Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.03.06  10:46

    « motožurnál

    Zajímá-li Vás pokračování reportáže o reklamacích nových aut na MOTOŽURNÁLU ČR1, můžete dne 23.3.2006 (zítra) ve 13hod poslouchat aktuální vysílání. Pražská fekvence je 94,6 FM.
    Ostatní frekvence zde [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.03.06  12:30

    « Re: Ako to je?

    Jarino to je tak, že moja 307 zhorí kvôli servu a tvoja kvôli ABS!
    to moja hori koli servu!!! >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.03.06  20:11

    « 307 - klepkajúce zámky dverí opravené

    Tak som včera pucoval vnútro môjho tátoša a konečne prestal byť lenivý.
    Počúvol som rady ostatných majiteľov 307, zobral klasickú čiernu izolačnú pásku Made in Czech Republic a obtočil ňou všetky čierne strmene zámkov na aute.
    K môjmu totálnemu úžasu je auto zase tiché ako bolo cca. 12 mesiacov po kúpe. Žiadne trieskanie zámkov vľavo ani vpravo.
    Tak rozmýšľam, že to už nebudem riešiť cez servis v rámci záruky, lebo aj keby mi tie zámky vymenili, tak by o rok začali klepať znova. Dokonca vraj niekto prišiel na to, že pomôže výmena strmeňov z modelu 206. Možno to spravím.
    Moja nedôvera k servisom je nekonečná. Určite by počas rozoberania tých dverí poškodili niečo v interiéri alebo priamo veci vo dverách. A to mi nie je treba.
    Ak má byť cenou za ticho v aute občasné obtočenie novou izolačnou páskou strmeňov zámkov, tak veselo túto "cenu" zaplatím a nedovolím nikomu aby šiahal na niečo, čo v poriadku funguje.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.03.06  20:08

    « Ako to je?

    Jarino to je tak, že moja 307 zhorí kvôli servu a tvoja kvôli ABS!
    >:D >:D >:D >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.03.06  16:00

    « Re: Re: Re: Re: Ako je to vlastne s tými zvolávačkami?

    ja som bol koli samovznieteniu ale skrz servo...na otazku ohladom ABS mi povedali, ze je to OK, tak ako to vlastne je?
  • « 00 Reagovat !

    foto maky29

    maky29 17.03.06  12:47

    « Re: Re: Re: Ako je to vlastne s tými zvolávačkami?

    presne tak...to ABS je kôli samovznieteniu a na tie trubky iba spravne utiahnutie trubiek k brzdovym hadiciam.... :(
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 15.03.06  09:23

    « Re:

    Haldo: Dobre si urobil. Aspon na nieco je tato diskusia dobra.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.03.06  07:55

    « TÜV Auto Report 2006

    No vidíte v TÜV Auto Report 2006 "krásne" 71. miesto bok po boku s 206 kou. A za ním ešte také autá ako Volvo S80, BMW X5, Mercedes M-Klasse, Opel Vectra, nedocenený Fiat Stilo a pod.
    Nuž čo vivat P 307.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.03.06  23:53

    « Bez nadpisu

    asi tak...na jesen roku 2004 som rozmyslal aj nad P307. Auto je dizajnovo krasne, mali sme aj ponuku na auto na stole, ale...aj vdaka tejto diskusii, ktoru citam nepravidelne uz rok a pol, som P307 zavrhol. A ako si to tak teraz citam, dobre som spravil.
    Drzim vam palce aby ste sa vsetkych problemov co najskor zbavili.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.03.06  22:23

    « Re: Re: Mereni venkovni teploty

    frana:A asi jich bude jeste hodne. Ja mam za 2 roky 1cm tlustou slozku s papiry z reklamaci. Odjakziva jsem mel Peugeoty a 307 je urcite muj posledni. Peugeot jiz nikdy vice.
    Frana

    Neni nic horsiho nez ztratit iluze o sve oblibene znacce :-(
    ale clovek si asi nevybere, je to o stesti kapnout na dobry kus 8)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.03.06  21:06

