Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 18.02.02  14:03

    « Stale cakam...

    Zdravim vsetkych. Stale cakam, kym mi daju od dealera vediet, ze uz bolo auto aspon vyrobene. Malo byt vyrobene vo februari, ale samozrejme nevedeli kedy. To tu uz nie je asi mozne, aby som cakal na auto od objednavky viac ako 3 mesiace! To je ako za socializmu. Pytal som sa v Rakusku, tu to trva maximalne mesiac.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.02.02  11:06

    « Re: Drnceni v palubni desce desce :-)

    Ale ne, ten Opel byl nahradni vuz z pujcovny. Mam pocit, ze by mohl klidne zadat nove auto. Ma to Audi totiz na operativni leasing a tam je full servis v cene. Mimochodem, radeji vas nebudu provokovat, kolik plati. Ma totiz ten operak v Nemecku, takze jezdi s nemeckymi cisly a je to cca za 50% ceskych tarifu.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 18.02.02  01:46

    « Re: Drnceni v palubni desce desce :-)

    by ma zaujimalo, ze ked sa audi poserie treti krat, ci moze ziadat vratenie penazi, ako napr pri topankach.
    btw s tym opelom to moc nevyhral :-) su to vsetko sroty!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.02.02  14:42

    « Re: Drnceni v palubni desce desce :-)

    Ja bych totiz rekl, ze nejslabsi strankou fr. aut je servis! Fr. auta jsou slozitejsi nez nemecky a podle toho to taky vypada!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.02.02  14:17

    « Re: Drnceni v palubni desce desce :-)

    Kvalita aut klesa, cim su zlozitejsie. A plati to aj pre nemecke auta (viz. vyhlasenie predsedu AUto. zvazu jednej severskej krajiny). Viem o AUDI Allroad 2.5 TDI, ktore malo po 2 dnoch turbo v ...
    S tou 307 ste ma ale riadne sklamali. Taketo problemy a este k tomu aj blbe servisy.
    Zeby nam ostali len ti Japonci ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.02.02  13:38

    « Re: Drnceni v palubni desce desce :-)

    To mkral: Mimochodem, s "kvalitou" aut si nevyberes. Otec prebiral pred mesicem Audi A6 2,5TDI quattro. No a od vcerejska ma pujcenyho Opela Zafiru. A6 uz 2x zkolabovala. Vypada to, ze si ridici jednotka mysli, ze uz v nadrzi neni nafta a tak to proste zhasne. Sila, co?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.02.02  13:19

    « Re: Drnceni v palubni desce desce :-)

    s tymi cukrikmi je to u mna podobne... alebo obal od cd v dverach. :)
    apropo: dnes som zase nechal auto v servise. ad1) zase ta logika stieracov, nasli novy soft, tak prepalili ad2) tie zamky dveri este doladit. v druhom servise to ako kvazi otvorenu zakazku nechceli prebrat.

    tak som zvedavy, co to bude dnes ;)
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.02.02  09:49

    « Drnceni v palubni desce desce :-)

    Az vam nekomu bude pripadat, ze vam to v palubni desce nejak susti, tak zkuste vyndat bonbony z te diry pod popelnikem. Ja tam mel zapomenuty otevreny balicek Halls a to delalo to susteni. Hmmmm....
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.02.02  09:46

    « Pedal plynu

    Tak mam taky jednu vec, ktera e zacina stvat. Zacal mi brnet pedal plynu. Kdyz ho mam skoro uvolneny, tak mi brni, nebo mirne drhne, nebo tak neco. Je to docela neprijemny. Asi s tim zajdu do srvisu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.02.02  14:15

    « Re:

    To je mi te fakt lito. Preju ti, aby ti ty problemy uz jednou prestaly. Mimochodem, byl jsem si omrknout nvou Corollu a je fakt pekna. Docela me mrzi, ze nebyla v srpnu. Bylo by o cem premyslet. Ale jinak nelituju ani nahodou. Jestli do te Corolly pujdes, dej mi urcite vedet. Zajima me to.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.02.02  08:47

    « Bez nadpisu

    takze auto mam ako tak poskladane naspat, posledne udalosti uz pisat nebudem, uz nemam nervy na to. opravit co oni ,,zabudli'' pojdem uz na vajnorsku, tak isto ako s tym zle napasovanym kobercom. potom dam vediet, ake radosti zivota mi prinesie tento servis ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.02.02  16:32

