Alarmy -ano- ne- jaký - za kolik?

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.04.01  07:47

    « Re: Alarm s výstupem na dva další spotřebiče.

    Nechci rozebírat crash, ale tahat někoho se zlomenou nohou oknem...ten si zkusí, ale je to čistě tvoje věc.S tím relé jsi to pochopil velice přesně, aktivuje se tam pouze jedno. Je tam i druhé, ale to se aktivuje stiskem obou tlačítek zase při zajištěném stavu, což pro tvoji potřebu nelze využít.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.04.01  16:16

    « Re: Alarm s výstupem na dva další spotřebiče.

    Zdechlá baterka není problém to mám vymyšleno (já nemám baterku v interiéru) a ten crash je opravdu dost velká fikce (kombinace toho abych nebyl při smyslech, aby se nevysypaly okna, abych to ještě přežil (fujtabl diskuse) a aby tam přijel někdo kdo chce zachraňovat, ale neumí rozbít okýnko je podle mě velice malá).
    Ale ten Jablotron jak jsem pochopil, tak umí stiskem obou tlačitek aktivovat jenom jeden kanál, nemohu si vybrat jestli otevřu jenom 1 dveře, nebo oboje.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.04.01  13:49

    « Re: Alarm s výstupem na dva další spotřebiče.

    To je hrozně riskantní, jak již bylo řečeno, co až ti klekne baterka, ale co když se někde vysekáš, tak tě z auta nikdo nedostane, jedině hasiči nůžkama, a to už může bejt pozdě.
    Přesto to je technicky možný. K alarmu CA320-Akcent (Jablotron) lze dokoupit modul CR-11, kde pak stiskem obou tlačítek aktivuješ relé. Tím si můžeš ovládat, co chceš, třeba kliky u dveří, ale opakuji já bych do toho vživotě nešel.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.04.01  13:19

    « Re: Alarm s výstupem na dva další spotřebiče.

    A ako otvoris auto, ked sa ti zdochne baterka ???
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.04.01  11:02

    « Alarm s výstupem na dva další spotřebiče.

    Chystám se udělat úpravu - zavařit zámky a kliky (hard tuning). Potřeboval bych vědět jaký alarm použít, abych mohl dálkou dveře nejen zamykat (klasika) ale i otvírat buď řidičovo nebo oboje. Ve dveřích budou silné impulsové servomotory nahrazující pohyb na táhle od kliky. Potřebuji teda alarm, který bude mít dva další výstupy. Předem díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.01  18:41

    « Re: pomoc

    Máš pravdu že se jedná i o reklamu, ale namých stránkách se dozvíš většinu rad při potížích a teprve když ti nepomohou moje stránky tak ti rád pomohu já. Jde mi jen o to, donutit lidi si pořádně přečíst návod na obsluhu. Tím že si ho přečtou, předejdou mnoha potížím a zbytečným reklamacím. To že lidi nečtou návody vím, protože při opravách a resetování alarmů na ulici coby Žlutý anděl, se většinou jedná o neodborné zacházení, nebo naznalost ovládání. Např. když u jablotronu zabloudí ovladač, stačí ho v bezprostřední blízkosti alarmu aktivovat kterýmko-liv tlačítkem a to držet po dobu svícení diody na ovladači. Z 99,9% se ovladač sladí s alarmem. Tento postup je napsán v návodu na obsluhu, ale přesto pravidelně vyřizuji reklamace tohoto druhu a zákazník si teprve při mém postupu vzpomene že jsem to po montáži říkal. Návod ale nečet, protože mačkat tlačítka na ovladači umí každé malé dítě. Neumí. Většina zákazníků se pak diví, že po nich požaduji peníze za výjezd. Prostě za blbost se platí a já se tomu snažím předejít. Čaj Doc.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.04.01  15:26

    « pomoc

    Myslim, že můžu trochu poradit.
    to Kolda:Jablotron začal prodávat modul GB-050 - GSM pager pro mobilní tel. Ericsson A1018, 6 aktivačních portů, odesílání 6 SMS, varovné volání, odposlech prostoru. Cena 5.734,- včetně DPH. Představena na letošním Pragoalarmu.
    Bohůžel nemůžu sdělit vlastní zkušenosti, je to novinka.
    to Troll: Záruka je sice na pět let po odborné montáži, ale z vlastní zkušenosti vím, že v Jablotronu opravují skoro všechno zadarmo i po záruce. To už to musí být hodně nebo úmyslně zničený, abys to platil.
    to Vinnc: Musím souhlasit s autodoctorem, nemáš pravdu. Neznam jedinou dilnu, která montuje autoalarmy, aby ty auta pak kradla.Ani neznám zloděje, který by si jako bokovku vydržovali dílnu na montáž alarmů, musely by !!!pracovat!!! a následně pak překonávat alarm (kde sice vědí, co kde je namontovaný) který sami namontovali. Myslím si, že je mnohem jednodušší ukrást auto bez autoalarmu, a že jich jezdí ještě pořád dost.
    to Matej:Montáž k původním svazků kabeláže je samozřejmostí u každé lepší montážní firmy.
    to Vinnc a Matej: pokud chcete opravdu kvalitní a seriozní montáž, tak si můžete nechat namontovat alarm přímo v Jablotronu, myslím si, že větší záruku že to tam nemontujou zloději vám nikdo nedá.
    to Autodoctor:rubrika pěkná rozhodně jako help super, ale odpovídat na většinu dotazů univerzální odpovědí "...přečti si na www.au..." se mě nezdá jako help, ale spíš jako reklama, přesto stránky jsou napsaný docela dobře, přehledně a popis jednotlivých výrobků je dost podrobný.
    Já sám mám namotovaný Jablotron CA320 a pár jsem jich už taky namontoval. Pokud budu mít chvíli, tak se sem občas kouknu a poradím (pokud to bude v mých silách).
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.04.01  17:01