    « ABS

    Jarino, ja som bol s ABS práve kvôli samovznieteniu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.03.06  20:33

    « Re: Re: Ako je to vlastne s tými zvolávačkami?

    toto je novinka pre mna...co je s trubkami a ABS? ja zatial iba koli samovznieteniu :shock:
  • « 00 Reagovat !

    foto maky29

    maky29 13.03.06  17:02

    « Re: Ako je to vlastne s tými zvolávačkami?

    no ja mám P307 dva mesiace a už mám doma dva papiere na zvolaváčku... ABS a brzdové trubky... :shock:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.03.06  12:55

    « Re: Mereni venkovni teploty

    Zdravim,
    to vypada na zavadu... A asi jich bude jeste hodne. Ja mam za 2 roky 1cm tlustou slozku s papiry z reklamaci. Odjakziva jsem mel Peugeoty a 307 je urcite muj posledni. Peugeot jiz nikdy vice.
    Frana
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.03.06  11:52

    « Re: Vzganie

    mne vrzga nie ta umelohmotna odkladacka pod radiom, ale ta guma, co je vnej.znie to cudne, ale robi to guma, staci popotahovat za gumu a prestane to robit. ale robi to fakt iba ked je minus a nezohriaty interier.
    ad teplomer:
    to sa mi ani verit nechce, zeby frantici urobili auto, kde sa da nastavit stupne alebo fahrenheity a nedali tam teplomer...toto snad dokaze len VW group, kde pomaly priplacas aj za volant >:-[]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.03.06  21:29

    « Asi nemáš vonkajší teplomer

    Pozri si toto:
    [odkaz]%20in%20the%2… /> Teplota sa zobrazuje VŽDY vpravo dole.
    Asi nemáš v aute teplomer vonkajšej teploty.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.03.06  13:36

    « Bez nadpisu

    Ahojte,
    som cerstvym majitelom 307 a ani po precitani navodu som nezistil, ako dosiahnem, aby sa mi na stredovej obrazovke vpravo dolu ukazovala teplota... Mozete poradit? Dokazem tam dat okamzitu spotrebu, menit jazyk, stupne na fahrenheity, ale to je asi tak fsecko... Nema to velku obrazovku, len klasicku - udaje o radiu, a na spodnej casti spotreba, servis, a tak...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.03.06  21:35

    « Bez nadpisu

    suhlasim s Lubosom1. ved to i popisujem tu: [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.03.06  17:16

    « Bez nadpisu

    to robo:
    to ze pocutr rezonanciu len v nejakom malom rozsahu nie je cudne ale preveze prirodzene (rezonancia je tvorena rezonancnym obvodom ktory kmita v urcitom frekvencnom pasme priamoumernom otackam...)
    Ked sa problem vyskytuje len pod urcitu teplotu je tiez prirodzene. Vole rastu s klesajucou teplotou, zaroven ak ide o vzajomne ulozenie dvoch casti ktore su medzi sebou natrete mazivom-mazivo tuhne a straca tlmiacu schopnost. Typoval by som to vsak najkor na nejaky kryt. Skus za jazdy ak to bude pocut s otvorenym okienkom lokaliozovat v ktorej casti motora sa to blizssie nachadza. Potom skus v tej casti motora na stojacom aute kde ti bude druhy clovek asistovat pripadavanim otacok na rezonancny rozsah blizssie lokalizovat rezonanciu. Moze sa vsak stat aj to ze na stojacom aute to robit nebude (rezonanciu moze zhorsovat "natriasanie" auta pocas jazdy, pripadne zapojenie dovtedy sa neotacajucich casti (prevodovka...)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 09.03.06  14:08

    « Re: Re: Re: Rezonovanie s pod kapoty

    Ak si dobre pamatam na moju 307, tento problem zvuk vydavala priehradka pod radiom. Skuste ju vybrat (chce to trochu sily a sikovnosti) a zo zadnej strany a bocnych stran ju treba vytlmit, napr. oblepit lepiacou paskou. Ak to je ono, tak to pomoze.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…