Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.11.01  15:36

    « Re: Repraky

    to je miesto na knizku (navod a servis) :). tam tazko, je to male. skus ale pozriet pod predne sedadla, je tam miesta a miesta. urcite ale aj vymena reprakov nieco pomoze. kazdopadne, ak budem mat cas, snad v sobotu (ak bude teplejsie) rozoberiem tie dvere (jedny predne, jedny zadne) a kuknem, co to tam vlastne je. a btw: ani ja nechcem radio menit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.11.01  15:10

    « Re: Repraky

    To ti zavidim, jestli mas aspon NEJAKOU garaz. Moje auto holt trpi venku. Ale chystam se to zmenit behem pristiho roku. Kazdopadne ti budu moc vdecnej, jestli neco v tyhle veci zkusis a das vedet. Ja zacnu tema reprakama a zkontroluju, jestli se neopiraj o plastovou vypln. Menit radio se mi nechce uz kvuli tomu prima ovladani pod volantem. I kdyz i to by asi slo propojit, co rikate? A na pridavnej zesilovac buch asi tezko hledal misto. ...I kdyz, ted si vzpominam, ze v kasliku pred spolujezdcem je v horni casti na neco drzak (takovy 2 kolejnice). Nevite na co to je?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.11.01  13:12

    « Re: Cena ND

    to same plati i o 206ce. cca 70% ceny z cen konkurence.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.11.01  12:05

    « Re: Repraky

    ja sa chystam to rozobrat, len nemam VYHRIEVANU garaz a nechcem prist o ruky. inac podla mna to chrapcanie je kombinacia chrapcania reprakov so skreslovanim od zosika (radio). (teda pokial mi nechrapcia prave zadne dvere, v ktorych asi zabudli vo fabrike srobovak. lebo zbytok auta je uplne ticho, iba hentie dvere, ked sa vypeckuje (hudba).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.11.01  09:18

    « Re: Repraky

    Mas castecne pravdu. Kdyz se to vybudi, tak se lepe oddeli vysky od stredobasu, takze je to poslouchatelnejsi. Jenze mi v tu chvili zacnou drncet basy. Mozna, ze je to jenom chybnym ulozenim ve dverich, ze nedrnci reprak, ale dverni vypln. Jestli se nekdo pustite do rozdelani dveri, dejte prosim vedet co zjistite.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.11.01  09:14

    « Re: Cena ND

    Tak to docela cumim. O tom, ze ma Skodovka minimalne stejne drahe dily, jako jina auta vim uz davno, ale do Peugeotu bych taky nikdy nerekl, ze bude zrovna lacinej.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.11.01  07:41

    « Cena ND

    Zjisteni HOSPODARSKYCH NOVIN ze 15.11. Citace:
    Z telefonického pruzkumu zpravidla ve trech znackovych servisech po cele zemi v pripade kazdeho srovnavaneho vozu dopadl nejlepe Peugeot 307. Dvanact vybranych soucastek by prislo na 90 tisic korun. O necelych deset procent draz prijde stejna sada nahradnich dilu pro Skodu Octavia, o dalsich deset procent drazsi dily ma podle testu Opel Astra a Mazda 323 F. Nejdrazsi servisni naklady by si vyzadal Chrysler PT Cruiser, nakup dvanacti vybranych soucastek by byl o vice nez padesat procent drazsi nez v pripade P 307-142 tisíc korun.
    Podotykam, ze jde vse o nizsi stredni tridu.
    Kdy na toto zareaguji konecne nase pojistovny !!??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.11.01  06:59

    « Re: Repraky

    u tech repraku je zvlastni, ze kdyz hrajou (normalne) potichu, je to takovy stredovy chumel zvuku, ale jakmile se vybudi "o trosku vice", rozehraji se a maji dobre basy i prijemne vysky. vyzkousej te to.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.11.01  22:03

    « Re: Repraky

    na tipy skor skus elementa (na MC v fabia, thalia). on ma prehlad. jemu sme prave minule ozvucovali thaliu. a hra to celkom pekne. ale k peugeotu. skusal si tie dvere uz rozobrat? kolkatky (priemer) sa tam zmestia?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.11.01  13:49

