Rally

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Rally

  • 00 Reagovat !

    foto lordlord

    lordlord 28.05.11  15:06

    « film

    Starší asi 2 až třidílný film o rally asi francouzský nebo italský, zavodí dva bratři, jeden má lancii v barvách martini, zlý bratr dostane lancii s4 v černozlatých barvách(stejný model od bburaga), znáte název filmu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    Jaroslav Polák 29.08.07  17:21

    « Barum rallye 2007

    Ahoj, natáčel jsem na barumce, budou z toho tři volné videa na www.tvcom.cz - v září, zatím je první video na tiscali :

    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 12.01.04  13:49

    « Re: tak sem si zajel trochu rally

    Jak byla teď v Praze kalamita tak jsem si vzal řetěry a dal jsem si na letňácích night trip do krkonoš a druhej den nazpět. Klouzalo to... :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.12.03  11:56

    « Re: tak sem si zajel trochu rally

    ja se ti divim, zes to nikde neoprel, to ja jsem s Lagunou, nez ji nikdo znicil, zase lital za pekny chumelenice s rozevlatou zadi, na silnici III tridy.... :)
  • 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 29.12.03  09:38

    « tak sem si zajel trochu rally

    jel jsem na hory s letňákama a navíc se sjetym vzorkem, jo a bez rezervy... to auto pěkně lítalo...
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 20.12.03  22:15

    « Re: Re:

    ...jen nějakej opilec se coural ulicí...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.12.03  21:35

    « Re: Re:

    z chodcu mam taky strach, ale ja moje auto je uz po meste tak proflakly, ze si radsi na me davaji pozor :-) jinak bylo to asi v 1 rano a nikde nikdo...
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 20.12.03  21:09

    « Re: Re:

    já si za to pořád nadávám, ale jestli bych někoho sejmul tak bych ujel. Sem příšernej srab a magor...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.12.03  21:07

    « Re:

    no, ono taky neni mesto jako mesto. V Praze je plno mist, kde muzes jet treba 130 a nikoho tim nijak extreme neohrozujes, zatimco nekde jedes 50 a mas stazenou *... Kdybych nekoho omylem sejmul tak si asi hodim masli, krome opilcu skakajicich pod auta. Jednomu kamosovi nedavno ve vesnici skocil ožrala do vozovky ( byla tam takova particka co se tim bavila )a on misto toho aby brzdil, tak se tam tocil pres rucku a snazil se toho idiota zajet, dokud neodbeh do skarpy :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 20.12.03  20:40

    « Re: to marlin

    přeci jen ve městě moc nejde o to abys neplatil pokutu, ale abys někoho nezabil. Jak by to pak on zařídil? + To víš že při 50km/h je šance že sraženej chodec nepřežije je 40% a při 60km/h 80%.Rozdíl 10km/h a přitom rozdíl čtyřiceti procent...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.12.03  18:17

    « Re: to marlin

    ja mam taky znamy mezi policajtama a v pohode, a vzdy co s nima vedu za zajimavy veci... Tedka jsem jednomu ukazoval Lagunu,rikam si, policajt, tak pojede v klidu, no, ve meste mi povida, neboj se a dupni na to, ukaz co to auto umi, tak jsem ho poslechl... rikal, ze to je bezproblemu,ze on to zaridi... :)
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 20.12.03  16:38

    « Re: to marlin

    marlin: Já mám kamárádů až moc, Omylem kamarádím i s policajtama ze Lhotky (Praha). A tihle "Lhotáci" mě už jednou stavili, a jen mi řekli: to seš ty? tak jeď! Občas se to hodí...
  • « 00 Reagovat !

    foto kostey

    kostey 20.12.03  15:38

    « Re: to marlin

    já od tý doby co mám auto tak už skoro nechlastám, když si vzpomenu na ty 16ti hodinový maratony v hospodách tak se mi skoro začíná stejskat. Mám hodně kamarádů, co kvuli tomu že nesmí řídit pod vlivem alkoholu se radši zhulej a když policajtům dejchaj, tak ty nic nepoznaj. Nesouhlasim stim a přeju si aby už konečne mohli policajti kontrolovat krom alkoholu i THC v krvi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.12.03  20:32

    « Re: to marlin

    chce to mit dobry znamy, pak se da taky poradne zaridit. Ja stejne nemam moc kamaradu, takze na chlastacky moc nevyrazim... no, a co se tyka toho rozvozu, tak se taky perfektne bavim, ale lidi musi byt ukazneny a ne zi mi sahaji do rizeni, za to vyhazuju z auta...zatim se to stalo jen jednou :-O ja jsem ridil opily pouze jednou, a to bylo, kdyz byla u me doma parba a dosli ciga. Tak jsem jel na benzinu. Tkhle predpisove jsem nikdy nejel.




