C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.10.05  22:07

    « Re: Re: Re: Re: C-Max 1.6i alebo 1.6TDCi

    to petr blaha: dakujem, estem, co by si mi odporucil, 1.6 duratec ci TDCi ak najazdim 20 000 rocne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.10.05  18:34

    « Re: Re: Re: C-Max 1.6i alebo 1.6TDCi

    Na www.autorevue.cz , ale jestli uz to z tech novejch clanku nebude stazeny.Koukal jsem na to nekdy ve ctvrtek.No uvidis.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.10.05  18:30

    « Re: Re: C-Max 1.6i alebo 1.6TDCi

    Kdepak si ten facelift na C-MAXE viděl ? Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.10.05  18:27

    « Re: C-Max 1.6i alebo 1.6TDCi

    to azaz:O tom vubec nepochybuj, ze je 1,6TDCI zivejsi nez 1,6Duratec a myslim, ze ta 1,6-tka ma i na 1,8-cku benzina.Jinak jsem videl facelift C-maxe a docela to jde(vpredu velke lampy jako novy Galaxy,vzadu diody a na strese antena typu zralok).
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.09.05  15:26

    « C-Max 1.6i alebo 1.6TDCi

    Rozhodujem sa medzi C-Max 1.6 benzin a diesel. Rocne najazdim cca 20 000 km. Vie mi niekto poradit? Je diesel ovela zivsi ako benzin? Dakujem
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.09.05  09:00

    « Re: Re: Re: Ani GHIA nema ESP?

    Nevim co na to rict a nechapu politiku automobilek.Kdyz jsem na CT1 videl reportaz o tom, ze i Skoda OctaviaII se da koupit v Belgii o cca.45000kc levneji(a to maji DPH 21%) tak to je k neuvereni.Pokud vezmu v potaz jejich kupni silu a v CR tak to je o nicem.... :(
  • « 00 Reagovat !

    foto Tailor

    Tailor 19.09.05  08:29

    « Re: Re: Ani GHIA nema ESP?

    to Petr Blaha: Je to pravda, i pro muj Focus kombi plati, ze ani GHIA nema ESP ani automatickou klimatizaci.
    Puvodne jsem si vybral TRED na nemeckych strankach, ktery mel az na tempomat a automaticke sterace vsechno co mam ja. Po doplneni ESP, automaticke klimatizace a par drobnosti jsem zaplatil 770000 Kc, coz bylo o dost vic nez cena v Nemecku (i kdyz prihlednu k jinemu DPH)
  • « 00 Reagovat !

    foto pepek

    pepek 18.09.05  21:44

    « Re: Re: Ani GHIA nema ESP?

    to maximone: Pokud servisák neví, že existuje redukce kabelu Ford x ISO, tak změň servis a tohohle servisáka pošli k lopatě. Redukce je k sehnání do 200 kaček.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.09.05  19:17

    « Re: Ani GHIA nema ESP?

    Tak to teda fakt cumim, ze ani verze GHIA nema ESP ve standardu.To s tim propadem do zatacky je pekna blbost, auto musi reagovat stejne za jakekoli situace :!: :!: :!: To se holt panum servismanum u Fordu CR do toho moc nechce, tak tlachaj blbosti.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.09.05  18:00

    « Bez nadpisu

    Hlavne v CR neni ve vybave ESP, ani u ghia. Byl sem s maxem na skole smyku. To co ESP s autem ve smyku dokaze rozhodne stoji za vic nez ten priplatek. Mohu vsem vrele takovou zabavu jen doporucit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.09.05  17:29

    « C-MAX 2.0 TDCI

    Čauky! Nemáte někdo zkušenosti s vrzáním palubovky, jakoby nahoře malinko blíž u spolujezdce? Dělá to jen v létě, když je puštěnej chladnější vzduch nebo klima. A další špek. Při rozjezdech do zatáčky se mi někdy stane, že to pořádně škubne, jakoby propad. V servisu říkali, že je normální, protože plyn není na lanku... :shock: Tak nevim.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.09.05  15:18

    « Re: Re: Re:

    to maximone:Ne, nemaji jeste vyssi vybavu, ale uz jsem to tu psal.Stale plati, ze porad je rozdeleno "vychod" a "zapad".Takze Trend pro "zapad" ma ve vybave 6xairbag(CR4X)mlhovky(CR ne)ovl.radia na volantu(CR ne)8xrepro(CR ne)EPB(CR ne) a jeste nejake drobnosti.Takze ja v Bruselu koupil Trenda ale podle prospektu Fordu v CR je to vlastne GHIA :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.09.05  14:04

    « Bez nadpisu

    Na C-maxa so si dal koncovky na vyfuk od Wolfa a je to dost v pohode.Dost drahe ale efektne.Mozem zaslat foto.Je to ale asi dostupne len na benzin.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.09.05  13:33

    « Re: Re:

