Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 04.12.01  09:30

    « Objednavka P 307

    Zdravim vsetkych. V piatok som si objednal Peugeot 307 XT Pack 1,6. Nechal som vsetko povodne, aj mechanicku klimu, doobjednal som si iba original koberce. Farbu som si vybral medenu a interier Diamant. Dam si tam este doplnit Construct, nemate nahodou s tym niekto skusenosti? Nie su s tym nejake problemy?
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 02.12.01  22:58

    « Re: jedna basnicka otazka

    pavelpu> to je OK :)))
    ja neznasam vw :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.11.01  22:22

    « Re: jedna basnicka otazka

    Tak to jo, sorry matuS. Ja meldneska v praci hlavu v pejru a nejak jsem nemel naladu na vtipky. Omlouvam se. K tomu Golfu jsem chtel rict, ze za ty penize to neni zas tak super. Za to mas 307 HDI s dvoulitrem ve vybave XT i s extra vybavou.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.11.01  19:52

    « Re: jedna basnicka otazka

    pavelpu- od matuSe to byl joke... :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.11.01  15:05

    « Re: jedna basnicka otazka

    MatuS zapomel jenom na dlouhyho smajlika :-))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.11.01  13:00

    « Re: jedna basnicka otazka

    to matuS: To jsem nejak nepochopil. O kolik je Golf vyrobenej at uz v Nemecku, nebo na Slovensku lepsi, nez cokoli jineho? Nebos to myslel sarkasticky?
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 29.11.01  22:26

    « Re: jedna basnicka otazka

    lenze golf je volkswagen, a to je nemecka firma tzn najlepsie auto na svete!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.11.01  14:35

    « Re: jedna basnicka otazka

    ale si zase zober, o kolko je golf navrhom starsi, ako je 307 ;) nemozes to len tak porovnavat. golf bol kral ked prisiel. 307 lepsia, ked prisla (o par rokov neskor). akonahle pride nasledovnik golfu IV, bude lepsi ako 307, to je jasne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.11.01  15:17

    « Re: jedna basnicka otazka

    Me se hodiny predbihaji po 3 mesicich asi o 1 min, coz je OK. Momochodem, jsem ted v Nemecku a mam pujcenyho uplne novyho Golfa 1,9 TDI (cerveny D i I). To se s Peugeotem vubec neda srovnat. Je to maly, tvrdy, hlucny, divne se v tom sedi... Jsem fakt prekvapeny, o kolik je 307 jina a podle me lepsi.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 27.11.01  22:52

    « Re: jedna basnicka otazka

    bud rad ze idu dopredu, ked idu dozadu je horsie. btw ja som mal hodiny v AXku a boli super presne...za rok tak 2-3min
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.11.01  13:23

    « Re: jedna basnicka otazka

    Jo, jenom jsem je vlastne preridil na zimni cas... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.11.01  13:21

    « Re: jedna basnicka otazka

    Mne taky ukazuji presne, nebo jsem si alespon zadneho rozdilu nevsiml... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.11.01  13:18

    « Re: jedna basnicka otazka

    Mracek - ako ukazuju hodiny tebe v Scenicu? Mne hodiny nastavil este predajca aj som s nimi odvtedy nic nerobil, zatial ukazuju presne :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.11.01  13:07

    « Re: jedna basnicka otazka

    Asi nejsou svycarsky... :-)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.11.01  11:25

    « jedna basnicka otazka

    preco si palubak neberie nastavenie casu z radia, ked je RDS? :-( ked uz vystup z displaya nan spravili? * em. okrem toho mi tie hodiny predbiehaju uz o 5 minut a to mam to auto mesiac.
  • 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 22.11.01  22:54

    « Bez nadpisu

    hlavne ma potesilo, ze sa ukazalo, ze japonci predsa len niesu taki drahi, ako sa vseobecne hovori...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.11.01  17:47

    « Re: Repraky

    Nejaky misto na zesik se da vzdy najit! A ten zesik za to stoji, to je jina hudba nez z radia! :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.11.01  17:46

    « Re: Repraky

    Jestli resite ozvuceni, tak prejdete do tematu Musika v aute, tam vam ALL urcite poradi, jak to poradne vylepsit. I ja uz jsem sve auto diky All vylepsil. Zvlast v 307 to bude potom hrat dobre, protoze je hodne prostorna, vlastne takovy MPV! :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.11.01  17:39

    « Re: Repraky

    ved ja tam mam tiez sufliky. ale ked posunies sedacku uplne dopredu a kuknes zozadu, zistis, ze tam sa zrazu normalne akoby podlaha prepadava dole a toho miesta je tam pozehnane.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.11.01  16:25

    « Re: Repraky

    Ja jsem ale trubka... To me nenapadlo, ze je to na servisni knizku. Pod prednima sedackama misto nemam, protoze jsem si tam objednal ty supliky. Jestli se nepletu, tak zesilovac ma velikost asi jako radio? Vim, ze EQ je mnnohem nizsi.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…