Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.01  18:12

    « Re: dazdovy senzor

    Já jsem nějak slyšel, že má Peugeot trochu problém s elektrikou... Ale slyšel jsem o to 206, tak tohle budou asi nějaký novorozenský chybičky u nové 307. Sice je to otrava s tím jezdit do servisu, ale je to zadarmo tak to snad nebude tak bolet. Jenom je pruda ztrata casu a najit si cas to tam odvezt. Chtelo by to sluzby, kdy by si technik vyzvednul a zase vratil auto na misto urceni... Myslím, že jsem našel mezeru na trhu :-) Jak by nám to všem motoristům ušetřilo čas a nervy .
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.11.01  17:46

    « dazdovy senzor

    funguje vam ok? mne sa chova takto. pri slabom dazdi: stojim s autom a zapnem. zotiera s pauzami. rozbehnem sa, prida aj stierace. ale ked potom zastanem, stieraju ako besne a nespomali ich. az samozrejme bez problemu stiera suche okno :-( a vrzga. aspom, ze automaticke svetla funguju. okrem toho sa dodrbava radio. nastartujem, display ok, da sa vsetko prepinat, ale je ticho, od reprakov nejde ani sum, tj. nejde do nich prud. vypnem motor, nastartujem a je to zase ok. dalsi problem. zapnem MUTE. potom ho chcem zrusit, MUTE z display-a zmizne, ale svieti iba LOUD (co mam zapnute), ostatne nic. ani nehra. vypnutie zapnutie nepomaha. zapne sa do rovnakeho ,,state''. pokial mackam vsetko dostatocne dlho, zacne to hrat. nestretli ste sa niekto s tym tiez?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.01  12:58

    « Re: Osvetleni palubni desky P307

    A co jsi s tim mel? Ja jsem se na to dival i do manualu a zrejme se intenzita prosvetleni displeje aut. klimy menit neda. Nerikam, ze mi to nejak extra vadi, ale je to detail, ktery zamrzi. Jinak zatim musim zaklepat, ale tosud jsem najel skoro 5000 km a porad v pohode.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.11.01  11:57

    « Re: Osvetleni palubni desky P307

    mne meni aj klimu aj palubak. hmm
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.11.01  17:06

    « Re: Osvetleni palubni desky P307

    Hele, ja kdyz menim intenzitu podsvetleni palubky, tak na displej automat. klimatizace to nema vliv?! Je to spravne? Jestli to delam blbe, poradte mi!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.11.01  09:19

    « Re: Osvetleni palubni desky P307

    Ja to mam na maximum, ale na displej klimy to je stejne malo. Zkusim si s tim jeste pohrat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.10.01  10:49

    « Re: Osvetleni palubni desky P307

    ved si zvys intenzitu podsvietenia. ja som si to nasteloval prave pocas dna so zapnutymi svetlami. samozrejme nie pri plnej slnecnosti, to by bol extrem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.01  10:09

    « Re: Osvetleni palubni desky P307

    Oranzovou. Celkem dobre se na to kouka. Jenom mi vadi, ze displej aut. klimatizace je ve dne pri rozsvicenych svetlech spatne citelny a stejne tak kaplicka pocitace pred oknem se obcas leskne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.10.01  09:49

    « Osvetleni palubni desky P307

    Chtel bych se zeptat jakou barvu ma osvetleni palubni desky u P307.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.10.01  22:48

    « Re: Gumy

    Kléberky na zimu mohu jen doporučit. Ony jsou to v podstatě Micheliny,jeden koncern.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.10.01  16:25

    « gumy

    ja som si vyziadal Good&Year a mam G&Y TOURING. na zimu obuvam Dunlop SP Winter Sport M3. doteraz na starom aute som jazdil na M2. ine zimne uz nechcem ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.01  12:33

    « Re: Gumy

    Jam mam vyborne zkusenosti s Barum Polaris, pak s Nokian Hakkappelita, ale ted jsem videl nekde nabidku na Kleber Krisalp 3 za 2599,-, tak se poptam a mozna do toho pujdu. Znate je nekdo?
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.10.01  11:27

    « Gumy

    P.S.: Ake obujete na zimu gumy? Skuste sa podelit so skusenostami.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.01  08:16

    « Re: Gumy a zahradka

    Moja 307 1,6 16V ma gumy rozmeru 195/65 R 15H a typ Dunlop SP Sport 300. Dobre ze som sa pozrel predne uz maju po 14000Km len asi 3mm, nie je to malo? Nastastie idem prezuvat na zimne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.10.01  15:27

    « Gumy a zahradka

    panove zajimalo by me, jake jste dostali na 307 pneu pri koupi? Ja nemam elektrony a dali mi tam mam Dunlop Sport (cislo nevim). Ted jsem videl jednoho v Praze a ten mel Pirelli a pry se montuji i Good Yeary.
    Jo, kupoval jste uz nekdo zahradku? Jaky mate zkusenosti s tim?
    Dik.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.01  07:35

    « Re: brzdovy asistent

    to 7659-ja to myslel tak,ze kdyz ti treba v zatacce zasahne, ze se docela leknes! Ty pridavas plyn a najednou nic, jako by ti nekdo vypnul motor a jeste to pak zpomaluje! Vetsinou se to stava za mokra, na suchu se mi to jeste nestalo!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.10.01  07:32

    « Re: BAS

    matuS-to by se melo dat nastavit u vsech, stejne jako se da nastavit ABS!
  • 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 22.10.01  04:42

    « BAS

    zmena toho BAS ucinku sa da podla mna nastavit softwarom. napr v c5 je super, ze vacsina veci by sa mala dat nastavit softom, pretoze to ide cez tu centralnu jednotku, podla mna ma 307 to iste, takze nebude problem. horsie je, ze vyrobca sa tomuto zatial nevenuje, ale podla mna pride cas a potom budeme upgradovat system pravidelne a budu pribudat funkcie...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.01  20:22

    « Re: brzdovy asistent

    P.S.: Je jedna vynimka a to MB triedy A tam EPS zasahuje snat aj na rovine za sucha. To je typicky pripad ked sa nepodareny podvozok zachranuje elektronikou.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.01  19:28

    « Re: brzdovy asistent

    Ach, ach, budem si musiet zvykunut. Ale to neznamena ze sa mi to paci :-((( Inak na EPS sa na autach s prednym pohonom da lahko zvyknut lebo je nastavene nie moc citlivo, horsie je to pri zadnom pohone kde zasahuje na klzkej vozovke prakticky neustale.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…