Alarmy -ano- ne- jaký - za kolik?

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 28.02.19  20:25

    « Re: oddie

    Alarm, má dnes každý auto, a jak se kradou lehce >:D já nedám dopustit na starou dobrou mechaniku.
  • « 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 27.02.19  14:14

    « Re: Re: Co je to?

    Pro mě alarmy skončily s tím jak mi odcizily auto, ve kterém právě alarm byl.
  • « 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 25.02.19  22:51

    « Re: alarm

    Ahoj, na alarm kašli.. mrkni na zeder.cz je to mechanika ktera je v podstate neprekonatelna.
  • « 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 27.01.19  18:48

    « Re: nejlevnější

    mrkni na zeder.cz lepší než nějaký alarmy, a neboj je to moje vlastní zkušenost
  • « 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 26.01.19  19:07

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: mikrovlny

    alarm se da vyrusit nebo uplne vypojit to bych neporizoval.
  • 00 Reagovat !

    foto Martin77

    Martin77 25.01.19  20:59

    « re

    Já se nikdy na alarm nespoléhal i když jsem jej třeba v autě měl, na každý auto co jsem kdy mě a že to byly vozy české značky, tak jsem nechal montovat mechanický zámek volantové tyče.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.01.11  10:05

    « Re: alarm

    furt se tam ten odkaz vkládá s chybou. Nejjednodušší máš google, zadat do toho CS-820AT a hnedka druhý odkaz shora je návod k použití. Tam to je popsáno.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.01.11  10:03

    « Re: alarm

    www.supergumy.cz/tech_info/ti_pdf_23.pdf… />
    kapitola "Programování nového ovladače"
    V předchozím příspěvku byla chyba v odkazu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.01.11  22:44

    « alarm

    Mám problém s alarmem.Mám autoalarm CS-820 AT a po 4 letech první dálka přestala fungovat.Vytáhl jsem ze šuplíku náhradní a zjistil jsem,že asi zapomněla plovoucí kód,nemáte někdo radu jak tu dálku znovu spárovat s autem?Předem díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.12.05  06:48

    « Re: Re: Re: Re: Re: mikrovlny

    Pod vysokym napetim vubec nelze parkovat (nebo odstavit mikrovlnne cidlo)! Poplach mi spoustel i provoz (pokud se netelefonovalo, bylo to OK)na telefonni lince po drate ve vysce cca 3-4 metry nad vozem (ale mel jsem sklenenou oteviraci strechu, bez ni to je u dalsiho vozu OK). Balik 6 mineralek po 1,5 litru vadi na vzdalenost caa 70 cm (na urovni vodorovne roviny podlahy MPV) pri standardnim nastaveni citlivosti cidla, tj. poplach spousti pri vstrceni ruky otevrenym bocnim oknem. Pokud jde o vyber cidla, mam vsechno od zn. GT Autoalarm.
  • « 00 Reagovat !

    foto PP-

    PP. 16.12.05  14:27

    « Re: Re: Re: Re: mikrovlny

    [odkaz]
    ten nejdelší :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.12.05  14:13

    « Re: Re: Re: mikrovlny

    Zatim s tim tedy nemam zadne zkusenosti, ale podle meho laickeho nazoru zalezi na nastaveni citlivosti mikrovlnneho cidla. Ja ho chci jen na to, aby detekovalo kdyby se nekdo dostal dovnitr do auta, tedy predpokladam nastavit minimalni citlivost a doufam, ze zadne plane poplachy nebudou.
    Mohl bys, prosim, napsat link na to uvedene porovnani? Chvili jsem to hledal, ale bez vysledku.
    Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto PP-

