Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.08.05  22:24

    « Re: Re: Re: tuning

    Matuš:No mne sa tiež zdá vhodnejšie načipovať motor.Hoci nie som automechanik.samozrejme len nech to robí firma so skúsenosťami.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 17.08.05  12:13

    « Re: Re: tuning

    A co se ti na P-boxu konkretne nelibi ?
    Zadny zasach do jednotky, jednoducha montaz a uvedeni pri prodeji auta do puvodniho stavu.

    ked zmenis cely cip, tak sa menia datove mapy, t.j. cely proces je prisposobeny presne k tomu motoru.
    u p-boxu sa iba zvysuje davka paliva...preto p-box viac dymi -> v urcitych rezimoch pridava nezmyselne vela paliva. neviem ci to skodi motoru, ale je to jednoducho primitivnejsie zariadenie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.05  18:27

    « Powerbox - zkouska

    Mel jsem prilezitost odzkouset P-Box v 307 Break 2.0HDI 66kW.
    P-Box namontoval primo prodejce do predvadeciho vozu.
    Subjektivne slo auto krasne do otacek a v kopcich se dal pocitit zvyseny kroutak.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.05  18:20

    « Powerbox - garance

    Pokud to koupis primo v Peugeot servisu, tak ti museji dat garance.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.08.05  18:18

    « powerbox

    Len ja som bol v auto Alba a mechanik mi tvrdil,že zákazníkovi niečo v záruke odišlo na motore.Mal tam powerbox,tak mu zrušili záruku a zvalili to na ten powerbox,že kvoli nemu sa mu pokazil motor.Viem,že je to asi haluz,ale priamo som rozpraval s tým mechanikom.tak neviem
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.05  18:15

    « Re: tuning

    A co se ti na P-boxu konkretne nelibi ?
    Zadny zasach do jednotky, jednoducha montaz a uvedeni pri prodeji auta do puvodniho stavu.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 16.08.05  17:59

    « Re: tuning

    mne sa p-box tiez nepacil. tak som dal auto zmerat na brzdu: [odkaz]
    na tej istej brzde bol aj iny chalan s tym istym motorom ibaze s upravou celeho cipu (od firmy autokomplex, ten clovek zvykol prispievat na motorcafe, ale uz som ho tu dlho nevidel)
    krivky su prakticky rovnake, jediny rozdiel je, ze pri plnom plyne p-box viacej dymi.
    dnes ma picasso s p-boxom 100.000km a nemalo ziaden problem s motorom. p-box je tam odkedy sme ho nove prevzali z predajne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.08.05  17:26

    « tuning

    Ale ten power box sa mi nepáči.To skorej preprogramovanie.Ten krúťak je pri tomto motore slabý.Keby sa niečo urobilo so spotrebou,bolo by super.Všetci čo maju v škodovke,alebo vw diesel jazdia uplne na smiešnej spotrebe. :D
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 16.08.05  16:54

    « Re: Re: spotreba

    c.2 sa vola Power-box
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.05  14:50

    « Re: spotreba

    To Roman23: Sam jsem se kdysi zajimal o moznost zvyseni vykonu motoru a zjistil, ze v podstate existuji dve varianty :
    1) Nechat precipovat primo ridici jednotku
    2) Externi jednotka, ktera se pripoji jiz k existujici (nevim, jak to presne popsat. Zkratka neni potreba menit jiz existujici software)
    Funkce -zjednodusene:
    Vyssi vykon i kroutici moment je dosazen zmenou casu davkovani paliva.
    Vyhoda externi jednotky je jednoducha montaz,demontaz a znovu pouziti na jinem voze. Tuto variantu mi nabidli primo v Peugeot servisu, cili i s garancemi, ale bohuzel si nemuzu vzpomenout na vyrobce, ale v pripade zajmu se muzu optat.
    Spotreba ma udajne klesnout.
    U 2.0 HDI 66 KW lze vykon bez jakekoliv ujmy motoru zvednout az o 20%.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.08.05  13:56

    « spotreba

    Mam 307sw 2.0Hdi 90koní.Spotreba sa mi zdala vyššia,ale ako tu čítam je to pri tomto motore normálka.Nemá niekto skúsenosť so zvýšením výkonu,preprogramovaním riadiacej jednotky?Robia to v auto Saby.Zdá sa mi 90koní málo.No slubujú 25 koní navyše a vyšší kruťak.Len neviem čo spotreba,a motor. :o
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 15.08.05  20:20

    « Re: Spolehlivost 307

    to Petr Zahora:
    tak tak, uz mam rok nieco ine. Som rad, ze sa problemy konecne vychytali, pretoze ak by s nim neboli, je to super voz.
    Poucenie z krizoveho vyvoja: nikdy nekupovat auto, ktore nie je na trhu menej ako 2 roky a u francuzskych pre istotu pockat az do faceliftu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.08.05  19:59

    « Spolehlivost 307

    to Lubos1 : Mimochodem vim, ze jsi vlastnil P307 a kvuli problemum jsi ji radsi prodal.
    Mohu s radosti rict, ze s pribyvajicim casem se vetsina problemu podarila vychytat (spolehlivy zdroj primo z PSA), takze auto vrele vsem doporucuji.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.08.05  19:54

    « Re: Re: Spotřeba 2.0 HDI

    2.0 HDI 66 kW
    105 000 km najeto.
    Podminky, kdy jsem tuto spotrebu dosahl, jsou uvedeny o par prispevku niz.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 15.08.05  19:51

    « Re: Spotřeba 2.0 HDI

    Celkem jsem ujel 1976 km z toho 95 % po dálnicích.
    Motor najeto 105 000 km.
    Průměrná rychlost 150 km/h.
    Průměrná spotřeba 6.9(podle počítače).

    Aky mas motor v tej 307? Spotreba je vynikajuca (teda ak PP neklame).
    Mne pri takejto rychlosti zerie auto 7,5-8 litrov.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.08.05  19:35

    « Re:

    To luf : Nespletl jsi si diskuzi ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.08.05  19:17

    « Bez nadpisu

    Miro - pisal som silne auto, co Megan nie je >:D Urobil som to s Maximou 3l 200PS a bolo to tak na hrane. So slabsim autom by sa to urcite nepodarilo, cez den je premavka (aspon na ceskej D1) hooodne husta. A mnohi ludia maju spatne zrkadla asi na cesanie sa a popravovanie si make-upu... >:-[]
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.08.05  17:09

    « Novy HDI 2.0 100 kW

    Spekuluji s myslenkou koupit si novy P307 s timto motorem.
    Mel jsem sanci ho jiz vyzkouset v P407 a vubec to nebylo spatny svezeni.
    Jak se asi tento motor bude chovat v P307 ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.08.05  16:46

    « Re:

    luf: ale to je pri ustalenej rychlosti a nie za predpokladu, ze treba brzdit a rozbiehat. Tych 200-220 nejzdis hadam s Meganom :shock:
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.08.05  16:42

    « 2.0 HDI - Odhlucneni

    Absolvoval jsem stejny pocet kilometru s OT 1 s 1.9 TDI plus/minus stejna rychlost, ale ta hlucnost !!!!
    Zlate HDI !!!!
    Vim, ze existuje fura priznivcu TDI motoru a budou neco argumentovat o sile a spotrebe , ale co se tyka odhlucneni, se maji soudruzi v NDR hodne co ucit !!!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…