Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.10.05  08:19

    « 20 tisíc km a nič

    Peter,
    ani ja nemám žiadne vibrácie. Tento týždeň som pritom prekročil úžasný míľnik 20 tisíc najazdených kilometrov. >:D
    Ty a ja sme strašné výnimky, ako vidno.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.10.05  15:00

    « Re: Vibrace

    65.000 km a vibracie od zaciatku, motor 1,6 16V benzin, r.v.2003
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.10.05  15:20

    « Vibrace

    Chtel bych se zeptat, komu se na P307 objevily vibrace. :?:
    Zejmena, jakou maji dotycni motorizaci.
    Mam 100 000 km a zatim nic. :-!
    Nesouvisi to treba se zatizenim predni napravy . :?:
    Jinak s kolegou, ktery mam OT 1 jsem absolvoval kolecko po skodovackych servisech. Duvodem byla spatna vaha vzduch u TDI. Prekvapilo me, jak notoricky znama zavada muze byt pro radu servisu problem. Jedni by menili cele cerpadlo, jini si chteli nechat auto tyden na pozorovani, ...... >:D Nakonec mu vahu vymenil jeden soukromnicek hned za 3500 Kc. :-! Tot vse k servisum.
    Jsem asi jsem jeden zmala, ale meho "Jeana" bych nemenil. :-!
    Pracuji v NDR a prekvapilo me kolik P307 tady jezdi. Ze by nemeli na lepsi ? :D
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.10.05  19:35

    « Prima

    Nový videoweb s testy auťáků na [odkaz] Dnes Masserati Quatroporte, H2 a Honda Civic osmé generace - testováno první auto dodané do střední Evropy! Stream v nejlepší kvalitě na českém internetu! Fotky, diskuze.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.10.05  23:45

    « Re: Re:

    IT: Prva liga, druha liga, co sa tyka novych krajin EU tak to uz nie je liga, skor prales >:D prva liga je jasna, v druhej tak spanieli, portugalci, mozno taliani no a my chudaci sme zvysok, ten prales ;-)
    Ale tak ma napada, ked uz sme v tej EU, nedalo by sa z pristupu Pugu na EU sudnom dvore nieco vytlct? :idea: Nieco ako diskriminacia zakaznikov v niektorych krajinach...To s tou prednou napravou je super priklad, v CZ ano, v SK nie...tym ma napada, ze SK nie je ani ten prales >:D Niezeby som sa chcel s nimi sudit, mam ich asi tam, kde oni mna, myslim si, ze koli mojmu odradzovaniu znamych od kupy Peugeota fabrika neskrachuje >:D , ale niekto by sa na tom mohol vyblaznit, napr. ako ten chlapik v obcianskom jude, postazoval sa a vyhral to pre vsetkych ceskych majitelov 307. Ozaj, nevie niekto nieco ohladom uznania vyrobnej chyby zadnej napravy v nejakej EU krajine? Myslim to priserne buchanie...
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.10.05  22:35

    « este k tomu tt

    je pravda, co ste tu pisali o problemoch a vymenetlmicov+spoiler, ale ak sa pamatam, tak si to stari zakaznici zaplatili, zial, sami :-O .to sa ale vobec nezastavam zabozrutov....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.10.05  22:22

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

    Luboš1: Jak v zimě, celoročně :!:
    Foukání beru a souhlas, to je kus pravdy, vidím to jak dnes, byl tehdy trochu vítr (venku navíc zima), motor dělali snad v Číně, resp. ani se nějak moc nechtěl zahřát, prostě shoda blbých okolností u hezkého auta.
    Dnes jsem jich potkal(M6) za 3 hod asi 8ks, ale L2 snad jen o1-2 méně.
    Prostě máme skvělá auta, která "frčí" ;-)
    Nicméně P307 bylo mnohem více. Kolik majitelů bylo spokojených, toť otázka. Jede se v tom dobře, ticho, OK sedadla, hezký výhled.Design krásný, ale tím to asi končí. Tohle auto měli dělat japonci a byla by to "bomba".
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.10.05  21:46

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re:

    OK, s tym aditivom sa posnazim :)
    minimalne v zime...
    ja som majitelom P307 bol, takze hluk-nehluk, som teraz viac menej spokojny :-) Inak vsimol som si, ze ak je bezvetrie, tak je vnutri ticho. Ale ak zacne fukat... :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.10.05  19:47

    « Re: Re: Re: Re: Re:

