Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.03.02  12:45

    « Re: 1.sprava o 307

    ale za tu cakaciu dobu od vyroby ku odobratiu si mozes sam...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 12.03.02  09:54

    « Re: 1.sprava o 307

    Ja tomu tiez nerozumiem a nevidim v tom ziadny rozumny dovod. Ale nemam inu moznost iba cakat. Ale napriek tomu dufam, ze to bude skor v centralnom sklade ako o dva tyzdne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.03.02  08:48

    « Re: 1.sprava o 307

    Tomu nerozumim. Ja mel auto vyrobene v druhem tydnu v zari a 24.9. jsem si pro nej sel. Rekli mi, ze po vyrobe 2 dny zraje lak a pak to jede hned, protoze kamiony, nebo vlaky jezdi skoro kazdy den. Den trvala preprava do centralniho skladu a odtud uz je to na dealerovi, jak si to necha dovezt. U me to jelo hned druhy den. Tem vasim lhutam nerozumim. Jak by rekl klasik: "je neco shnileho ve state Slovenskem".
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 11.03.02  13:14

    « 1.sprava o 307

    Zdravim! Minuly piatok sa mi ozval dealer (presne po 3 mesiacoch a 8 dnoch), ze bolo auto vyrobene presne 28.2.2002 a je pripravene na export na Slovensko. Celkom som sa potesil, tak som mu zavolal, kedy si po neho konecne mozem prist. Takze toto ma dorazilo: V centralnom sklade bude do 2 tyzdnov, odkial to trva este 4-5 pracovnych dni, kym sa dostane k dealerovi. Takze od vyroby az ku konecnemu predaju prejde cely mesiac! Ale apon teraz viem, na com som. Ale cakat 4 mesiace na auto je nenormalne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.03.02  09:52

    « Re: Divne zvuky

    No nevim. Ted se to par dni neozvalo, tak uvidim. Jinak se moji pritelkyni uz 2x stalo, ze nefungovalo dalkove ovladani. Musela odemknout klickem a nastartovat. Pak uz bylo zase vse OK. Ja myslim, jestli to nemuze byt tim, ze to mela treba v kapse zmacknuty. To se pak nejak rozhodi ten plovouci kod, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.03.02  15:17

    « Re: Divne zvuky

    ono to je presne taky zvuk. v tom aute sa smer strati.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.03.02  12:14

    « Re: Divne zvuky

    To nevim, me to fakt prijde spis jako od LP kola - napravy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.03.02  13:28

    « Re: Divne zvuky

    nebude to nahodou ako u mna? ZAMKY? prudka accel, brzdenie, zakruty, priecne nerovnosti. to vyzera na to.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.03.02  10:17

    « Divne zvuky

    mam dalsi divny zvuky na aute. Pri razantnejsim rozjedu a ostre projych zatackach se mi obcas ozve odnekud zespoda vozu takovy bouchnuti. A kdyz drzim ruku na radici pace, tak to i citim. Vubec nevi, co to je, ale docela me to stve. Uplne mi to kazi radost z jizdy. Jenom se ted nejak nemuzu dostat do servisu, aby se mi na to koukli.
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 06.03.02  10:15

    « 307...cas dodavky

    Ako je to vlastne u vas v Cechach? Aky je cas dodania Peugeotu 307 po objednani?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.03.02  15:10

    « Re: Drnceni v palubni desce desce :-)

    Prave ze Zafiry uz sroty nejsou ... aneb, Opel asi uz pochopil, ze vyrobou z nejlevnejsich dilu diru do sveta neudela, a taky se i podle toho zaridil. S tou slozitosti je to asi fakt. BMW taky ve spolehlivosti nikdy neexcelovala. Viz zebricky TUV ...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.03.02  13:48

    « Re: 307...

    Cena je zatial rovnaka, aspon podla oficialneho cennika. Ale bol by som rad, keby som vedel aspon tyzden, kedy to bude, aby som si vedel zariadit dovolenku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.03.02  12:59

    « Re: 307...

    Hm, nasi uz ve 206 jezdi... A nezdrazi ti tu 307
    mezitim? Nasim se to postestilo ;-) Ale bylo to
    jen (asi) 7000 Kc. Snad se dockas...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.03.02  09:57

    « Re: 307...

    Dodavka bola slubena na tento marec, to by bolo este v pohode, ale najhorsie na tom je, ze dealer nema o tom aute ani zakladnu informaciu. Dufam, ze uz bolo aspon vyrobene. Corollu nechcem, na to, co ponuka, je zbytocne draha a okrem toho, uz som jednu mal.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 05.03.02  04:51

    « Re: 307...

    na kolko bola slubena dodavka? za kazdy mesiac omeskania si narokuj zlavu z ceny, myslim okolo 5% by si kludne mohol pytat. alebo sa na nich vyser a vypytaj si zalohu spat a kup corollu
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 04.03.02  17:06

    « 307...

    No ako, vsetko v poriadku, nie je o com pisat? Napr. ja 307 stale este nemam a stale nikto nevie, kedy pride. Cakam uz presne 3 mesiace a 4 dni od objednavky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.02.02  09:57

    « servisne prehliadky

    to je sranda, ze pri prvych 10.000 sa nemeni olej. podla intervalu co hlasi palubak az. som myslel, ze na novom motore sa bude. inac, ako su potom dalsie garancne prehliadky? tak, ako sa meni olej? ked nad tym ale rozmyslam, mne to vychadza zhruba kazdych 25.000 to sa do zaruky trafim iba s jednou. hm.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.02.02  11:16

    « Re: Stale cakam...

    Forum o 307... Tak asi myslis nejakeho pazouta.
    Otec si kupuje 206 a od objednavky (zaplaceni
    zalohy) jim rekli, ze to bude max dva mesice.
    Ted je to asi mesic a pul a rekli jim, ze
    je jiz na ceste a ze bude max za 14 dni (proclit, pripravit). Tak to do
    tech dvou mesice snad take stihnou...

    Trebas to k vam na Slovac trva dele ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.02.02  10:52

    « Bez nadpisu

    netusite niekto, ako a co sa nastavuje na zamkoch na dverach? hlavne co sa tyka sily potrebnej na dovieranie, co sa tam srobuje. ci priamo to ulozenie (uchytenie) zamku vo dverach. su tam na to 4 sroby tusim. uz mi tie zamky nastavili, nasli na prednych polohu kedy to nepraska a kedy idu zatvarat krasne, ale zadne vydaju pazvuk. tie by som ozelel aj s tuhym zamkom. btw: nasiel som iba jednu jamu zatial (vlastne dve), kde to vrzne, ale mna to serie :-) lebo som taky blby, ze po tych dvoch jamach budem chodit stale a nadavat, ake mam na auto. a do servisu idem najblizsie az v piatok... tak neviem ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 18.02.02  14:37

    « Re: Stale cakam...

    pardon, zmylil som sa, v Rakusku max. 2 mesiace od objednavky do odovzdania auta zakaznikovi.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…