Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 10.06.05  12:06

    « Re: Re: Re: podvozok

    Miro, na palubovku si netrufam
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.06.05  12:03

    « Bez nadpisu

    to Roman23 - Ale samozrejme, ze aj Skoda 120 mala problemy vrzgania naprav, klepania na podvozku, hrkot v palubovke a podobne. Ale pre ten hurhaj motora a spatne odtlmenie hluku podvozku si nemal sancu to zaregistrovat >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.06.05  11:49

    « Re: Re: podvozok

    matuS: to plati do chvile, kym netreba rozobrat paubovku, v zaruke to je riziko a v servise to zvacsa neodstrania.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 10.06.05  11:39

    « Re: podvozok

    ad vrzganie - musis pozriet co sa kde trie. ja mam kozene sedacky a tie ked sa trasu, tak sa koza trie o plast - vrzga to. tak to striekam sprejom silikal (silikonovy olej) snad sa mi za rok nerozpadne calunenie :)
    dalej mi este buchalo sedadlo v mieste hacika, takze hacik som obalil lepiackou paskou.
    teraz mam v aute uz uplne ticho, len vzadu mi nieco uplne tichunko rezonuje, ale ja som z toho na nervy, lebo 90% jazdim s vypnutym radiom, takze asi to v sobotu cele rozoberiem ak bude pocasie.
    proste silikononovy olej, lepiaca paska, tlmiaca pena a silikonove lepidlo su v tomti pripade najlepsi kamarati.... a cas a nervy
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.05  11:32

    « Re

    Samozrejme myslel som 800.000,-.Sice je to s dph.Ale aj tak.
  • « 00 Reagovat !

    foto modus-ponens

    modus ponens 10.06.05  10:54

    « Re: Re: Re:

    Miro: stava sa to najma vtedy, ked model prechadza velkymi zmenami. Kopec noviniek a vylepseni v spojeni so snahou prist s produktom co najskor na trh nesie prave toto riziko.
    Robiro123: nie je tam 800 kacek, ale 80 000 kacek. ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.05  10:48

    « Lacné

    Auto za "vosmset kaček" - to by som hneď bral...
    >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.06.05  10:43

    « Re: Re:

    Roman23: ako pises, je to smutne, casto krat su lepsie starsie dobre jazdene , ako nove.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.05  10:33

    « Re:

    Auto za 800.00,- A takéto chyby,ktoré som nemal ani na 120 škodovke.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.05  10:31

    « podvozok

    No máš pravdu v tom že keď je napršané tak to pri jazde už nerobí.ako sa to dá vyriešiť?Ináč je zaujímavé,že niekto tu spomínal vrzganie sedadiel,ktoré sa mi už tiež prejavilo.No ako odstránim problém s nimi by ma tiež zaujímalo. :|
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.06.05  07:37

    « Bez nadpisu

    Mala by to byť spojovacia tyč predného stabilizátora. Je to uchytené v gumových silientblokoch. Skús ich postriekať s vodou a potom uvidíš. Mne to už vrzgať prestalo. Začalo to vrzgať v keď malo auto asi 1,5 roka a potom to samé prestalo. Teraz to už nevrzga, lebo som auto predal. Kúpil som 307 SW 1,6 HDi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.06.05  20:34

    « náprava

    Pri pomalom rozbiehaní alebo pomalom vytáčaní sa mi z podvozku ozýva vrzganie.Mám 307 SW ani dva roky.čo to môže byť?
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 09.06.05  15:55

    « Re: Stabilizátor

    ked ides cez nerovnosti, tak to klepe ako zle lozisko
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.06.05  15:26

    « Stabilizátor

    Yoyo, napíš mi prosím Ťa, čo to robilo a ako sa to prejavovalo, keď odišiel stabilizátor prednej nápravy.
    Nech nemusím hútať, keď príde na mňa rad.
    >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 08.06.05  15:37

