Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto kutulka

    kutulka 08.04.17  13:46

    « Re: Ofuky na 307

    Ahoj já osobně jsem si dal ofuky na přední okna a výsledkem celé parády bylo to,že jsem si rozhasil celou elektriku na předních oknech.Když zapnu zavírání oken,tak mi udělají pravý opak.V elektro servise mi bylo řečeno,že je to tím.Ofuky tlačí na okna a když zapneš zavírání,nebo otvírání,tak se to celé dohádá.
  • 00 Reagovat !

    foto kutulka

    kutulka 08.04.17  13:37

    « Pomoc

    Peugeot 307 1,6 Benzín.Dobrý den.Může mi prosím někdo poradit?Při startu mi začnou kolísat otáčky motoru.Auto jede na 2-3 válce.závada se objevuje,když auto startuje po delší době.Měl jsem ho v Bosh servise a tam mi vyměnili-svíčky,startovací cívku,benzínové čerpadlo s regulátorem tlaku,nastavili vstřiky.Ale závada se stále objevuje.Už se trápím skoro rok. toho auto 2 měsíce jede a pak 14 dní zase zlobí.Ještě mi poradili vyjet benzín,natankovat nový a přidat aditiva.Bohužel ani to nepomohlo.Děkuji za všechny rady :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto pavka

    pavka 31.01.17  17:30

    « Re: Kufr u 307 1,6 80kw (2001)

    mám stejný problém a nevím jak nato
  • 00 Reagovat !

    foto mirek29

    mirek29 27.01.16  17:57

    « super objev

    Ahoj všem,

    pro ty, co mají garáž a trochu se hrabou ve svém francouzském autíčku sami – tady kupuji nářadí a jsem spokojen s cenou i kvalitou. [odkaz] :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto mirek29

    mirek29 27.01.16  17:56

    « super objev

    Ahoj všem,

    pro ty, co mají garáž a trochu se hrabou ve svém francouzském autíčku sami – tady kupuji nářadí a jsem spokojen s cenou i kvalitou. [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Cara-Binieri

    Cara Binieri 26.02.11  21:40

    « Re: Cena Peugeotu 307

    Vazne myslis, ze to je nesmysl?
    Rozdil mezi 1.4 a 1.6 je opravdu veliky, odskok ceny ojetin adekvatni rozdilu kvalit. Jasne, ty Tve moznosti jsou OK, ale pokud si to auto chce nechat, at zada kompenzaci.
    Jak uz jsem psal v prvnim prispevku, na jakekoli reseni kompenzaci nebo prekousavani blbeho motoru bych se vykaslal, proste znamemu auto vratit a dal se nestarat. Pokud si neumi precist udaje v technicaku, at vrati obcanku a jde bydlet do Berkovic.

    Penize by mely vykompenzovat to, ze bude cizi vinou jezdit v aute s nedostatkem vykonu a to, ze dostal neco jineho, nez zadal.
    Tohle se mi stalo v roce 2003 u Alfy 166 (manual misto sportronicu a jina kola) a slevu jsem dostal 50 000. Proto o tom pisu, kdybych nemel s resenim podobne situace zkusenost, neprispivam.
  • « 00 Reagovat !

    foto richardtdi

    richardtdi 26.02.11  21:09

    « Re: Cena Peugeotu 307

    Muj osobni nazor je, ze pokud Vam ten znamy dovezl peknou jedna ctverku ... vsechno ostatni je OK, tak nechapu jak Vam tady nejaky pravnik amater radi zadat 30.000Kc . Jak na to prisel, to neni nove auto!

    Snad ani u nove 307 neni takovy rozdil. To radsi vratte cele auto nez se ztrapnovat postupem, ktery Vam tady navrhli, sam dobre musite chapat ze je to nesmysl.

    Moznost 1 - cele auto se Vam libi, cenu jste odsouhlasili - uzijte si ji
    Moznost 2 - cele auto se Vam nelibi , vratte ho
    Moznost 3 - zadat kompenzaci 30.000 je blbost(popripade co Vam ty penize maji vykompenzovat?)
  • « 00 Reagovat !

    foto richardtdi

    richardtdi 26.02.11  21:06

    « Re: Cena Peugeotu 307

    Muj osobni nazor je, ze pokud Vam ten znamy dovezl peknou jedna ctverku ... vsechno ostatni je OK, tak nechapu jak Vam tady nejaky pravnik amater radi zadat 30.000Kc . Jak na to prisel, to neni nove auto!

