Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.01.02  16:25

    « Re: Repraky

    neni o com. vsetci ho mame, vsetci sme s nim spokojni. o com by si chcel?
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.01.02  09:58

    « Repraky

    Panove, sedm dni tady neni zadny prispevek. To uz fakt nemame co psat? Mrkale, zkousels ty repraky ve dverich? Kolik je tam mista a co je nejlepsi tam dat? Jam jsem se k tomu jeste nedostal. Hlavne kvuli mrazu, ale ten zvuk me stve. Mate s tim nekdo zkusenost?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.01.02  12:51

    « Re: to m

    To je pravda. Kor po vanocich... Uz abych se zase zacal zmensovat...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.01.02  09:33

    « Re: to m

    U me to je tim, ze jsem mel Accorda, ale zjistil jsem, ze to auto je zvenku moc veliky, spatne se s tim parkuje a dost zere. Na druhou stranu jsem zi zvykl na velikej vnitrni prostor a vybavu. Takze jsem hledal auto zevnitr veliky a pohodlny, ktere nebude zbytecne veliky. No a 307 byla logicka volba. Kolem sebe pak zjistuju, ze lidi s takovym pristupem bylo vic.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.02  19:10

    « to m

    asi jsme všichni nějací větší...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.02  17:08

    « Re: Zadna oslava se nekona?

    je fakt, ze to auto vyhralo vsechno co se dalo a to nejen v cr. fakt uspech, fakt radost, ale nekoupil bych si ho. nic proti nemu nemam, ale nesedne mi. ikdyz v segmentu nizsi stredni je nejlepsi, ale je to vysokej stehovak. 306ka byla kompaktnejsi. proc se dneska vsechna auta cpou o tridu vyse? kvuli konkurenci, ale proc je dnesni polo jako trojkoej golf a 307 jako 405 break a honda civic 5d jako akord combi?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.02  16:42

    « Re: Zadna oslava se nekona?

    Dik, ja myslim, ze vsichni, kdo ho mame si prejeme to same.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.01.02  07:55

    « Zadna oslava se nekona?

    No tak co, mate Auto roku 2002 v CR a nic? Tak ja vam preji at vam slouzi dlouho a bez poruch.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.01.02  21:40

    « Re: Objem kufru?

    Mam Almeru,ktera ma 355L.Kufr ma taky kapsy v bocich a navic do kufru nezasahuji tolik tlumice od napravy(viceprvkova Multilink).Myslim si tedy,ze pri podobnych vnejsich rozmerech,jako je Stilo(355l?),Civic(370l) ci Almera(355l) ma 307 tak 350-370l,urcite ne 420.P.S.Moc hezky auticko:o)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.01.02  10:24

    « Re: Objem kufru?

    Tak tomu nerozumim. V AMS pisou skutecne 341 litru. Jine casopisy casto uvadeji 370, Peugeot zatim neochvejne stoji za 420 (Bobesi, je to tak?). Zajimalo by me, kdo a jak to z novinaru zmeril/spocital. Urcite to nebude zas tak trivialni uloha. Ve srovnani s jinymi auty tehle kategorie (Stilo, Honda 5D) ma kufr 307 navic ty kapsy na boku, jinak mi to prijde podobne. Vzhledem k tvaru kufru se ale objem da jen tezko odhadnout.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.01.02  14:31

    « Re: Objem kufru?

    ja len poopravim, nie 341 ale nejakych 370. a btw: nejak klesnut spodok kufra som uz rozmyslal aj ja. pretoze to tam prida pozehnane.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  12:52

    « Re: Objem kufru?

    Objem kufru je 341 litrů. Hodnotu 420 litrů ten kufr má možná ve Francii, kde se do vozu nedává plnohodnotná rezerva. Údaj 420 litrů někdo omylem převzal z Francie a ostatní to pak jen opisovali. Přesto jsou prameny, které uvádějí hodnotu správnou - viz např. magazíny AMS a Automobil.
    Mimochodem, to že 420 litrů je nesmysl je vidět už na první pohled. Stačí srovnat kufr třistasedmičky s třistašestkou nebo podobnými vozy, u nichž o objemu není pochyb.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.02  14:51

    « Re: Objem kufru?

    To si nemyslim, protoze objem 420 je jediny oficialni udaj siroko daleko. Spis si myslim, ze se nemusly zapocitavat ty kapsy po stranach.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.02  14:12

    « Re: Objem kufru?

    pokial sa dobre pamatam moze byt rozdiel v udajoch sposobeny absenciou rezervy v krajinach kde predpisy dovoluju namiesto nej pouzitie sady pre opravu defektov...
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.01.02  12:09

    « Přezdívka

    Máte někdo nějakou přezdívku pro 307? Mohli bychom najít něco univerzálního, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.01.02  20:53

    « Re: Objem kufru?

    Ja se na to taky ptal, ale jediny oficialni udaj je 420. Myslim, ze tam hraje roli trochu vetsi hloubka (na vysku) kufru oproti Honde. Kde se vzal udaj 371, nevi nikdo. Mam pocit, ze prvni s tim prisli v Auto Tipu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.01.02  15:17

    « Objem kufru?

    Zdravím příznivce 307.

    Chci se vás zeptat, jak je to s objemem kufru?
    V některých materiálech(např. tech. spec. od prodejce Autospol Praha) sem viděl 420 litrů. Ale v dalším materiálech(např. srovnávací test v AutoMotorSport 1/2002) se uvádí tuším něco kolem 360 l. Když sem ten kufr viděl osobně, tak se mi rozhodně nezdál větší než u Hondy Civic 5D, která má 370 l.
    Tak jak je to!?
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.01.02  11:06

    « Strovnavaci test

    Cetl jsem vcera srovnavaci test 307, Golfa, Civicu 5D a Stila. Peugeot tento test vyhral. Vsechna auta byla velmi vyrovnana (az na Golf, ktery bodoval hlavne kvalitou zpracovani), ale 307 byla "nejvyvazenejsi". Test je v poslednim Auto-Motor-Sportu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.12.01  20:07

    « PF 2002

    Cau panove a a damy, hodne stastnych kilometru v roce 2002 Vam vsem preje Pavelpu. Ted testuju 307 v narocnych kalamitnich podminkach a auto zatim bez problemu. Taky jsem vsude vyjel i bez retezu. Musim pochvalit Dunlopy Wintersport 3M.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.12.01  10:27

    « Re: Dotaz

    Tak pri takovym zpomaleni se na smerovky nekoukam, takze zase nic nevim...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…