    « Re: pazvuky v pežote

    Existuje samolepiaci material pokryty asfaltom - sluzi na vytlmovanie dveri a aj inych casti, da sa kupit v tuning shopoch.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.06.05  14:55

    « Re: Re: pazvuky v pežote

    vďaka, El. v danej spol. niekho poznam, uvidime...
    a vitaj. :-)
    ja som inak dost spokojny s 307sw, pomaha zarabat, je priestrane, bezpecne... avsak clovek ocakava trochu viac od auta za taku sumu... mozno som naivny.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.06.05  14:17

    « Re: pazvuky v pežote

    To ALL:
    viem ze vrzgat zacne, len na zaciatku je vsetko pekne a az potom sa to zacne kazit (a to nie len v pripade auta >:-[] )
    To YOYO:
    v predosle firme (vyraba dverove oblozenie na Touarega a Cayenna) vystuzovali dvere akustickou penou, ktora bola v kusoch presne narezana na tvar dveri - dvere na Touarega su vacsie ako na Pegyho, takze treba najst niekoho kto by mohol tu penu zohnat a narezat a zatesnit.
    Inak penu dodavala ceska firma HP Pelzer (Zatec) - a ked to utesnilo Bose Sound System musi aj ostatne :idea:
    A dakujem za privitanie v klube :shock:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.06.05  13:59

    « pazvuky v pežote

    to DIABLO:
    hneď po kúpe (307sw) som mal tiež v aute tichúčko, žiadne pazvuky, rezonancie. kým mi nenamontovali mrežu (N1). dole bola položená na úchytoch sedadiel 3. radu kov na kov (hŕkala, búchala, no hrôza) - vyriešil som to gumenou dušou. potom prišla zima a rezonancia od rádia pri 2000 ot/min. po 60.000 km predná náprava - stabilizátor a teraz 70.000 km búcha predná náprava - asi tlmiče. a samozrejme mi vibrovali dvere, najmä zadné ľavé pri "hlasnejšom" počúvaní hudby. riešenie - papierové kúsky na správnych miestach. rád by som tam dal nejaký pružný materiál, ako silikón, len nie lepiaci. čo by ste mi odporučili?
    a tiež sa chcem spýtať, či niekto z vás vie, kde by som mohol zohnať nejaké vytlmovacie samolepiace oné, ktoré zmiernia rezonanciu a lepia sa zvnútra na čalúnenie dverí. v nemeckom conrad.de také majú, u nás som cez web nenašiel. len nejaký materiál, ktorý sa strieka.
    btw. existuje nejaký zosilňovač, celkom jednoduchý, ktorý by som pripojil podobne ako autorádio, cez DIN konektory (aspoň myslím, že sa tak nazývajú). čítal som (langzeittest.de/307sw) o takom od sony, no na slovensku ani zmienka...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 08.06.05  12:58

    « Re: Re: Suzuki

    VW tuareg? to je to auto o ktorom sa hovori, ze ma 50% chybovost?
    btw u nas sa este auta nevyrabaju, zatial sa len skladaju. vyrabat sa zacnu v trnave a neskor v ziline.

    Touareg je z viac ako 50% slovensky vyrobok, takze sa neda povedat, ze sa na slovensku iba sklada. Komponenty su samozrejme od dodavatelov.
    Inak vsetko super - nic nevrzga, vsetko funguje ako ma a interier + design oproti firemnej fóbii je jedna basen.
    Ziadny strach, vrzgat zacne. 206-ky su celkom spolahlive, ale taketo drobnosti su im vlastne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.06.05  10:03

    « Viem si Ťa predstaviť

    Diabolko,
    viem si ťa živo predstaviť, akú radosť máš z autíčka. Ja som to isté prežíval pred cca. rokom, keď som z Felície prešiel na P307.
    Inak vsetko super - nic nevrzga, vsetko funguje ako ma a interier + design oproti firemnej fóbii je jedna basen.
    Tak vitaj v klube absolútne spokojných majiteľov automobilov Peugeot...
    >:D >:D >:D >:D >:D
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…