    Snad ani u nove 307 neni takovy rozdil. To radsi vratte cele auto nez se ztrapnovat postupem, ktery Vam tady navrhli, sam dobre musite chapat ze je to nesmysl.
  • « 00 Reagovat !

    foto Cara-Binieri

    Cara Binieri 26.02.11  07:38

    « Re: Cena Peugeotu 307

    Záleží na tom, nakolik je to "známý". Já osobně bych mu to vrátil a požadoval celou částku zpět. Když si neumí přečíst údaje na techničáku a na motoru, smůla.
    Jinak cenový odstup u ojetin je ošidná věc, pokud si to auto chceš nechat, žádej minimálně třicet tisíc.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.02.11  02:06

    « Cena Peugeotu 307

    Dobrý den,

    prosím byli byste tak hodní a poradili mi s následující záležitostí? Známí mi přivezl z Itálie Peugeota 307, rok výroby 2005, obsah 1.6, cena 155 000 Kč. Po přivezení se však zjistilo, že se jedná pouze o obsah 1.4. Můj dotaz je prostý - jakou částku můžu žádat coby kompenzaci? Respektive jaký cenový rozdíl je mezi Peugeotem 307 1.4 a 1.6 se shodnými parametry? Díky předem za odpověď
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.02.11  02:05

    « Cena Peugeotu 307

    Dobrý den,

    prosím byli byste tak hodní a poradili mi s následující záležitostí? Známí mi přivezl z Itálie Peugeota 307, rok výroby 2005, obsah 1.6, cena 155 000 Kč. Po přivezení se však zjistilo, že se jedná pouze o obsah 1.4. Můj dotaz je prostý? Jakou částku můžu žádat coby kompenzaci? Respektive jaký cenový rozdíl je mezi Peugeotem 307 1.4 a 1.6 se shodnými parametry? Díky předem za odpověď
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.06.10  16:43

    « displej

    zdravím, nemáte někdo nějaké řešení jak na peugotu 307 SW dosáhnout toho aby na displeji bylo něco vidět.Pokud nesvítí slunce ještě se tam dá něco rozluštit, ale jak na to zasvití tak tam není vidět nic. Poraďte jestli máte někdo na to nějaké řešení jak docilit čitelnosti. díky za rady
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.05.10  07:21

    « rada

    Dobry den vsem.Prosim o radu.Znamy ma Peugeot 307 HDI,r.vyroby 2007,1,6l obsah.Vozidlo je vybaveno videokamerou na couvani,ovsem pri instalaci tazneho zarizeni kamera toto bere jako prekazku a neustale hvizda.Da se nejak vypnout?Dekuji za jakoukoli pomoc.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.05.10  07:14

    « rada

    Dobrý den všem.Prosím o radu.Známý má Peugeot 307 HDI,r.výroby 2007 a na voze má videokameru na couvání.Jakmile ovšem přidělá tažné zařízení,kamera ho snímá jako překážku a neustále hvízdá.Dá se tato zvuková signalizace nějak vypnout?Moc děkuji za jakoukoli radu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.11.09  16:54

    « Kufr u 307 1,6 80kw (2001)

    Mám problém.. Vždy, když nastane zima (nemusí být ani pod nulou, stačí klidně i 5 stupňů), tak mi začne zlobit kufr a to sice tak, že například, když mám zamčené auto a odemknu ho, tak se mi někdy otevře i kufr. Stejný problém nastává, když se například při vystupovnání otevřou jakékoliv dveře, tak se mi kufr opět odemkne a musím vystoupit a jít ho znovu zavřít. Respektive ho musím domáčknutím zavřít, protože zabouchnout nejde, protože spínač zámku jako-by sepnul naprázdno. V létě funguje však bez problémů. Nevíte někdo co s tím?? Děkuji moc
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.08.09  17:03

    « stosestka

    ahoj, muzete mi prosim poradit-rad bych si koupil ojetinu peugeota 106-pokud budu vybirat-mam se orientovat spise rokem vyroby nebo najetymi kilometry? napr.radeji zvolit auto z r.1992 se 100000 najetymi km nebo napr.auto z r. 1998 se 150000 km?

    druha vec je motor-ktery typ byste doporucili jako spolehlivy? diky moc za rady!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.08.09  17:01

    « stosestka

    ahoj, muzete mi prosim poradit-rad bych si koupil ojetinu peugeota 106-pokud budu vybirat-mam se orientovat spise rokem vyroby nebo najetymi kilometry? napr.radeji zvolit auto z r.1992 se 100000 najetymi km nebo napr.auto z r. 1998 se 150000 km?

    druha vec je motor-ktery typ byste doporucili jako spolehlivy? diky moc za rady!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.07.09  18:13

    « Pomoc

    Peugeot 307 HDI 100kW.V poslední době se mi stalo,že na obrazovce se objevil nápis"DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY"a součastně se mi rozsvítila na palubce kontrolka"KONTROLKA AUTODIAGNOSTIKY MOTORU" a auto ztratilo na výkonu.Stačilo zastavit,vypnout motor a auto jelo normálně.Po určité době zhasla i zmíněná " Kontrolka diagnostiky".V servisu Peugeot doporučili výměnu naftového filtru,což jsem udělal.Závada se objevila opět.Prosím o radu,pokud jste se s tímto již někdo setkal.Děkuji za odpověď.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.11.08  21:03

    « pomoc

    mám 307 2,0HDi a je ucpaný lapač pevných částí výte někdo kolik stojí výměna a doplnění aditiva a musím stím přímo k Peugeotu
  • 00 Reagovat !

    foto maky29

    maky29 06.10.08  18:56

    « no a k P308

    no ale inak musím povedať že sa mi moooc páči P308SW a asi ho aj kúpim, ani ten P307 nie je tak nanič aby ma to zatiaľ odradilo...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…