    « Re: Re:

    lubo, ved som ti povedal. povedali mi, ze do vyroby pojde v oktobri, predajca hned na zaciatku mi volal (to bolo tusim v stredu), ze o tyzden mam auto. vo stvrtok som pren isiel. kazdy predajca si moze pozriet status tvojho kusu rovno pred, alebo na vyrobne linke. cely postup expedicie. oni to vsetko maju v systeme. akym nakladakom auto ide, kde je, kedy pride, kedy bude preclene. ja mam doma nieco ako porodny list, presne datumy kde co kedy a ako. vytlaceny zo systemu. v ktorom kolvek stadiu sa da pozriet. predajca ma pristup.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 07.02.02  15:56

    « Re: Re:

    To Mkral:

    OK, do vyroby islo v oktobri. A kedy presne si ho mal? Napis mi prosim na lubo@cyberspace.sk. Dik.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.02.02  15:46

    « Re: Re:

    ja hovorim o celom systeme, mne to cele menia, nie len tie plasty.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.02.02  15:46

    « Re: Re:

    mne povedali, ze pojde do vyroby v oktobri, povedali mi to s presnostou dvoch tyzdnov, na konci prveho auto bolo. a ano, su konstrukcne zmeny, konkretne ake este, neviem. nepytal som sa. viem akurat o riadiacej jednotke a celym jej systemom pod volantom.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.02.02  14:17

    « Re: Re:

    Ja uz mam novou packu a je tam "uzasna" zmena - na prepinaci radia / kazety / CD pribyl symbol telefonu. Jestli je necoveho uvnitr pochybuju, je to plasovy vylisek.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 07.02.02  13:53

    « Re:

    To Mkral:

    Nevies nahodou, ci nastali vo vyrobe 307 nejake zmeny (spominal si packy) a ake su rozdiely medzi minulorocnym modelom a sucasnym? Dufam, ze odstranili aspon niektore chyby, o ktorych si pisal.

    Mam este jeden problem. Auto som objednaval zaciatkom decembra do februarovej vyroby. Dodavka auta by mala byt v marci. Ale kedy presne, to nikto nevedel. Nemas s tym skusenosti? Kedy si ho objednaval ty a kedy si ho mal k dispozicii? Auto som uz predal a chodim do prace vlakom, ide ma drbnut. Keby bolo auto k dispozicii hned na zaciatku marca, tak som celkom spokojny.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.02.02  12:20

    « Re: Re:

    je sice pekne, ze da sa najst servis, kde to bude ok, ale to pre mna nie je riesenie. rozumejte ma spravne. nekupoval som si auto na to, aby som hladal jeden schopny servis. nemusim meditovat, ci je to chyba kusu, serie, auta, fabriky, servisu. proste nie som spokojny. mne to staci uplne. samozrejme verim tomu, ze je mozne normalny servis najst. ja som auto kupoval v leviciach a pani, s ktorymi som sa tam rozpraval su podla mna garanciou normalneho servisu a starostlivosti o zakaznika, aku ty popisujes. bohuzial levice su cca 120 km od blavy. a ide o cas. ja napriklad ked som po tukancoch s lanosom chodil do autoopravovne u alexandra (poddunajske biskupice), diely mal na druhy den od mojej objednavky, spravili to za dva dalsie, auto som dostal ciste ako zvonku tak aj zvnutra, dokonca vysali kufor a ulozili v nom veci! akonahle tito na jasovskej vyriesia moje problemy, ktore su otvorene, s dalsimi uz pojdem na vajnorsku. snad horsie to nebude. ma to auto este par veci na rovasi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.02.02  11:58

    « Re: Re:

    Presne to iste sa stalo s autom v servise raz aj mne a viem, ako ma to moc potesilo. Preto som to sem napisal, snad sa toho chyti viacej servisov.
  • « 00 Reagovat !

    foto Saab

    Saab 07.02.02  11:51

    « Re: Re:

    to mkral: měníš auto kvuli servisu nebo problémům s autem ? Pokud to nemáš daleko do čech, tak to zkus tam. Mám kamaráda z Bratislavy a ten už měl několik aut a vždy nakonec zkončil v servisu v čechách.

    to luf: já jsem si v Toyotě Hukr Brno v létě nechal na Corolle (ročník 1993) vyměnit zadní tlumiče a když jsem si auto přebíral, tak jsem měl interiér vyčištěný - vysáli písek a podobný bordel a gumové koberečky mi umyli.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…