Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 14.12.01  02:54

    « Re: pavelpu, skusil si tie vyduchy ako to fuka tebe?

    *, pretoze bratranec robil na tej strane smer wien...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.12.01  19:50

    « Re: pavelpu, skusil si tie vyduchy ako to fuka tebe?

    Mrkal, tak jsem to zkusil a mas pravdu. Kdyz si pustim aut. klimu jen na nohy, stejne to dycha i z vydechu vpredu. Asi to tak ma byt. Me osobne to tak vyhovuje. Zrovna dneska (-12 st.C) jsem to ocenil. Vzhledem k teplote u nas mam ted na chvilku s mytim utrum. V tehle zime se to neda.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.12.01  11:19

    « Re: pavelpu, skusil si tie vyduchy ako to fuka tebe?

    ale *, ked som ti to hovoril ja, ty si iba povedal, ze oproti robi tvoj bratranec, ci kto. ja tam umyvam auto uz tri roky.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 12.12.01  23:04

    « Re: pavelpu, skusil si tie vyduchy ako to fuka tebe?

    no ved to miesto som ti ja poradil :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.12.01  11:25

    « Re: pavelpu, skusil si tie vyduchy ako to fuka tebe?

    ja umyvam presne tak, ako matusko povedal. davam chalanom na pumpe a umyvaju rucne. aj vysaju, naimpregnuju gumy, vylestia interier, utru prach a nastriekaju tym sajrajtom, umyju okna z nutra. cele ma to vyjde tak 350sk. a robia to bozsky! pre tych z BA, spravim reklamu. Pumpa MOL pri nemocnici v petrzakle smer Rusovce, Wien. ta cesta, co ide z pristavneho mosta, okolo univerzity ekonomickej a porsche inter auto. tusim Dolnozemska.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 12.12.01  00:00

    « Re: pavelpu, skusil si tie vyduchy ako to fuka tebe?

    my mame tlakovu umyvacku, moc dobre to neumyje, ale ked to manik predtym umyje rucne, tak je to dobre. nechapem, ze nemate rucnu umyvaren.
    chod do umyvacky a povedz chalanom, nech ti to za 200kc bezdokladu umyju rucne. u nas to tak niekde robia tiez.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.12.01  21:27

    « Re: pavelpu, skusil si tie vyduchy ako to fuka tebe?

    jakou máš barvu ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.12.01  21:25

    « Re: pavelpu, skusil si tie vyduchy ako to fuka tebe?

    ...a kurna! Ja na to zapomnel. Promin. Vydrz do patku. Urcite napisu. Mam dilema: auto mam spinavy, ale jeste jsem nebyl v mycce a moc se mi tam kvuli laku nechce. Rucni myti u nas neni. Jezdite do mycky?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.12.01  13:59

    « pavelpu, skusil si tie vyduchy ako to fuka tebe?

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 07.12.01  09:27

    « Re: Objednavka P 307

    2 mkral> OK, mozeme sa dohodnut, napis mi na lubo@cyberspace.sk. Dik.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 07.12.01  06:09

    « Re: Objednavka P 307

    hdi je fasa, ocino to ma teraz na tom picasse + chip (bohzial neviem aky) a velmi si to pochvaluje, ako to ide. a to je to auto uplne nove.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.12.01  14:49

    « Re: Objednavka P 307

    lubosh1 ked chces a si z BA, kludne ta mozem povozit a mozme pokecat a ja si dobre aj zanadavam. ale mozno ty chytis iny kus :). kazdopadne ta neodradzam, je to velmi fajn zvezenie, ak by som mal vyberat znovu, vyberiem znovu 307, vo vybave, aku mam. ale asi s HDI.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.01  12:54

