C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 05.08.07  15:56

    « Re: Bezp. pásy

    Neporadím ti, ale na Focusu I to byla sranda typu: zapněte světla, 3x se připoutejte a odpoutejte (Zacvakněte) a vypněte světla - a bylo to :-)))) Mám Maxe 2006 a neprudí to, kdybych jel bez pásů...
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 05.08.07  15:54

    « Re: ESP

    Když jsem měl Mondeo, měl jsem podobný poblém, navíc s serpentýnách ESP z ničeho nic začalo korigovat směr...nebylo to vůbec potřeba a při tom dobržďovalo kolo...ven ze zatáčky to netáhlo, ale přijemný to nebylo - řešení?? Nafouknout dost podhuštěnou pneumatiku...zkus se podívat, jestli nemáš některou prázdnější...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.08.07  15:06

    « Re: Bezp. pásy

    timto vypinas zvukovou signalizaci hlasek na PP - otevreni dveri, chybova hlaseni, apod. Ale jak se vypina zvuk kontrolky nezapnutych pasu bohuzel nevim. Ale nemyslim si, ze to timto pujde. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.08.07  19:43

    « Re: Brzdy

    Já mám stejné zkušenosti. Někdy mám dojem, že to brzdí/nebrzdí, ale na druhou stranu jsem zatím vždy zastavil, když jsem to potřeboval.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.08.07  10:27

    « Re: ESP

    To je docela divný, určitě bych s návštěvou servisu moc dlouho neváhal
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.08.07  10:26

    « Brzdy

    Jaké mate zkušenosti s brzdami ? Někdy do nich jenom ťuknu a div si nevyrazím zuby o volant a někdy začnu brzdit a mám pocit že to skoro vůbec nebrzdí.... máte někdo stejné zkušenosti ? Nebo brzdy prostě reagují na rychlost stisknutí pedálu - prostě když začnu brzdit hodně pozvolna, tak to moc nebrzdí.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.08.07  19:22

    « ESP

    Zdravím Vás. Mám dotaz ohledně ESP. Asi před týdnem mi auto začalo lehce, když jsem pustil volant, tahnout na levou stranu. A dnes nevím zda to spolu souvisí ale při jízdě mi naskočilo na displey: ESP SYSTEM FAULT. Tak nevím. Díky javor
    C- MAX 1,6 TDCI 80kW 2005
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 01.08.07  11:45

    « Re: Bezp. pásy

    Zdar
    Je to popsaný v návodu (ke stažení níže).
    V PP vlezeš do nastavení Your Settings a najedeš na položku Message Chimes On / Off a tlačítkem Set/Reset na páčce by to mělo jít aktivovat/deaktivovat.
    Nicméně já tuhle položku ve svém Maximovi nenašel :-(
    Já tam mám akorát nastavení jazyka PP a jednotek (km/mile)
    Dej vědět,jak je to u S-Maxe,příp. jestli funguje ta finta,co Ti poradil TomanGHIA
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.08.07  10:23

    « Bezp. pásy

    Nevím jak vás, ale strašně mě otravuje signalizace nezapnutých bezp.pásů. Neříkám, že jezdím nezaplý, ale když popojíždím po ulici, nebo od brány ke garáži, je to fakt strašná otrava. Nemáte někdo nějaké know-how, jak vypnout akustickou signalizaci? Zdá se mě, že jsem asi před půl rokem četl na bývalem cafe.auto návod, jak si to zrušit, ale ted uz se tam nedá dostat, takže bohužel. Pokud víte, napište.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.07.07  19:47

    « Koberce do auta

    Tak jsem dnes konečně koupil originál gumové koberce do auta. Ve Fordu Č. Budějovice za ně chtěli 1126,-kč - no je to dost, ale padnou jak ulité, akorát ten u řidiče by mohl být vytažený výš pod pedály - v zimně tam bude padat břečka. Jaké máte vy? nemáte nějaký typ? Jinak ten u řidiče je ještě jištěný takovým úchytem - pořád jsem nevěděl proč je tam prořízlý potah podlahy, u spolujezdce je to prořízlé taky, úchyt tam však není, ani v koberci není díra.Zadní jsou bezva - přikryjí celou podlahu takže snad o trochu uklízení po dětech míň.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…