Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.06.05  08:44

    « 308

    [odkaz]
    a podle tohodle ta 308 nebude nic moc hezkého ten zadek je strašnej!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.06.05  08:41

    « Re: 608 a 3008

    [odkaz]
    na tomto odkazu asi v polovičce diskuze je fotka jak by asi mohla vypadat 608
    [odkaz]
    a zde je 3008
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.06.05  08:32

    « 608 a 3008

    Ahoj lidi,
    včera jsem si po dlouhé době koupil AutoTip a je tam článek o budoucnosti peugeota a jaké nové modeli se chystají a docela jsem byl mile překvapen.
    je tam nástupce 607 a můžu říct že vypadá moc hezky a další je tam 3008 což je segment MPV.
    Oba modely vypadí moc pěkně!
    Viděl to někdo??? jak se líbí vám????
    chtěl jsem založit nové téma, ale jsou tu tací, kteří by určo remcali
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.06.05  14:56

    « Akcia od Peugeot SR

    vyuzili ste niekto ponukanu akciu kontroly vozidla pred dovolenkou? co vsetko zahrna? je naozaj zdarma?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.06.05  13:13

    « Krok s dobou

    mas nieco proti povodnym?
    V podstate nič.
    Ale chcem držať krok s dobou! :-! :-! :-!
    Už rozmýšľam, že si dám asi prefejsliftovať auto, keď sa začnú predávať nové verzie...
    >:D >:D >:D >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.06.05  12:03

    « Re: Lepšie stierače?

    mas nieco proti povodnym? ak stierace stieraju (ostrekovace striekaju a klakson trubi >:D ) nevidim dovod :idea:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.06.05  07:42

    « Lepšie stierače?

    Prednedávnom som si v Peugeote všimol, že sa nové autá dodávajú s inými, lepšími (?) aerodynamickými stieračmi (tie samonosné).
    Včera som tam zašiel a potvrdili mi, že za cca. 5000 Sk je možné urobiť výmenu starých za nové stierače, spolu s výmenou ramien, ktoré ich držia.
    Otázka znie: Sú tie nové stierače lepšie ako staré? Vyčistia sklo lepšie?
    Oplatilo by sa upgradovať?
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.06.05  17:04

    « Bez nadpisu

    No sci-fi teóriám o niakej účasti leasingových spoločností na krádežiach by som neveril.Aspoň nie v prípade renomovaných spoločností.U firiem Jožko Púčik and corp.by som bol opatrnejší...
    Čo sa týka predajcov ,tak podivné praktiky vládnu v Porsche Interauto a u Malchárka ,oboje v Bratislave.Na nich pozor.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.06.05  15:29

    « napis viac

    Bruno,
    veď napíš viac, čo hovorí manželka. Všeobecne ohľadom kradnutých áut a tiež ohľadom podivného kradnutia áut tesne pred skončením lízingu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.06.05  15:13

    « Bez nadpisu

    Tá štatistika najlopovanejších áut mi príde dost out...
    Určite každý vie ako sú na tom značky BMW,Audi,Mercedes,Volkswagen a Skoda(hlavne Octavia).Kúpiť si takéto auto v Bratislave a stáť na ulici to je 50% šanca že ráno budete behať po parkovisku...
    Ako sa tam dostal Renault netuším...
    Čo sa týka Peugeota tak podla informácií ktoré mám(manželka pracuje v lísingovke)sú v kurze hlavne 307 SW...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.06.05  15:12

    « Samovznietenie

    Ešte mi môj Pažout nezhorel ani sa sám od seba nevznietil. Pozerám, že môžem byť celkom rád...
    [odkaz]
    Pažout 307 je vôbec prvým autom, ktoré keď sa rozhodne, tak spácha samovraždu upálením...
    >:D >:D >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.06.05  20:55

    « Re: Stabilizátor

    to Robiro:
    bol som na chvilku mimo Internetu, oddychoval som... ale vidim, ze matuS uz odpovedal i za mna, vdaka. :-)
    este dodam, ze sa to najviac (u mna) prejavovalo pri pomalsom prejazde nerovnosti, respektive mensie nerovnosti, ziadne jamy, rolety (vtedy bucha auto cele, tak to nepocut :)
    ale teraz to asi budu tlmice, lebo to pocut najma na vacsich nerovnostiach, roletach... a citit i vo volante. :(
    kolko je priemerna zivotnost tlmicov? najazdene mam 72k km
    a zvlast by som rad vedel, ako je to u kolegov s dieslovymi motormi. lebo prave kvoli tomu som nebral diesel - vacsie naklady na pneu, tlmice, vacsia hlucnost motora... naklady na palivo mam z vacsej casti refundovane...
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 13.06.05  16:35

    « Re: Štatistiky

    pohoda, su to blbosti.
    ani pocty mu nesedia v tom clanku.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.06.05  16:21

    « Štatistiky

    Pozri si toto:
    [odkaz]
    Na konci máš aj štatistiky kradnutých áut podľa značiek.
    Keď som to čítal, prišlo mi zle od žalúdka...
    :-( :-( :-( :-( :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.06.05  08:36

    « Bez nadpisu

    Ahoj chtěl bych se zeptat jestli nevíte kde najít statistiku ukradených vozidel (značka a typ) :-)
    docela by mě to zajímalo, protože už mám blbou zkušenost s ukradeným autem :roll: tak se chci podívat.
    díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.06.05  08:31

    « sedadla

    No dneska sa pozriem na tie skrutky na lyžinách.Ak by to bolo len to tak v pohode. :-)
    N zámok na kufri v servise mi už raz menili.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.06.05  20:53

    « Vŕzganie sedadiel

    Ja som len pouťahoval skrutky na lyžinách sedadiel a prestalo to.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.05  17:45

    « Re: Lacné

    dneska som objavil pricinu jemneho hrkotania zo zadu...cudny zvuk vychadzal od 5tych dveri, tak si predstavte, v jednom vnutornom madle zatvarania kufra sa vytriasol srob uchytenia toho plastu o plech...sa bojim o dolezitejsie sroby, ci su zatiahnute dostatocne >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 10.06.05  13:46

    « Re: Garáž!

    garaz nemam.
    preto sa musim spoliehat na pocasie.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.05  12:36

    « Garáž!

    takze asi to v sobotu cele rozoberiem ak bude pocasie
    Ako ti závidím, že máš garáž!
    Do nejakých dvoch rokoch by som mal aj ja mať domček niekde poblízku BA, takže potom môže môj Pažout kľúdne zostarnúť a začať sa kaziť...
    :lol: >:D >:D
    Keď človek býva v paneláku, jeho možnosti opraviť si auto svojpomocne sú nulové...
    :x :x :x
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…