Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.12.05  13:04

    « To je OK

    To je v poriadku. Robia to všetky autá.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.12.05  18:25

    « Re: prevodovka - dvojka

    Zatim nic podobneho u sebe neregistroval.
    A co olej v prevodovce? Je puvodni a jeho tam dost ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.12.05  15:50

    « prevodovka - dvojka

    No asi "tá spoľahlivosť" ide už aj na môjho nešťastníka. Keď je už pod nulou dvojka sa radí strašne ťažko. Potom keď sa už auto zohrele už to ide v pohode. Mali ste dakto podobný problém ??? Dík
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.12.05  21:18

    « Re: Re:

    ved sa pozri :shock:
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.12.05  18:19

    « Re: Brzdy + nova zvolavacia akcia

    pro Robo: Po vymene prednich desticek mi taky zacali piskat. :roll: Ale bohudik stacilo pouze na destickach srazit hrany.
    Pomohl mi primo servis pri vymene letnich za zimni pneu.
    Uz mam nalitano asi 2000 km a zatim je to OK.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.12.05  18:14

    « Re:

    pro yoyo:
    Je to pekne potlucene. :roll: Hlavne, ze se vam nic nestalo. Pri jake rychlosti se ti to podarilo ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.12.05  17:58

    « Re: Re: Re: Re:

    JarinoRS, ok, myslel som si :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.12.05  18:33

    « Re: Re: Re:

    yoyo, myslel som, ze sa to stalo niekedy teraz 8)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.12.05  17:55

    « Re: Re:

    Mm, stalo sa to v okrese MA, v zahorskych lesoch, plnych vysokej... vo voze som nebol, soferoval brat. mne ale na tom istom mieste vybehli tie diviaky...
    Tom69, tie vozy su uz dnes bezpecne... nie, ako volakedy, ked Lada bola cela, mala trosku pokrceny plech vpredu, ale posadka to uz nikdy nerozdychala... :-( ale myslim, ze tu zaposobilo i stastie a nas "rodinny" anjel strazny...
    JarinoRS, neblazni... v oktobri este nebol dovod na zimne... :-) takze v tom to nie je. inak zvlastne, ze ta pneu je cela, neporusena... co o disku hovorit nemozno. uvidime, co povie oko skuseneho pneu-servisaka.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.12.05  00:18

    « Re:

    yoyo, ako pozerám, tak pozerám, čo tam robili tie letné gumy? nemalo aj to trošku vplyv?
    Tak a dneska som dostal doporučene (po 3 mesiacoch od avizovania z Peugeotu, asi usúdili, že môj neborák sa čoskoro samovznieti >:D ) dopis:
    Vážený pán,
    ďakujeme Vám za dôveru našej značke, ktorú ste prejavili kúpou vozidla Peugeot 307. Aby táto dôvera ostala zachovaná, spoločnosť Automobiles Peugeot pravidelne informuje náš tím o technikách a metódach navrhnutých pre zabezpečenie Vášho komfortu a bezpečnosti. V rámci plnenia týchto zásad kvality nás spoločnosť Automobiles Peugeot požiadala, aby sme na Vašom vozidle zlepšili utesnenie elektronického spojenia celku elektrického čerpadla posilňovača riadenia a tak eliminovali krátke spojenie, ktoré môže vzniknúť po dlhšom používaní a ktoré môže byť príčinou vzniku požiaru v motorovom priestore. Táto práca bude samozrejme vykonaná zdarma a bude potrebné ponechať vozidlo u nás jeden deň.
    Prosíme Vás, aby ste sa po obdržaní tohto listu skontaktovali s našim autorizovaným servisným strediskom podľa Vášho výberu za účelom dohodnutia sa na dátume vykonania uvedeného zásahu na Vašom vozidle.
    Tešíme sa na stretnutie a ostávame s pozdravom p. Christian Bonfis, technický riaditeľ
    Tak predsa horí!!! >:D som ešte zvedavý, kedy zistia aj na Slovensku, že predná náprava vibruje, keď už to zistili všade inde >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.12.05  21:39

