C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.07.07  16:13

    « dalsi clen

    Cau maxici,mam cca rok c-maxe 1.6tdci 80kw, 90000km super auto, mel jsem jen problem s predpinacem pasu ale to bylo jeste odstraneno v servisu v srn na jejich A1 zaruku, takze zatim spokojenost.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.07.07  10:41

    « Re: C-max manuál CZ

    Už ho sosám, díky chlape ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 28.07.07  16:01

    « Re: C-max manuál CZ

    Tak tady je to : [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 28.07.07  12:08

    « C-max manuál CZ

    Přátelé,kamarádi,po čtyřhodinové bitvě se skenerem vám mohu s radostí oznámit,že mám CZ manuál na C-maxe v PDF a v tuhle chvíli ho tlačím na Rapidshare.Až tam bude,přidám odkaz..
    Pokud budete cítit potřebu se nějak odvděčit,zkuste poopravit své mínění o mém Maximovi směrem do plusu ;-)
    Zatím se mějte a C-maxům zdar... :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 27.07.07  16:14

    « Chip

    Až mě Max zažne "omrzovat", dám do něj ten čip :-) Ale přiznám se, že jediný, co mě na něm láká je snížení spotřeby, protože byť to není dravec, nedostatek výkonu pociťuju jen zřídka...
  • « 00 Reagovat !

    foto DoubleSix

    DoubleSix 27.07.07  09:00

    « Re: spotřeba 1,6 Ti-VCT

    S plnou tátěží po okreskách se mi podařilo docílit průměrnou spotřebu 7,9 litrů.
    Příští týden pojedu do Prahy (pouze 2 lidi) a tak uvidím, kolik to bude brát po dálnici. Pokud víc jak 8,5l, tak jim to auto ve Fordu omlátím o hlavu :-)
  • 00 Reagovat !

    foto hatepe

    hatepe 26.07.07  16:07

    « spotřeba 1,6 Ti-VCT

    No záleží jestli myslíš plný auto ( 4 lidi + pes + plnej kufr ) nebo tak normál dva lidi a nic. Pokud jedu do 140 tak to mám se zaplou klimou tak 6,8 - 7,0 záleží jestli jsou kopce a nebo rovina, tohle je spotřeba co mám vyzkoušenou při 3 lidi + pes (pes má 45 kg , proto o něm tady píšu) . Jinak pokud bych jel jak sráč a jel tak 110 tak to klesne až na 6,3 .
    S tou 1,8 máš pěknou spotřebu. Já tady psal kdysi níž, měl jsem mondeo 1,8 92kW turnier a jezdil jsem okrsky tak za 7,8 , rychlost max do 100 km/h a dálnice při 160 km/h mi to bralo 8,8 , což jsme nechápal. jezdil jsme tímhle sytlem štreky Brno-Nový Jičín tzn D1 - pak R35 a pak asi 30 km okrsky kde se dalo jet tak 130 v poho a tam jsem míval průměr fakt těch 8,5l/100 . Po těch dálnicích jsem to hasil 160.
  • « 00 Reagovat !

    foto DoubleSix

    DoubleSix 26.07.07  11:27

    « Re: spotřeba 1,6 Ti-VCT

    Já s 1.8 dosáhl 6,5.
    Zkus to na dálnici ve 130km/h, kolik to bude brát. To by mě zajímalo. Díky
  • 00 Reagovat !

    foto hatepe

    hatepe 25.07.07  22:16

    « spotřeba 1,6 Ti-VCT

    Ahojte, tak dneska jsem se svým maxem dosáhnul po okrsce a při rychlosti 90 km/h spotřeby 5,8 l/100 km se zapnutou klimou.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.07.07  09:26

    « Re: CHIP

    protoze treba nejsou prospesne pro ekologii :) .. ale hlavne nevi, jak s tim bude majitel auta jezdit (jak se tu pise, ze se nesmi pretezovat v max. vykonu), takze musi mit velkou rezervu, aby to nekdo neodvaril ..
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…