    Huj Petr, žádný dopis na svolávačku mi nepřišel, můj max je vyrobenej 3.6.05, tak to už asi vychytali, spíš mě zlobí jen ta EPB, jinak nic vážnýho. Nemáš náhodou zkušenosti s montáží HF? Pořídil jsem si Bluetooth hf, od Parottu, ale radio v Maxovi (org. sony s MP3) nemá ISO konektory, a v servisu mi chtějí štípat tu original kabeláž, tak to se mi moc nelíbí, myslel jsem jestli třeba neexistuje nějaká redukce nabo tak. Nemáte s tím někdo zkušenost???
    Jak to že v Belgii označují Ghiu jako trend? Docela bordel ne? Nebo mají ještě nějakou lepší výbavu než je naše Ghia?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.09.05  07:45

    « Bez nadpisu

    Taky o tom přemýšlím. Mám MAXE 2.0 100KW 6st. Jedna adresa je
    [odkaz] a [odkaz]
    Dobře, ale draze se dá vyšperkovat na
    [odkaz] Kdyby jsi měl nějaký kontakt na drobné vyšperkování MAXE budu rád.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.09.05  20:43

    « Re:

    to maximone:Taky te vyzvali na vymenu gum.krytek steracu, jak o tom nekdo psal?Nebo mas uz mesic vyroby co se ho to netyka?Jinak ja mam spotrebu zhruba stejnou jak ty a presne jak pises, zalezi na stylu jizdy.
    C-max 1,6TDCI Trend pro Belgii v CR jako GHIA.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.09.05  20:08

    « Bez nadpisu

    Ahoj MAXáci, tak jsem se konečně zaregistroval, já a počítač to moc nejde do hromady, ale zvládnul jsem to. Píšete tady o docela zajímavých věcech, já mam Maxe 1.6 TDCi Ghia od konce června 05, a minulý týden jsme spolu byli na první garančce po 20 000km, zatím žádné vrzání, klepání výjímečně jen z levých zadních dveří od té stahovací roletky, ale pazvuky se mi zatím vyhýbají. zato s EPB pořád nějaké problémy, vždy když se zatáhne, tak ještě třeba 3-4 bzukne, dělá vám to taky?
    No a pak už už jenom odstranovali v záruce praskání ve spojkovém pedále a GEOMETRII, z tý už jsem byl na prášky, nebyli schopni to seřídit, 4krát to předělávali. Jinak nic, spotřeba kolem 5 a půl, ale záleží hodně na stylu jízdy, jezdím většinou město a dálnice, a do těch 6ti se v pohodě vejdu, jo a už mám nové př. okno, na D5 jsem dostal šutrem, tak mi dali nový, ale budou mi ho měnit ještě jednou, protože je škráblý. A jedna vychytávka na závěr, brácha dělá ve Fordu a přes počítač mi deaktivoval to příšerný pískání nezapnutých pásů. Mějte se, opatrujte sebe i MAXe.....
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.09.05  17:37

    « Spotreba

    To S3Z: Zdravim, divil jsem se te spotrebe, protoze FIDO ma 2.0 TDCi jako ja. U benzinu a 5-ti kvaltu bych se nedivil, ale TDCi s 6-ti kvaltem, to je opravdu hodne. Co se tyka hluku, je znat uz od 120-130km/h, mas pravdu.
    Jinak nemate nekdo info ohledne prodeje V-Power Diesel od Shelu v Ceske republice. Natankoval jsem ho na vylete na Broumovsko v Polsku, kde ho maj uz od cervna, a je to znat. Hlavne v tom neni sira a neni moc velka sance to necim "riznout", treba LTO, je totiz ciry.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.09.05  13:08

    « Bez nadpisu

    Zdravim vsetkych majitelov C-maxa.
    Ku tej spotrebe len jedno 1.8 benzin 92KW = spotreba cez 9litrov podla palub.pocitaca.(Bezne sa stava ze ked stojim na krizovatke tak spotreba stupa )Zaujalo ma to prehratie softwaru co obnasa? :roll:
    Jazdim aj mondeom 1.8 benzin a je to o niecom inom.Spotreba je mensia, konfort sa neda ani porovnat,ani akustika.C-max je lepsi iba v zrychleni, ale pocit z rychlosti je ovela horsi ako na mondeu.Na C-maxe pri rychlostiach cez 140 km/h pocut zvuk,ako keby niekto klopal na okno(na soferovej strane).Ale to zrychlenie vsetko nahradi >:D Inac sa auto pouziva len ako druhe tak ma za rok najazdenych len 12000km.Bez problemov.Len ked mozem poradit nedavajte si mrezu pre odpocety DPH.Vrzganie, piskanie a este zhorsenie prepravnych moznosti.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.09.05  22:45

    « Re: Spotreba

    to fido a ondraD:Me se tech 8,5l zda taky nejak moc.Ja jsem jednou dokazal jet Brusel -Litvinov za sest a pul hodiny a autu jsem daval peknou cocku(nebyla zadna zacpa a jel jsem na noc v nedeli, tudiz bez TIR na dalnici) a spotrebu jsem mel 6,9l.Nikdy vic jsem takovou spotrebu nemel, ale ten styl jizdy byl fakt na hrane.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…