    « Re:

    yoyo: pri koupi auta jsem se rozhodoval na prani pritelkyne i mezi 307 a MEGANEM ale peugeot se mi zdal mene robustni nez renault, ted ale vidim, ze tak spatne na tom zase neni, pokud jste z toho vyvazli bez vetsich sramu ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.12.05  21:29

    « Bez nadpisu

    Cau yoyo, este prosím ta napis, kde sa ti to stalo, lebo ja som uz zrazil dvoch psov a minule pri BN som skoro zrazil srnu. Auta je skoda, ale hlavne ze sa vam nic nestalo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.12.05  10:57

    « Re: Brzdy + nova zvolavacia akcia

    cau robo nic si z toho nedelej, Renault Megane piska taky, jak ten muj ktery je ted v servisu tak i zapujceny ktery ted mam. Skoro me napada jestli peugeot a renault nemontuje stejne dily od jednoho vyrobce
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.12.05  00:06

    « Bez nadpisu

    matuS: srna. vecer predtym na tom istom mieste mi prebehli cez cestu dive svine. ale tato srna skocila nahle, v zakrute a uz som kolesom lizal priekopu, na cestu uz nevytiahol... v 70 km/h do stromu (ostalo na tachometri - je to myslim aj vidno na fotke). cez riadiacu jednotku, plasty, koleso, A-stlpik, prah... vsetci vysli po svojich. zranenia: modrina na kolene (vodic - preto tie kolenne airbagy???), modriny v oblasti klucnej kosti, kusok skla v dolnej pere.
    inak, ja som s tou 307SW na rozdiel od mnohych tu (neviem, ci ini tu maju klasicke hatchbacky) nemal problem. az na predny stabilizator. a par malichernych drobnosti. inak to bolo pohodlie, priestor, BEZPECNOST... fajn auto, bude mi smutno. skoda, stacilo 10 centimetrov viac do stredu, vyzeralo by to inak. pripadne o 30 sekund byt pomalsi, zbadal by som ju som ju vcas. sakra, ani gulas nebol...
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 02.12.05  23:04

    « Re:

    wow. kto ti skrizil cestu? dufam ze vsetci v pohode.
    inak toto je najlepsi sposob ako sa zbavit zleho auta. teda pokial je to totalka
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.12.05  18:35

    « Bez nadpisu

    ahoj vsetci...
    pozeram, ze zasa nastali problemy s brzdami... to uz je zasa zima? :-D mne to robilo so zasady len v zime.
    ale teraz to nerobi. preco? odpoved je tu:
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 29.11.05  09:35

    « Re: Brzdy + nova zvolavacia akcia

    mne bolo povedane, ze sa jedna o nespravnu kombinaciu tvrdosti kotucov a dosticiek, takze treba bud tvrdsie dosticky - tym ale znicis kotuc, takze treba kupit meksie dosticky - ale menej vydrzia a viac prasia.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.11.05  06:40

    « Brzdy + nova zvolavacia akcia

    Tak som bol v servise na pol rocnu garancnu kontrolu.
    Ten problem s brzdami vyriesili ich precistenim, s tym ze nabuduce uz cistenie zaplatim. (mimochodom dnes rano piskali znovu) Na moju otazku ci je normalne aby sa toto dialo po 6000 km mi bolo povedane ze ano. Dosticky menit nebudu - netykaju sa zaruky a ak tak iba ten isty typ a za peniaze samozrejme.
    Peugeot oznamil ze ma nejake problemy s ABS, tyka sa to aj mojho auta (r.2005) cislo teraz neviem. Neviete nieco o tom?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.11.05  12:36

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Re: Brzdy

    Ano to je riesenie, predat a kupit ine. Ale ktore znacky auta sa tak nespravaju? Pocul som Renaulte, Opli nieco...
    Mozno Honda.. Novy Civic?
    Len mi stale nejde do hlavy, ako mozu zakaznika nechat len tak s neopravenymi chybami, auto stoji 3/4 miliona a zakaznik s nim nie je spokojny.. :(
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 24.11.05  12:26

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Re: Brzdy

    jeden clovek z ciech dal do televizie, dostal druhe auto.
    nedostal, odkupili od neho 307 za lepsiu cenu ako by dostal na trhu a ponukli mu 407 za lepsiu cenu ako cennikovu. Ci zobral a kolko zaplatil uz neviem.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…