C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 30.08.07  19:47

    « Re: C max - palubka

    A bez navi vám něco ukazuje?
    Mně ukazuje čas, datuma teplotu. Když dám vyhledat nějakou destinaci, tak se tam přesýpaj hodiny a když to začne navigovat, tak to ukazuje šipky a náznaky křižovatek se vzdáleností. Je to docela příjemka, chce se to naučit podle toho jezdit. Ten display je i pro aut.převodovku CVT.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.08.07  21:22

    « Re: C max - palubka

    tak to máme stejný "problém". Asi by to opravdu mělo ukazovat navigaci, ale display sice je podsvícený,ale při zapnuté navigaci nic neukazuje. Tak nevím kde je problém. Kdyby jsi něco zjistil, tak dej info, díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 28.08.07  12:55

    « Re: Taky Pozdrav ;-)

    To honza69:
    Uufff Díky.Já už se chystal na nějakou "jebku"...

    Jinak právě jsem cestou z Varů domu smetl asi ve stovce kočku... :-|
    No nic... :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.08.07  08:26

    « Re: Taky Pozdrav ;-)

    Ahoj, C maxe (1,6TDCi) máme od minulého týdne a pokud Tě to uklidní, tak ta prodleva tam je také. Na 2tis. otáčkách tam je takové hluché místo a těsně za 2tis. otáček jako když auto nakopneš a letí dopředu.
  • 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 28.08.07  07:31

    « Taky Pozdrav ;-)

    Zdravím všechny po dovče (mojí) ;-)
    Odpověď na problém pro tom17 nemám,ale mám jiný téma k diskuzi,resp. prosbu a dotaz.
    Vypozoroval jsem,že těsně pod 2tis. ot. při konstantní poloze plynového pedálu motor na okamžik jakoby ztratí tah.Stavá se to na jakýkoli rychlostní stupeň.Říkám si,jestli ta "prodleva" nějak nesouvisí s nástupem turba.Tohle je moje první auto s turbem (a navíc nafta) a nemám s tím zkušenost.Uklidníte někdo moje nervy?Předem dík.
    Jinak jsem doplnil nějaké novinky do profilu mého Maxima,tak kdyžtak jukněte.

    Zdraví XsnakeX
  • 00 Reagovat !

    foto hatepe

    hatepe 27.08.07  23:47

    « pozdrav

    nazdar lidi, nějak to tady vázne ta diskuse. Propádáme se na konec tabulky. nezačnem zase nějakou hádku benzín verzus nafta? >:D >:D >:D
    To by nás zaručeně vyzdvihlo na vrchol tabulky :-))

    Ted vážně, už asi potřetí jsme zpozoorval , že když vyjíždím a stáčím kola na místě tak se ozval takovej zvuk jako když se zadře trubka...jak to přesněji popsat, no jako jste tahali kovovou trubkumenší trubku a třelo to o sebe. To mi takhle udělalo 3x a začínám se toho obávat. Nemá někdo obdobnou zkušenost?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.08.07  00:59

    « Navigace Blaupunkt Travel Pilot EX

    Ahoj lidi, nemáte někdo český manuál k obsluze navigace Blaupunkt Travel Pilot EX (černobílý display).
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 22.08.07  22:53

    « Re: porucha turba?

    díky za vyčerpávající odpověď. Dneska jsem jel na diagnostiku ne do fordu. Měl jsem podezření na problém s turbem, pískalo to hlavně v nízkých otáčkách a taky motor nízko moc nezabíral. Diagnostikovali mi špatnou váhu vzduchu. No na tu bídu by to byl ještě malej problém. No uvidíme, dokud není váha vzduchu ok, tak pc nenajde případné jiné vady. Musím se poohlídnout kolik ta sonda stojí.
  • « 00 Reagovat !

    foto WinDiesel

    WinDiesel 22.08.07  21:47

    « Re: porucha turba?

    Lulipine:
    1,4TDCi = vstřikování Siemens
    1,6TDCi = vstřikování Bosch
    1,8TDCi = dříve vstřikování Delphi, nyní Siemens
    2,0TDCi = vstřikování Siemens (100kW a nejnovější 96kW a 103kW)
    2,0TDCi = vstřikování Delphi (dřívější 66kW, 85kW, 96kW Mondeo)
    2,2TDCi = vstřikování Delphi (Mondeo)
    2,0TDCi = vstřikování Delphi (Transit)
    2,2TDCi = vstřikování Denso (Transit)
    2,4TDCi = dříve vstřikování Delphi, nyní Denso (Transit)
    2,5TDCi = vstřikování Bosch (Ranger)
    3,2TDCi = vstřikování Denso (Transit ř válec)
  • « 00 Reagovat !

    foto impaler

    impaler 22.08.07  08:48

    « Re: Brzdy = desitčky + kotouče

    Ahoj, nadhodil jsem ve 30 tkm sjeté přední kotouče u svého belgického prodejce a servismana a dostal v rámci záruky nové. Destičky jsem si k tomu musel koupit za svoje (ty by prý jinak ještě 10 tkm vydržely, ale na nové že patří nové).

    Je to mondeo 2.0 TDCi 96 kW 2004, destičky stály asi 70 eur bez DPH, jeden kotouč prý tak stovka. Mluvím samozřejme o autorizovaném servisu.

    Jinak jsem z těch, co jezdí spíš neagresivně a snaží se nevyhazovat peníze z okna přehnaným bržděním, ale pár dupnutí za hbitýma kamionama na dálnici jsem za sebou měl...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…