    « Jablotron

    Dal jsem si do auta Jablatron + interiérovou piezo sirénu. Strašnej randál 5 sec a dost :-))
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.03.01  13:53

    « GSM Pager - jak na to

    Nevíte někdo zakolik by se dal sehnat levný GSM Pager, nebo jak by se dal vyrobit. Dá se někde koupit jen ta komunikační jednotka mezi mobil a výstup z alarmu? 9000Kč se mi zdá docela dost.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.03.01  04:37

    « Re: Dotaz na autodoctor

    Podívám-li se do databáze čtyři roky vedené žlutým andělem, tak Crimestopper je zde uveden 6x demontáž, 4x oprava z celkového počtu zásahů na alarmy 1236 k dnešnímu datu. Je zařazen mezi méně poruchové s přihlédnutím na množství namontovaných kusů v ČR. Pokud mohu doporučit, tak se řiď funkcemi které vyhovojí danému typu vozidla. Chceš-li znát funkce Jablotronu, přečti si je na www.autodoctor.cz, dočteš se i proč prosazuji tento výrobek. Doc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.03.01  00:00

    « Re: Dotaz na autodoctor

    ad policie ve spanelsku, meli auto s ramenem ?

    to uz maj v praze rok a pul taky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  20:01

    « Re: Dotaz na autodoctor

    Domácí montáž je fakt nejlepší, ale zase nedostaneš záruku. Já se nakonec rozhodl pro Jablotron, ale nebudu lepit na okna nálepky, abych to zlodějům neulehčil. Nechám to namontovat ve firmě, ale dodatečně si tam udělám doma nějaké úpravy a budu chtít mít možnost dohlídnout na montáž. Kvůli kvalitě a speciálním požadavkům a hlavně znám svoje auto.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  14:44

    « Re: Dotaz na autodoctor

    To Matej-> Máš v podstatě pravdu, jenom to člůověk musí umět zapojit. Já bych to nezvlád, to se přiznam. Možná zvlád, ale po ten čas, co bych u toho strávil. Ale jinak souhlas. A k těm odtahovkám. Ono to není zas až tak jednoduchý. Já sem na vlastní oči vyděl, jak španělský poldové vyndali asi za půl minuty auto z takový škvíry, že vyparkovat by trvalo dýl. Bylo to velmi jednoduchý, jenom by mi to samotnýho nenapadlo. Fakt sem koukat. Takže ti ani 5cm před a za nepomůže. Jak to udělali tady psát nebudu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  13:51

    « Re: Dotaz na autodoctor

    Oba zminovane alarmy jsou budou urcite slusne a v uvadene konfiguraci budou znacny orech pro zlodeje (s vyjimkou expertu na plovouci kod - to je ale podobne jako s "experty na digitalni podpis"). To vse ale plati jen pri kvalitni vlastni montazi (dulezite je zvolit spatne pristupna mista, pri pripojovani kabelu zajistit nejen kvalitni trvaly kontakt ale taky zvolit matouci barvu kabelu a nejlepe spojit dohromady s kabely auta do standartne vyhlizejicich svazku). Promyslet a precizne tohle namontovat neni prace na den - proto bych to nikdy nesveril nejakym cizim mechanikum (notabene ani nemohu vedet zda poctivym). Pri pozdejsi navsteve servisu potom neni az tak velky problem zkontrolovat a poznat, zda mi nekdo toto nestandartni zapojeni zmenil. Dobra rada je pred navstevou servisu alarm vypnout a mechanikum DO vubec nesverit. Vetsina stezovatelu na neucinnost alarmu se rekrutuje z lidi, kteri tyto zasady nedodrzovali a pak se jen vztekaji, ze alarm je stal spoustu penez a stejne auto neuchranil. Zbyvaji odtahovky: proti nim je obrana nejlevnejsi - staci spravny vyber parkovaciho mista.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.03.01  20:03

    « Re: Dotaz na autodoctor

    Rekl bych, ze je jedno, jaky alarm(kdyz je znackovy), ale musi mit plovouci kod, otresove cidla, hlidane vsechny dvere, vcetne kapoty a cidla na pohyb ve voze(ikdyz tyto cidla jsou diskutabilni).
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.01  10:29

    « Bezpecnostni folie

    Prosim Vas ,jaky mate na to nazor.Jsou to folie ,ktere se nanesou zevnitr a pry zamezi po rozbiti oken rosypani a nasledne vniknuti do vozu.Prosim ma nekdo nejakou zkusenost?Montuje to prazska fy GlassGarant.
    Pavel
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.03.01  08:52

    « Dotaz na autodoctor

    Potředuji radu: Jablotron nebo Crimestopper. (www.crimestopper.com) Děkuji
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.01  06:18

    « Re: Vykradení nebo ukradení?

    No co dodat,jen to ze clovek si nemuze byt nicim jist.Ani kdyz je C.Svoboda.Pry ta Octavsn mela zaslepeny vsechny zamky...Tak jaky mladik ci opilec,ale 1.profik nebo ...Pavel
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.03.01  20:12

    « Re: Vykradení nebo ukradení?

    Bych chtel videt, jak by nejaky mladik na projeti prekonal imobilizer!:)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.03.01  15:42

    « Re: Vykradení nebo ukradení?

    Myslím si, že služební auto Cyrila Svobody mělo takový stupeň zabezpečení, že ho nemohl ukrást žádný mladík jen tak na projetí, ani nějaký opilec cestou z hospody. Pak tedy existují další možnosti, ale o těch není radno veřejně mluvit.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…