Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.11.04  14:22

    « Re: Re: Re: Re: Peugeot 307 2.0 HDi 110k

    Tak proč mě to před týdnem stálo práci a kompletní spojku, kterou vadný setrvák načne a mění se s tím- 20000,-Kč???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.04  09:54

    « Re: Re: Re: Peugeot 307 2.0 HDi 110k

    Takže čerstvá zpráva z Peugeotu!!! Kdo má problém na své 307 HDi se setrvákem zdarma ho vymění!! Peugeot uznal na setrvačníku konstrukční chybu!! Ale to je informace jen pro ty, které tato oprava teprve čeká!!! :D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.11.04  20:22

    « Re: Re: Re: Peugeot 307 2.0 HDi 110k

    A co těsnění pod hlavou u té 1,6 předpokládám 16V? Stálo mě to dost nervů a slintá to zase.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.11.04  08:47

    « Re: Prosim o radu!!!

    Nejlepší radou je asi četba starších příspěvků v tomhle tématu diskusního fóra...
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.11.04  00:28

    « Prosim o radu!!!

    Ve stredu jdem se znamim koupit 307 2.0 HDi rocnik 2001 a najeto 52000 km. Rad bych vedel na co u tohoto auta davat pozor a co je tam za nejcastejsi zavady a zda se daj jednoduse vyresit a nebo jsou spise financne narocne.A taky by me zajimalo jaky ma pristup Peugeot pak pri reklamaci vozidla.Dekuji moc a doufam ze mi nekdo dokaze usetrit hezkych par penez :-) Zaznamenal jsem tady ve foru ze Peugeot servis rad pri reklamaci pouziv to je stylem jizdy dokonce i tuto vetu pouzili pri reklamaci destoveho senzoru :-) dekuji za veskere Vase reakce!
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 28.10.04  00:25

    « Re: Re: Mazda

    Mam 6 s dieselom 120 k/310 Nm. Zatial soikojnost. Jediny problem - prefukovanie od zadneho okna - v porovnani s P307 drobnost.
    Vazne som uvazoval na Mazdou 3 v dieseli. Testoval som ju pred pol rokom a bol som prijemne prekvapeny. Sice je tento motor vyvijany v PSA/Ford, takze by bolo mozno vhodne chvilu pockat, kym sa nejaky problem neprejavi.
    Tazko povedat. V kazdom pripade s takou Mazdou 3 1.6 benzin sedan nic nepokazis.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.10.04  17:36

    « Re: Mazda

    Myslím, že co nevidět zkusím taky tuto značku. Velmi se mi líbí nový model Mazdy 3 a raději po zkušenostech s dieselovým motorem, koupím benzín 1.6tku. >:D
    Peugeot 307 mě stál už hromadu času, trpělivosti a hlavně peněz :(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.10.04  16:20

    « Mazda

    Já měl Mazdu 323F novou před Peugeotem - 3 roky záruka -a to byl rok 1999 a snad jedna garančka. Servis na počkání -jezdil jsem v Praze na Spořilov. Když mi rozbili zadní okno zloději za hodinu bylo opravené. U peugeota jsem tři dny jezdil náhradním vozidlem. Kámoš mi slíbil přivézt to táhlo k řadící páce z Itálie. Peugeot ČR je stále jak mrtvý brouk, už jsem skoro měsíc bez auta. Ať si nemyslí benzíňáci, že jsou z kola ven!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.10.04  15:33

    « Re: Re: Re: Re: Peugeot 307 2.0 HDi 110k

    a jak jsi spokojený s Mazdou?
    jaký máš motor?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 26.10.04  23:31

    « Re: Re: Re: Peugeot 307 2.0 HDi 110k

    Lubos2>
    Ja som mal rovnako 1.6 XT. Presedlal som na Mazdu :)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos2

    Luboš2 26.10.04  22:10

    « Re: Re: Peugeot 307 2.0 HDi 110k

    Na jaký vůz přesedlal Lubos1, předpokládám země původu Nipon nebo BRD? Po přečtení tohoto fóra za poslední půlrok a AutoTip 09/2004 jsem
    si uvědomil zda nemám dole v garáži časovanou bombu, naštěstí nemám HDI 110 FAB ale jen 1.6 XT.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.10.04  06:13

    « Bez nadpisu

    NJ, vsetci ste ma dokonale odradili :-) :'-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.10.04  20:43

    « Mm

    pre Haldo:
    Tak ideme na závady: prehratie mapy počítača riadiacej jednotky, predné okná sa prestali zatvárať, zvýšená spotreba nafty po prvej výmene oleja asi o 0,5 l/100km a zníženie maximálnej rýchlosti o 15km/h, odpadnutie podblatníkov a spodného krytu motora, 5. dvere sa prestali otvárať - porucha mikrospínača, obidvoje zadné dvere sa ťažko kľučkou otvárajú aj po premazaní, 1x vypnutie elektiky za jazdy, preskakujúca páčka smeroviek, myslím, že je to všetko. Tie ostatné poruchy už zapríčinili už mechanici v servise. Po čase ma to prestalo baviť chodiť do servisu a niektoré maličkosti som si odstránil sám. Takže veľa šťastia v servisoch...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.10.04  16:36

    « SOS

    Neporadíte mi někdo kde sehnat 2400V7 kulisa řazení. Ta moje 307, stará 18 měsíců je už 22 dní v servisu a ted mi volali, že linka na výrobu tohoto dílu je přetížena a Peugeot nestačí a díl je v nedohlednu.....neví se kdy by se měl dostat k nám do Afriky..... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.04  12:03

    « Re: dneska

    Lehnout, polehnout -> polehlive vozidlo.. To si radsej nekupim..
    Inak "polehlivevozidlo", ty si tu dost koledujes. To, co tu robis, je spinave. My si tu chodime citat a pisat zaujimave clanky a nie sme zvedavi na tvoju reklamu, ktora by mala byt platena, kedze je komercna (ako si priznal, beries 15%).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.10.04  08:26

    « Re: dneska

    Komici maj pokec jinde! >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.10.04  19:53

    « Re: dneska

    Máš leda tak *
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.10.04  17:55

    « dneska

    mam 30 aut 307 ojetych a ve velmi dobrem technickem stavu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.10.04  19:51

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pneu

    To, že ložisko je momentálně OK, ještě neznamená, že při jízdě "dokáže to kolo udržet v lajně". Tady totiž rozhoduje dynamické chování, a pokud na ložisko působí příliš velká páka (např. v důsledku jeho špatné pozice či příliš "vystrčeného kola" - tzv. "tuneři" tento problém dobře znají), tak s tím nikdo (kromě konstruktéra) nic neudělá!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.04  19:05

    « Re: Re: Re: Re: Re: Pneu

    ložiska jsou taky OK, hmmm :'-(
    Pneu se sjíždějí, tak že povrch je posetý hrboly a po vyzkouseni povrchu rukou jsou teda značně cítit. V pneuservisu řekly, že je mám doslova "doskákané".......
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…