    Luboš1: tak tam vraz nějakou tyčku a záklopku odtlač. Konečně, co by se stalo, kdyby se aditivum(teď myslím běžné pro každé tankování, ne 0,5 litru na pročištění systému) nalélo na záklopku, je to pár ml a jak se tam vrazí pistole, tak to jednoduše steče do nádrže? Fakt mne nic jiného nenapadá. M6 by si to určitě zasloužila, trošku aditiva...jasně, dělají kvalitu, já to vím, jenom jsem měl smůlu, že ta předváděčka byla nějaká divná,co už nadělám?
    K naftě: víme my, co ti hajzlíci prodávají za naftu?
    P.S: interiér je dost v kůži, madlo mi nepřekáží. M6 je uvnitř sice hezčí, ale ten hluk, ten hluk, ten hluk..... >:D
    ČR zdraví SK! ;-)
    K tématu: vozidlu P307 nepomůže ani svěcená voda, natož aditivum do nafty. Což je,bohužel,krutá realita a nikomu tohle auto nezávidím, jako že nikomu nic nezávidím,ale představa,že jsem majitelem... zlatá Laguna.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.10.05  19:24

    « Re: Re: Re: Re:

    On ví, že mi hluk vadí a co jsem nekoupil...
    Hm, viem, co si nekupil, ale na druhej strane, Laguna ziadna vyhra :)
    Bol som sa tiez na nu pozriet, ked som si vyberal auto, ale vadilo mi strasne madlo na dverach, bolo presne tam, kde mam koleno. Okrem toho sa mi vobec nepacila, interier vyzeral strasne lacno. Po facelifte je to omnoho lepsie, ale madlo ostalo :(
    Odhlucnena je ale urcite dobre, aspon taketo veci francuzi vedia. Aj P307 (aby som sa aspon trochu drzal temy :)) bola vyborne odhlucnena - lepsie ako moje sucasne auto.
    Ja som si zahrnul do vybavy BOSE hudbu, takze prehlucim vsetko :)
    Aditiva som este neskusal, stale neviem, ako to do nadrze nalejem, ked je tam ta 'klapka', ktoru mozem potlacit iba tankovacou pistolou.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.10.05  18:30

    « Re: Re: Re:

    Zdravím Luboše1!!!
    On ví, že mi hluk vadí a co jsem nekoupil...:wink: Tu Vitaru jsem uvedl jen jako příklad, ne že ji koupím, že jo. Nebyl čas s ní jezdit. Ale test bude, dám vědět. Nad 130 to asi bude nejenom hučet, ale i poskakovat, podle pneumatik. Nicméně, to se pozná. S takovou kraksnou se musí jet pomalu a kochat krajinou. Kdoví, jestli to 130 vůbec jede?!?! ;-)
    P.S: Co aditivum, už jsi vyzkoušel? Našel jsem i čistící (nádoba na nádrž), takže zde je název:WYNN´S - high pressure 3, je to 0,5 l/50 l nafty á 350,- Kč, pro HDI či PD, aplikaci spojit s výměnou oleje v motoru.
    Zbytku se omlouvám za odbočení od tématu, ale i P307 má HDI. Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.10.05  17:50

    « Re: Re:

    ... Mají novou Vitaru, nechme stranou, jestli se to líbí či nelíbí atd., ale: třeba se koupí (za nějakou dobu). Nebo nekoupí.
    k tej Grand Vitare: sedel som v nej na vystave v Nitre, mal som z nej vazne vyborny dojem. Plna vybava - 2.0 benzin, koza, 'drevo' atd, predajca spominal cenu pod milion Sk. S dieselom buduci rok cca o 50 000 Sk viac.
    Ale ked sme sa niekedy bavili o vnutornom hluku : v nejakom teste sa stazovali na vyssi aerodynamicky hluk po 130 km/h v tomto voze, preto som sa zameral aj na tesnenia dveri a vsimol som si, ze je velmi jednoduche a urcite tam hluk bude. Auto ma ako celok vazne zaujalo, ale ak by tam bol vazne vysoky hluk, tak zaujem urcite stratim.
    Este jedna vycitka - bude sa dodavat pomerne slaby diesel:1,9 96 kW/300 Nm. Nechapem, preco v tomto obdobi nesiahli po niecom silnejsom (neviem, ci je to vlastny vyvoj). Na druhej strane nie je Vitara auto na dosahovanie rychlostnych rekordov, ale zrychlenie 0-100 km/h za 13,5s by mi asi vadilo. Ale kym neotestujem, nebudem robit zavery. Skoda, ze diesel bude na trhu (aj na zapade) az na buduci rok.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.10.05  17:03

