ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 27.03.10  21:10

    « Re: Přední brzdové kotouče

    na co stahovak ? :-) kladivo staci bohate a stejne i kdyby prdli tak se stejne meni ne ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto BOBB

    BOBB 27.03.10  20:43

    « Re: Přední brzdové kotouče

    Nedávno jsem je sundával jsou přirezlí a drží celkem fest,chce to kvalitní stahovák a opatrně tahat ať neprdnou
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 27.03.10  20:04

    « Re: Přední brzdové kotouče

    tak bud jsou prikvetly, a staci kladivo... nebo jsou nalisovany spolu s loziskem, takze by si musel sundat celej senkl a nechat to vylisovat a koupit novy loziska a nalisovat zpatky.
  • « 00 Reagovat !

    foto Chasnik

    Chasnik 27.03.10  15:30

    « Re: Přední brzdové kotouče

    Focus C-MAX 1.6 TDCi 80kW Trend, r.v. 2006 (měsíc nevím, ale první přihlášení bylo 10/2006). Kola mám 16", přední kotouče mají průměr 278 mm.
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 27.03.10  10:56

    « Re: Přední brzdové kotouče

    co mas presne za auto ? se ti to pokusim zjistit, po servisech se potuluju a neco sem tam delam. a opravdu se nekdy kladivo hodi >:D teda spis vice nez nekdy, proto se takovy opravy vetsinou provadi bez majitele >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Chasnik

    Chasnik 26.03.10  19:43

    « Re: Přední brzdové kotouče

    Hmmm, tak opravdu žádný šrouby, asi na to bude potřeba nějakej stahovák, nějak se mi do toho nechce mlátit kladivem :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.10  15:36

    « Re: kontrolka baterie

    Pro Chasnik:Mam tam najeto 120 tis,takže to i odpovídá.

    Známý který si ho dovezl loni říkal,že jemu odešel taky po 14i dnech co ho dovezl.
    Buď je to standart,že kolem 100 tis odcházejí a nebo budou náchylnější.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.10  15:32

    « Re: kontrolka baterie

    Ahojte.

    Tak dneska to manželka odvezla(odtáhli jí)do ford servisu.Ráno už to nenastartovala.

    Prý to je jasnej alternátor.Nový cca 8000 kc.Kluk co mi dovezl to auto ho sehnal za ctyři a ve fordu ho prý namontují.

    Doufám,že to byla první a na dlouhou dobu poslední oprava.

    To hvízdání prý pravděpodobně bylo ložisko právě v tom alternátoru.Uvidím v pondělí až to žena přiveze,jestli to hvízdání bude nebo ne.

Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…