Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 24.11.05  12:24

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Re: Brzdy

    ...preckam zimu, a potom sa toho * zbavim....kupim korejca...asi Tucson
    mozno vazne lepsia volba
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.11.05  11:44

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Re: Brzdy

    ...uz som rezignoval....
    ....kamarat co robi z nahradnymi dielmi ma tiez 307 ale 1.6 a meni kotuce stale po 10 000 km, hovori, ze vyskusal uz asi 4 rozne sady a aj tak sa mu furt pokrivia, ma tiez podobne plno vseljakych zavad...ale hovori, ze Peugeot je dobre auto, lebo nahradne diely su relativne lacne ( a spokojne dodal, ze aj dost casto objednavane :-) )
    .... objektivne treba dodat, ze ziadny prijmaci technik nemoze za to, ako vyrobca spotvoril auto, a ti nasi chudaci mechanici, ktori pre 5 rokmi opravovali kombajny a traktory nemouzu pouzivat svoj "fortiel" (hasak a kladivo)...takze im nic nezostava iba nastudovat prirucku "vyhovoriek". Ja uz tomu zacinam verit ze taku maju od vyrobcou.
    ...preckam zimu, a potom sa toho * zbavim....kupim korejca...asi Tucson.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 24.11.05  11:24

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Re: Brzdy

    jja, katastrofa. za toto by som im kazde rano chodil * pred servis.
    ved moze to byt aj horsie, mohli by sme tam chodit * cele sidlisko...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.11.05  10:59

    « Re: Re: Re: Re: Re: : Re: Brzdy

    jja: ked toto - trasenie prednej napravy.... povedali mi ze mam pokrivene hlinikove disky....dali tam z noveho auta...triaslo este viac....potom mi povedali, ze treba jazdit na plechacoch a vsetko bude ok!!!! jeden clovek z ciech dal do televizie, dostal druhe auto.
    Zvlnene kotuce po 19tkm som mal aj ja, nastasie vymenili bez problemov
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.11.05  10:47

    « Re: Re: Re: Re: : Re: Brzdy

    Ja mam 307 2.0 16 V, kupoval som nove na objednavku (3 mesiace som cakal), a predpokladal som, ze aspon na top verzii si daju zalezat..... 8-s
    - piskajuce brzdy....samozrejme od nova ( v servise mi povedali ze aj na Mercedese S klasse piskaju :-) )
    - zvlnene kotuce po 10 000 km.....povedali mi ze neviem brzdit... :-)
    - trasenie prednej napravy.... povedali mi ze mam pokrivene hlinikove disky....dali tam z noveho auta...triaslo este viac....potom mi povedali, ze treba jazdit na plechacoch a vsetko bude ok!!!!
    - predny aj zadny naraznik vybruje - nedrzia tie plastove cvocky co prychycuju podblatniky.....vraj to je v poriadku.... :*)
    - o "drobnostiach" ako zasekavajuce sa klucky,suchavy zvuk pri toceni volantom, vadne fungujuce prepinace smeroviek, vadne ukazujuci ukazovatel stavu oleja....atd ani nehovorim.... >:D
    Jedina trochu pozitivna vec - auto este ani raz "neklaklo"- aj ked sa cudujem.... >:D
    Najkrajsai je finalna odpoved..."budte rad, ze mate iba take problemy s autom" mame tu aj horsich..... >:D (FRANCETECH KOSICE)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.11.05  07:20

    « Re: Re: Re: : Re: Brzdy

    jemne ani tak nie (nie zeby nepiskalo a nestvalo ma) viac ma stve normalne zoslapnutie pedalu...
    ale musi existovat nieco cim ich prinutit to auto opravit..
    som objednany na pondelok na polrocnu prehliadku. som zvedavy ako to dopadne.
    Mam toho viac co sa mi nepaci.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 23.11.05  15:43

    « Re: Re: : Re: Brzdy

    ked piskaju dosticky iba pri jemnom brzdeni, tak sa doporucuje dat meksie dosticky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.11.05  14:53

    « Re: : Re: Brzdy

    PRESNE TAK UŽ SA TO NIEKDE RIEšILO, žE IDE O TO , žE NIEKTORé DOšTIčKY JEDNODUCHO PíSKAJú. KEĎ TI VYMENIA DOšTIčKY ZA INé, ALEBO OD INéHO VýROBCU PROBLÉM SA VYRIEšI. /MOŽNO/ . JA TO MÁM TIEž , ALE KAšLEM NA TO KýM NEBUDEM MENIť DOšTIčKY.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.11.05  14:20

    « : Re: Brzdy

    Robo: sam som sa snazil o vymenu s daleko vacsim problemom. Proste ich tam mozes len otravovat, dat podnet na SOI, ak nieco nestihnu v zakonnej lehote. Tam to ale konci, pokial sa nechces sudit. To piskanie je dost chaby problem na vymenu. Inak verim, ze je dost neprijemny. Tak ako vrzgajuci interier a tiez s tym nic neporiesis.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.11.05  13:58

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brzdy

    Nebude zle, ja som mal problemov nespocetne viac a moc som s dealerom nepohol. A to som riesil az s vyrobcom :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.11.05  13:25

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brzdy

    To mam jazdit s piskajucimi brzdami v pol rocnom aute?? to snad nie?
    Maju sancu 3x inac bude zle!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.11.05  13:18

    « Re: Re: Re: Re: Re: Brzdy

    Robo: nekaz si tymto naladu. Nove auto pre piskajuce brady ? To je nemozne :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.11.05  12:47

    « Re: Re: Re: Re: Brzdy

    no ked to spravia 3x chcem nove auto!!! :D
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.11.05  12:39

    « Re: Re: Re: Brzdy

    ale samozrejme ano, reklamoval, ...
    vycistili brzdy, a o par dni to zacalo zas :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.11.05  12:20

    « Re: Re: Brzdy

    reklamoval si to? Nic s tym neurobili???
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.11.05  12:14

    « Re: Brzdy

    hm, mne tie brzdy casto piskali aj ked som nebrzdil :)
    nechcem strasit, ale bude to horsie...
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.11.05  11:48

    « Brzdy

    Zdravim,
    Je normalne aby rano piskali brzdy??? Ono po cca. 5km prestanu ale aj tak..
    Auto P307sw najazdene 6000 km
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.11.05  21:28

    « Bez nadpisu

    Nemal si nulovaný ukazovateľ servisných prehliadok. Mne na HDi to ukazovalo: keď to znulovali, tak bol servisný interval 20 000 km. Keď to neznulovali, alebo keď som prešvihol servis, tak len 16 400 km.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.11.05  09:53

    « Re: A čo ukazoval displej?

    jaké guličky ? myslíš hladinu oleja ? to je niečo iné , to ti ukazuje akú máš hladinu oleja, takže keď ti to ukazuje iba 3 tak si skontroluj olej či ho máš dosť, lebo niekedy to vraj ukazuje zle. Mne keď zapnem kľúč ukáže napr. 6500 km a myslím vľavo dole je taký kľúč, čo znamená 6500 km do výmeny oleja príp. navštevy servisu.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 22.11.05  09:29

    « Re: Re: Re: ? premenlivý interval výmeny oleja benzín 1,4 75

    A počúvol si ich a chodíš iba každých 30.000 km? A koľko máš najazdené ?
    pocuvol som ich a chodil som kazdych 30 000 km. Ked som auto predaval (pred rokom), mal som najazdene okolo 85 000 km.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…