C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 29.09.10  18:46

    « Re: lékárnička

    Doplňkový balíček je doma. Byl jsem opět v lékárně a nezapomněl jsem :yes: Cena 210Kč, platnost do 2014, alespoň nemusím vyhazovat původní lékárničku, ta je do 2013. Pak koupím novou a celou, tedy jestli do té doby nebude zase nějaké lobby...
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 23.09.10  17:17

    « Re: lékárnička

    Tak to jsi mě uklidnil, že nejsem sám...no jo, lepší už to nebude :-|
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 23.09.10  07:32

    « Re: lékárnička

    jj, to znam, taky se mi to stava, bohuzel s tim asi uz nic nenadelame :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 22.09.10  17:15

    « Re: lékárnička

    :'-( dnes jsem tam byl a zapomněl jsem se na to zeptat a ještě jsem si to pořád opakoval 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 22.09.10  07:07

    « Re: lékárnička

    Ja ji kupoval v lekarne
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 21.09.10  16:54

    « Re: lékárnička

    Ten balíček jsem u nás nikde nenašel, kde se to dá koupit? Na netu by se to s tím poštovným moc nevyplatilo. Nevýhoda té lékarničky je, že nikam nevleze. V kufru mám plastové boky a potřebuju tam místo, převážím často velké věci, v těch bocích jsou sice schránky, ale tam vleze jen ta menší plátěná lékárnička a do podlahy za přednímy sedadly vleze ta plastová tak tak, na výšku je natěsno. Pod přednímy sedadly je místa až až, ale jsou tam výdechy klimatizace a v přední schránce mám většinou pi...viny, cd atd.
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 21.09.10  07:22

    « Re: lékárnička

    Tahle je urcite mensi nez ten plastovy kufr...a myslim ze bude slozena i z lehce kvalitnejsich komponent. Ja sem si na ni nechal od zeny nasit suchy zip a drzi v pohode na boku kufru prilepena na koberec.

    P.S: A pokud ti ta soucasna lekarnicka konci az 2013, tak si kup jen ten doplnujici balicek (je lehce levnejsi, ale bohuzel zase ne o tolik)
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 20.09.10  18:08

    « Re: lékárnička

    ta vypadá dobře,protože ta z toho obi je v plastové dost velké krabici a nevejde nikam. Švagr ji má, tak jsem zkoušel a pohozená v kufru by mi vadila, tam musí být volno :-) Jinak tu momentální lékárničku mám do roku 2013 :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 20.09.10  07:14

    « Re: lékárnička

    Ja sem uz loni koupil od Hartmann asi za 260kc, pac mi skoncila platnost te puvodni ( je to takova: [odkaz] ).
    ... a do kufru se mi vejde :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 19.09.10  21:32

    « lékárnička

    Chlapi už máte lékárničku? V obi je za 160káčé, ale je moc velká do malého auta, tak ještě ju nemám...vešla by mi do podlahy, ale tak tak...
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 19.09.10  21:29

    « Re: Novy C-Max

    Malé vylepšení u těch motorů přece jen je, mohlo to být lepší, i když max výkon je příliš brzy, zato budou pružnější...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.09.10  13:57

    « Re: Novy C-Max

    tak a teraz Ti je dobre, ze .....
  • « 00 Reagovat !

    foto Ricardo

    Ricardo 19.09.10  12:20

    « Re: Novy C-Max

    Neříká se linka, ale LINK!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.09.10  22:08

    « Re: Novy C-Max

    linka je:
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 18.09.10  12:06

    « Re: Novy C-Max

    pošli nějaký odkaz,dík...nevíte někdo,jak často se má čistit klimatizace?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.09.10  22:09

    « Novy C-Max

    Zdravím,
    videli ste novy C-Max a Grand C-Max? Motorizaciu, parametre? Vyzeraju velmi zaujimavo.
  • « 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 11.08.10  20:50

    « Re: Dvojité zamykání???

    jj,pouzivam jedine dvojite zamykani(2x zmacknout tlacitko na zamknuti),urcite to je lepsi ochrana nez jen jednoduse zamknout
  • « 00 Reagovat !

    foto Dong1

    Dong1 10.08.10  07:16

    « Re: Dvojité zamykání???

    Dvojite zamykani znamena ze pak auto nejde otevrit (odemknout) zevnitr klickou...napr. po rozbiti skla. Klicem to jde normalne, tam rozdil nepoznas.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.08.10  22:15

    « Re: Dvojité zamykání???

    V návodu je napsáno-Dvojité zamykání je dodatečnou ochranou proti krádeži zabraňující otevření vozidla zevnitř.Dvojité zamknutí je možné,jen když jsou přední dveře zavřeny.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.08.10  21:37

    « Dvojité zamykání???

    Zdary chlapáci.

    Taková blbá malá otázečka.
    Co znamená to dvojité zamykání?

    Zkoušel jsem to na Maxíkovi,ale nechápu jaký to má smysl.Vždy jsem to pak odemkl normálně.

    Dík.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…