C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto WinDiesel

    WinDiesel 08.05.10  11:42

    « Re: filtr pevných částic

    štíreček: jáké močky???? Kriste, eolys není močka ani močovina ani nic takového. Je to aditivum na bázi sloučenin Ceru.
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 08.05.10  10:44

    « Re: filtr pevných částic

    Eolys se používá i ve fordech s motory PSA, catalický bezúdržbový filtr se bude dávat až do nových fordů. Na nedostatek močky upozorní kontrolka.

    Filtr vyrabuje firma z Rožnova a upraví řj. Výkon se údajně zvedne a sníží spotřeba. Taky prý souhlasí emisní norma, ale tomu nevěřím, ty saze jdu přece ven, ne????

    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto WinDiesel

    WinDiesel 08.05.10  10:28

    « Re: filtr pevných částic

    Šmarja vždyť ve Fordech se žádná močovina nepoužívá. Ta se v Evropě používá mimo luxusní značky pouze v CX-7.
    A aditivum ke snížení bodu vzplanutí v částicovém filtru používá jen Peugeot Citroen.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.05.10  08:50

    « filtr pevných částic

    Zdravím.

    Chci se zeptat,jak je to s močovinou co se má doplňovat,je to nutnost,hlídá to nějaká kontrolka a co když dojde??

    Ještě jeden dotaz.Známej mi říkal,že ten filtr pevných částic se dá klidně vyndat a jezdit bez něj.Akorát to má prý menší výkon.Co je na tom pravdy??

    Dík za rady.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.10  16:49

    « Re: Zadni parkovaci senzory

    Asi rok mám namontovaný tento typ [odkaz] a jsem s ním spokojený.Čidla jsem vyvrtal je do nelakovanýho plastu co je přidělaný zespodu na zadním nárazníku a protože ten plast je směrovaný trochu nahoru tak sem je dal "vzhůru nohama"Řídící jednotku mám na levé straně v kufru za tapicírunkem přilepenou tafixem.Docela pakárna bylo protáhnout kablík od displeje z palubky do ř.j. Asi za 3 hod bylo dílo hotovo a do teď funguje spolehlivě.
  • 00 Reagovat !

    foto Ghost007

    Ghost007 03.05.10  22:08

    « Zadni parkovaci senzory

    Ahoj. Neresil jste nekdo zadni parkovaci senzory? Nasel jsem toto: [odkaz] K tomu montaz pocitam kolem 3000. Nema nekdo neco levnejsiho? Na www.parkujeme.cz jsou senzory kolem 1000..
    Diky za vase nazory.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.04.10  13:23

    « Servis po 160 000

    Tak mě čeká servis po 160tis. Mám C-Max 1.8 benzín, budou to kromě těch "běžných" věcí jako je olej, čištění klima, kontrola karosérie, ... i výměna rozvodů. Jsem z Brna a doteď jsem jezdil do Carentu na Bělohorské. Celkem spokojenost, jezdil jsem tam už s předchozím Focusem. Odhad technika na můj telefonický otaz byl kolem 20 tis. Kč, pokud bude třeba měnit i destičky či něco jiného tak i 25tis. Kč :-( Záruka je fuč, proč nezkusit něco ušetřit, že? Nemáte někdo prosím zkušenosti s neznačkovým servisem na Fordy (C-Maxe) v Brně či blízkém okolí?
  • 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 16.04.10  19:29

    « Re: upozornění na servis

    Na druhou stranu je zase výhoda, že vždy dojedeš domů >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.04.10  23:30

    « Re: upozornění na servis

    PP ti nic nepoví. Musíš to hlídat sám :-!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.04.10  20:55

    « upozornění na servis

    Zdravím Maxíky.

    Chci se zeptat,upozorní mi PP na servis respektive na vymenu oleje??

    Pokud ano,s jakým předstihem to hlásí?

    Dík.Cau Mira
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…