    « Repraky

    To Mrkal: No, ja mam pocit, ze radio ma na vic, ale repraky jsou bida. Nechci do toho zase cpat moc penez. Me staci slusny stredobasy do dveri a asi i vejsky dopredu. Woofer do kufru neplanuju. Ale jestli vis o slusnych reprakach za rozumnou cenu, dej vedet.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.11.01  13:24

    « Re: vrzganie sedaciek

    hej, ten zvuk je zalostny. ale to bude aj slabym vykonom radia. asi len lepraky ti to nespravia. ja sa hodlam vymenit vsetkych 6, dozadu dorobit vysky, do kufra basak, zosilovac 5 kanal.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.11.01  10:03

    « Re: auto roku

    Tak to jsme asi nekoupili uplne blbe, co rikate?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.11.01  10:02

    « Re: vrzganie sedaciek

    Zadni jsou dobry, ale predni mi obcas zavrze. Asi kloub u operadla. No, me je kousek (110kg), takze ta sedacka asi skuci. No, pri prvni prohlidce je na to necham kouknout. Jo, a taky jsem se rozhodl, ze vymenim ty sumitka, co to ma misto repraku a koupim nejake slusne ozvuceni. Tech par korun za slusny zvuk do toho dam. Docela mi vadi, kdyz posloucham Metallicu a basa tam bruci, jako by sla pres booster.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.11.01  09:40

    « auto roku

    tak se nam stala 307 mezinarodnim autem roku 2002. hura! jen doplnim, ze nejvyssi oceneni ziskal peugeot uz v roce 1969 za mode 504 a v roce 1988 za 405ku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.11.01  21:22

    « vrzganie sedaciek

    nemyslis na zadne, resp. jednu z nich, konkretne poklepava ta zapadka na odklopenie operadla? namaz ocelovy uchyt na karoserii, kam ta zapadka dosada.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.11.01  21:17

    « Re: Spotřeba

    tych 9.4 bola svizna jazda v meste, studene starty, kratke useky. prvy tyzden vzorovu kombinovanu som mal 7.2, je treba ale povedat, ze to som skor jemne jazdil (bolo v zabehu).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.01  19:14

    « Re: Spotřeba

    Jezdim jak jsem zvyklej a diesly nemam rad. Samozrejme to auto obcas prislapnu, at ukaze co umi ale nedelam to casto. A auta za temer milion je uz nejakej rozdil 30 tis mezi deselem a benzinovym motorem temer nepodsatny pokud nekoukam na dalsi provozni naklady. Mam benzin a vyhovuje mi to no.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.01  16:37

    « Re: Spotřeba

    To htr: Nechci se te nijak dotknout, ale pro takovou jizdu sis mohl mozna koupit diesla, ne? Myslim, ze to slabsi TDI-cko je za podobnou cenu, jako 1.8T, ne? ...ale vsak ty to zacnes honit. On ten Passat s turbem jede moc pekne na to, aby tomu clovek odolal. Jenom ti preju, aby se to turbo moc nesr... Neznam nikoho, komu by ho nemenili po 2-3 letech. Ale zpatky k 307, kdyz uz jsme tady. Zacinaji mi povrzavat sedacky. Neda se s tim neco delat?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.01  15:25

    « Re: Spotřeba

    htr-ty musis mit ale nervy... :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.01  11:50

    « Re: Spotřeba

    No ja nevim, ale asi to bude stylem jizdy. Je fakt ze s tim passatem nejezdm po Praze nestojim v kolonach a nezdrzuju se rozjizdenim na semaforech a vetsinou jezdim delsi trasy vic nez 50 km. Auto je uplne novy a zatim jsem vyjel jen jednu nadrz takze se do budoucna teprve uvidi. Nejezdim stylem brzda plyn a nezavodim. Po dalnici kdyz se jede 120-130, tak je spotreba rozumna kolem 6,5-7 l, pokud se ale jede jen o malinko rychleji tak to rapidne stoupa. Hodne je znat i kazde stoupani, kde to ma i 11 l. U minulyho auta (Daewoo Espero 1,8)jsem mel prumernou spotrebu asi 7,2 l/100 km. Jeste mam Peugeot 306, 1,4 spise na kratsi tarsy a u nej mam prumer 6 litru.
    :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…