    Ono mi de stejne oto, ze kdyz budu mit jen jedno pivo, a pak o neco opru auto, tak mi pojistovna nic neda. Nahoda je blbec a clovek nikdy nevi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.12.03  19:05

    « Re: to marlin

    marlin: jasně že konzumace alkoholu v jednom asi na náladě moc nepřidá, ale pokud se sejde několik príma lidí, tak je to prostě bomba. A vůbec nejlepší pořádná house party, kde je strašně moc lidí, který se ani neznaj, ale v tom stavu, ve kterým se nachází, jim to je stejně jedno. Vétšinou se na takový párty nachází i nemalý množství aut, se kterýma se jezdí až do rána. Díky takovým alko party mám vůbec tu možnost si zařídit pořádný auta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.12.03  23:01

    « Re: Bouračka

    magic: Měří to jenom ipulzy na vstřicích, takže přesný to rozhodně není. Potom když někomu uchcávaj vstřiky a s věkem auta se rozjíždí dávkování paliva úplně, je to už trošku jinde :o) Příběh s MB je úsměvnej a já taky v poslední době pozoruju, že mít silný auto je opravdu tak na blbnutí, na smyky a na parádu. V provozu je rozdíl mezi osmnáctkou a třílitrem na delší štreku už docela malej právě proto, že tam furt něco leze :o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.12.03  22:57

    « Re: to marlin

    alkohol přece slouží pouze k tomu, aby člověk ztratil ostýchavost v komunikaci a líp se bavil. Ovšem působí to jak u koho a když se toho vypije víc, je to diskutabilní a z rozumového hlediska vlastně úplně zbytečné. Já osobně jsem několikrát jel na velkou chlastací akci do hospody autem, pil jsem džusíky, jedl dobré jídlo, bavil jsem se výborně a při rozvážení zúčastněných na místo jsem se náramně bavil :o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.12.03  21:28

    « Re: to marlin

    ja to reknu takhle,proste nevidim uspokojeni v alkohoůu, jo, jedno pivko si dam, kdyz treba jedu vlakem, nebo kdyz vim, ze nejblizsi 3-4 hodiny nebudu ridit, ale jinak v tom nic nevidim :-o
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.12.03  18:29

    « to marlin

    já zatím taky neměl tu čest řídit opilej. Navíc před zlomeninou kotníku, která mě potkala tohle září, jsem dělal dost fyzicky namáhavý sport, hlavně teda při závodech, takže od 16let jsem celkem abstinent. Ale na druhou stranu člověk potřebuje občas pořádně vypnout a vypumpovat z žaludku ty sajrajty co mu tam zbejvaj z jídla.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.12.03  12:01

    « Re: Bouračka

    Jo, pocitace na BMW jsou tak presny, ze mi na 316 mod 99 (14 dni stary auto) ukazoval dojezd 56 km kdyz dosel benzin, a tvrdil, ze prumerna spotreba cinila 9,2 l/100 km a ja spocital podle nadrze 11,6....na druhy strane treba eMka maji uplne presny rychlomery, takze bacha na policajty! A k ty maximalce: brnenska dalnice, Delta Integrale s maximalkou 215km/h proti MB 600 s maximalkou 250 km/h. Drzel se ty Delty asi 1 km, pak uz v zrcatku nebyl videt. ne proto, ze by nezavodil (byl vzteky nepricetnej), ale proto, ze rozhodujici byla akcelerace ze 120 na 200, protoze do toho levyho pruhu porad nekdo vjizdi. Proto je maximalka jen katalogovy cislo, ktery o rychlosti auta nerika vlastne nic (totiz jo - dylku prevodu).
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…