    PP. 16.12.05  13:09

    « Re: Re: mikrovlny

    tak jsem tu slohovku našel,ale moc mi to při rozhodování nepomohlo.
    Btw. jak velké je riziko planých poplachů -
    - vysoké napětí (jedná se pouze o vedení VN např. 400kV,nebo planý poplach jsou schopné vyvolat i sloupy tel.vedení nebo běžné el. rozvody )
    - minerálky (jedná se pouze o kartón minerálek umístěný přímo ve voze v blízkosti čidla nebo i vzadu v kufru )
    Chci to napojit na GSM pager a tak bych nerad běhal denně patnáctistovku :-) , jelikož neparkuju u domu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.12.05  07:11

    « Re: Re: mikrovlny

    A mohl bys, prosim, poradit nejake konkretni mikrovlnne cidlo, ktere lze koupit samostatne? Koupil jsem sice uz tohle
    [odkaz]
    ale ma odber 11,5 mA, coz se mi zda hodne. Kdyby ho nekdo chtel, tak napiste ;-)
    Nasel jsem pak jeste tohle
    [odkaz]
    ktere ma brat jen 5 mA.
    Jinak jsem nasel na netu bud podstatne drazsi nebo zase uplne bez specifikaci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.12.05  06:04

    « Re: mikrovlny

    Neznam nic lepsiho, nez je mikrovlnne cidlo: nekde velmi hluboko v archivu - z doby tak pred cca 2 roky - mozna najdes muj detailni rozbor v porovnani s ultrazvukem. Kombinace s naklonovym cidlem v kazdem pripade vyznam ma.
  • 00 Reagovat !

    foto PP-

    PP. 15.12.05  17:50

    « mikrovlny

    Jaké jsou vaše zkušenosti s mikrovlnými senzory ve spojení s alarmem v osobním voze?Mají mikrovlny nějaké nevýhody podobné jako ultrazvuk - otevřená okna.
    Jaké typ čidel k alarmu zvolit?Ultrazvuk,mikrovlny nebo něco jiného?
    Má smysl náklonové čidlo,když bude i některé z výše u vedených?
  • 00 Reagovat !

    foto Radim70

    Radim70 16.09.05  15:02

    « nejlevnější

    na www.4car.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.09.05  20:53

    « Magicar 9000 nebo ATHOS (od Jablotronu) ???

    Poraďte, do kterého z nich jít. Jaké s nimi máte zkušenosti? Který je lepší?
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.08.05  16:15

    « www.autosystemy.cz - CS-13 doporucite?

    Nasel jsem si na www.autosystemy.cz alarm CS-13 , k nemu central CZ 4D a pro prenos bych chtel ten PG-01 ... vse tam perfektne levne, mate uz nekdo zkusenost ?
    Nebo si mam vzit radsi ten Magicar 9000 ? tam je vsechno pohromade, ale zase se mi libi ten dosah u GSM pageru... poradte..
    A co k tomu CS-13 za cidlo ? pry se da pripojit pridavny snimac, uvazuju o tom naklonovem, protoze na starem alarmu jsem mel ultrazvuk, ale ten mi houkal kdykoli jsem si nechal pootevrene okna...
    Takhle bych mel otresove, ktere tam uz je za jedny penize + naklon... to by melo stacit, ne ? a vse mnohem levnejsi, nez AKCENT co nic neumi...
    Poradte, kdo se v tom vyznate, diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.08.05  10:24

    « alarm

    Ahoj, prosím Vás můžete mi někdo poradit jaký je nejlepší způsob ohlášení, pokud se zpustí alarm. Pager má pro mě malej dosah. GSM hlásič se mi zdál docela dobrej do té doby než jsem si do seznamu napsal GSM rušička, má totiž dosah dobrej takže stačí aby ji měl zloděj v bundě nebo někde jinde kam se vejde a odruší mi signál a auto bude jenom vřískat ale to nikoho už moc nezajímá, až na pár vyjímek a policajty už vůbec ne alespoň ty co jsem viděl. Jde mi o to když nechám auto před obchodem nebo na parkovišti, jinak je v garáži. Díky dinosaurus.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…