    « Re:

    JarinoRS: Asi takhle-já tomu pracovně říkám EU 1. liga a EU druhá liga.
    Kontrolní otázka: SK je která z nich? Nebo Česko?
    Jinak: nedělám si iluze a je mi jasné, že zástupci PSA nebo Renault tyto stránky nečtou. Jsme pro ně bezvýznamní. Fajn. Musíme přejít k těm, co se snaží a berou nás jako KLIENTY. Testuji 2,5 měsíce Suzuki a zatím to vypadá(už 2 x opravovali), že jsme klienty... Mají novou Vitaru, nechme stranou, jestli se to líbí či nelíbí atd., ale: třeba se koupí (za nějakou dobu). Nebo nekoupí. Rozhodne o tom přístup servisu. Říkejme tomu neviditelná ruka trhu.
    Mám první a současně jistě poslední auto z F,a to tam není zase až tak dramatický problém, jako se vyskytují u P307.S tím autem jsem dokonce spokojen, seč jsem mohl koupit lepší, ale nekoupil. ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.10.05  16:49

    « Bez nadpisu

    matuS: díky, za doplnění, v zatáčce to bylo zpočátku přetáčivé+malá přítl. síla na kolo. Ale řešili to, přece mohli sdělit: "Vážený(á), jeli jste příliš rychle".
    Jde o to, že každý má občas prušvih, ale ne každý jej přizná a napraví.Jde o peníze.Někomu i o pověst a proto mění preventivně.
    Přístup francouzů(prostřednictvím prodejce) je obecně milý do okamžiku podpisu kupní smlouvy a prodeje auta.Potom výmluvy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.10.05  16:04

    « Re: Re: Re: Ukľudnite sa ľudia!


    v CR to iste, az kym to nebolo v Nove

    To all: kto z nas Slovakov to napadne tiez a zavola do JOJky alebo Markizy? :idea:
    Inac tymto ma Pug pekne nas... >:-[] , ako je mozne, ze vedia o tom, uznaju si sami svoju chybu a na SK je to OK? Takto si vazia svojich zakaznikov? Moje dalsie auto tymto padom uz urcite nebude z produkcie PSA!!! >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 05.10.05  15:56

    « Re: P307

    na tt sa menili tlmice, pruziny a tusim stabilizatory vzadu + vsade je uz ESP.
    tusim tam bol problem ked clovek v zakrute ubral plyn
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.10.05  15:37

    « P307

    Nejde o paniku, viz jeden příspěvek. Jde o princip! Tohle je moc krásné auto, ale příliš mnoho problémů, co tak vím. To, že shořelo 10, nikoliv 8 ks P307 neznamená, že je vše OK. Asi 2-3 roky nazpět několika lidem střelil vak řidiče u Audi,ještě než stačili nastartovat a jet, většina nepřipoutána a shodněme se, že tohle člověk fakt moc nečeká... byl asi i 1 smrtelný úraz a Audi povolalo řádově 1 mil aut k výměně senzoru. Audi TT se několika lidem převrátilo v zatáčce, jistě jeli rychle, ale uznali chybu a všem dodatečně dávali dozadu malé křidélko a snad(ale to jsem fakt vypustil) tužší tlumiče. Někdo to upřesněte.
    Já mám pocit, že výrobci vědí, jaké jsou silnice v ČR či SK, jinde by se daly najít také ne zrovna ideální (kostky v Paříži, např.), tak ať napraví a řeči o tom, že je vše OK si nechají. Je třeba si pamatovat a příště nekoupit. Také to tak udělám.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.10.05  14:43

    « Re: Re: Re: Ukľudnite sa ľudia!

    matus: vypada to na frantikovsky syndrom :-) Noa este Fiat CZ, co dava na predny stabilizator zaruku len 20tkm :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 05.10.05  12:08

    « Re: Re: Ukľudnite sa ľudia!

    inak to je super postup.
    v podstate keby motor siel na 3 valce, a robili by to vsetky 307, tak by sa rozhodlo ze to nieje zavada a tym padom sa to neuzna na reklamaciu.
    super, super super
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.10.05  12:07

    « Re: Re: Ukľudnite sa ľudia!

    oznamila mi nasledovne: nakolko na SK vibraciu prednej napravy neuznavaju ako zavadu, mozem sa ist dat vypchat
    v CR to iste, az kym to nebolo v Nove :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…