    « Re: Objednavka P 307

    Taky jsem svezl s obema. Honda ma motor typicky pro Hondu - dole liny, nahore ostrejsi. Ale taky patricne hlucnejsi. 307 se mi libila hlavne opticky mnohem vic. Svoji 1,6 jsem nezajizdel nijak specialne, jenom to do prvni prohlidky po 10000km nebudu dlouhodobe honit do extremu. Myslim, ze nemusim jezdit max. rychlosti. Spotreba je vcelku OK. Mimo mesto a dalnici do 7,5, jinak kolem 8 - 8,5.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 06.12.01  09:55

    « Re: Objednavka P 307

    2 mkral> To neviem, ale predajca mi ukazoval original katalog alebo prirucku pre 307, kde bol popis vonkajsich farieb a k nim mozne interiery. K tej medenej farbe pre XT vybavu bol mozny jedine Diamant. Okrem toho si myslim, ze slonovina je dostneprakticka, aj ked urcite krajsia ako hocico ine.
    Inak pisal si o motore 1,6, ze je to pomerne slabe. Ja som si dal testovaciu jazdu okrem P307 aj na novej Honde Civic 5D 1,6 a musim uznat, ze v Honde bol ten motor zivsi a pruznejsi. Okrem toho ma papierovo nizsiu spotrebu. Napriek tomu sa mi 307 paci viac, ci uz vybavou alebo interierom.
    Mozes mi naopisat svoje skusenosti s tou 1,6? Je potrebne to zabehavat? Aka je spotreba? Ked som to testoval, bo som pomerne spokojny, ale jazdil som mozno 5 km, takze nic moc som nevyskusal. POtreboval by som viac informacii. Dik.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.12.01  13:14

    « Re: Objednavka P 307

    a to preco sa neda, ked som si ho normalne objednal? ked auto odchadzalo z francuzka, malo oznacenie medena farba + slonovina (ci ako sa to vola). aj na dodaku (orig. francuzkom, co ma predajca) to bolo. sedeli aj vyrobne cisla, len vo vnutri diamant. ak hovoris, ze sa objednat neda, ako potom cele tri mesiace od objednavky cez vyrobu to mohlo byt tak zaznacene?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.12.01  10:32

    « Re: Objednavka P 307

    2 Mkral> To nebolo chybou vo vyrobe, ale k medenej farbe sa iny interier ako Diamant objednat totiz neda.
    Akurat ma stve, ze sa na auto tak dlho caka.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.01  10:36

    « Re: Objednavka P 307

    to Lubos: Mam tam taky Construct a je uplne super. Dokonce mi ho dali na stranu ridice, takze se nemusim nikam natahovat. Jsem s tim OK. Ta 1,6 staci. Mam ji taky a to auto dokaze byt pekne zive a pritom ti nesezere penezenku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.01  10:34

    « Re: to pavelpu:

    Myslim, ze to je normalni. To delaji (asi) vsechna auta. Tam je takovy mechanicky difuzor, ktery to usmernuje a on je sklopen tak, ze hlavni proud jde na nohy, ale trosku jde prece jenom ze predu. Muzes si zavrit vydechy. Ja to ale skoro nevyuzivam. Jsem ted (zase) v Nemcich, tak se ti na to o vikendu mrknu a dam ti vedet.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.12.01  09:55

    « to pavelpu:

    mozes mi prosim ta pozriet, ked prepnes klimu z AUTO tak, ze nastavis fukanie _iba_ na nohy, fuka ti trosku aj z prednych (stredovych) vyduchov? mne ano. a neviem teraz, ci je to dalsia chyba v elektronike, alebo to tak ma byt. ked dam fukat iba na celne sklo, tak zo stredovych nefuka. ked na nohy, ide aj zo stredovych, ale menej, ako ked dam iba na stredove, resp. nohy + stredove. pozri sa mi prosim na to.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.12.01  09:53

    « Re: Objednavka P 307

    ta medena je pekna, ja ju mam, ale hodi sa ku nej viac slonovina. skoda, ze mi miesto nej dali diamant chybou vo vyrobe ;))) ale uz nenadavam tak, ako kedysi. a este jedna vec, ta 1.6 je trochu slaba na to auto, resp. ona je fajn, ale auto by si zasluzilo viac.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…