Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.04.02  20:08

    « Re: ventilator

    kedy ty sedis v aute a nemas pusteny motor? mne sa to snad este nestalo.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 08.04.02  14:42

    « Re: ventilator

    Ved hej, asponze to nie je nejaka chyba. Ale takuto feature som este na ziadnom aute nevidel. Preco mam mat pusteny motor, aby mi fukal ventilator? Klimu este pochopim, ale samotny ventilator nie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.04.02  13:37

    « Re: ventilator

    to s tym ventilatorom robia aj auta s manualnou klimou, mozno aj kusy bez nej. sam som na takom jazdil vramci predvadzacky. este aj pri manualnej ma prehodenie polohy fukania urcity delay, vyzera to, ze vnutro je rovnake (ovladanie vyduchov a ventilatora), len v automatike je program, ktory to riadi od cidiel teploty.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.04.02  13:35

    « Re: 307

    somarina. na p307 sa oficialne z fabriky obuvaju tri rozne typy gum. ja som si vypytal g&y touring.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 08.04.02  10:32

    « Re: zacinaju problemy ?

    Auto je ako celok fajn, v triede asi naozaj to najlepsie. ja mam to auto necele dva tyzdne, takze tieto problemy budu pravdepodobne sposobene tym, ze si to musi celel sadnut a musi sa to vybehat. To sa ale samozrejme netyka toho dialkoveho ovl. Motor mam 1.6, nie je to ziadny sportovec, ale staci.Okrem toho, to auto ani nie je urcene na sportovu jazdu. Pri jazde ma clovek pocit, ze ide v nejakej velkej limuzine, takze si jazdu skor vychutnava a moc na to nedupe. :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.04.02  10:17

    « Re: zacinaju problemy ?

    to Lubos1> ako hodnotis to auto ? mne sa tiez celkom paci, na DSF to vcera chvalili, ale ty mas problemy, tak neviem ...;o( (zeby zasa B trieda). Mimochodom, aky mas motor ?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 08.04.02  10:00

    « Re: zacinaju problemy ?

    v Petrzalke :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.04.02  09:59

    « Re: zacinaju problemy ?

    K tomu dialkovemu: kde sa ti to stalo? Ak v BA tak poznam miesta kde mi nefungovalo ani audinacke ani oplacke: tatra banka na racianskej, parkovisko platene pri istropolise, parkovisko pri hviezde. Nebolo to niekde tam?
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 08.04.02  09:07

    « zacinaju problemy ?

    Cez vikend sa mi 2 x stalo, ze som nemohol otvorit dialkovym ovladanim auto. Skusal som vsetko mozne. Tak som musel otvorit klucom, pustil sa alarm, takze som musel rychlo pustit zapalovanie. Ludia okolo si mysleli, ze auto kradnem.

    Dalsia vec: Ako som tu uz pisal, pri rychlosti okolo 130 a viac mi sa mi trasie volant. Bol som v servise Peugeot, kde som spominal problem s klucom aj s volantom. Auto mi napojili na pocitac, ktory im nakonic samozrejme nenasiel ziadnu zavadu. Je mozne, ze bol kluc stlaceny nahodne vo vrecku a potom sa to nejako rozzsynchronizovalo. Ale moc sa mi to nezda. Mimochodom, dialkove v servise islo absolutne bez problemov.


    Co sa tyka prodnych kolies, boli uplne presne vyvazene. Spominali ze to moze byt v nabojoch alebo v naprave, ale presne tiez nevedeli. Ale mkral mi spominal, ze mu to 'sadlo' za par tyzdnov, takze este pockam.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.04.02  13:56

    « Re: ventilator

    Mam automaticku klimu. Mozno sa to da niekde aktivovat, ale skor si myslim, ze to tak ma byt, aj ked je to blbost.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.04.02  13:48

    « Re: ventilator

    Nevim, to jsem nezkousel. Mas manual, nebo aut. klimu?
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 04.04.02  18:52

    « ventilator

    Prekvapila ma jedna vec. Ked mam vypnuty motor a kluc v hociktorej polohe (elektrika funguje), nejde mi ventilator. Je to normalne? Dost mi to vadi.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 04.04.02  17:01

    « Re: 307

    Mam tam tie Dunlop-y. V sobotu rano to pojdem prevazit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.02  14:56

    « Re: 307

    Lubo, to budou ty kola. Nech si to prevazit. Jaky tam mas gumy? Mel bys tam mit Dunlop SP sport3000. Jestli jsou tam jiny, tak ti je nejspis neodborne prezouvali.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.04.02  12:37

    « 1.4HDi

    Máte někdo motor 1.4HDi.Je to dostačující výkon.Moc šikovný obsah v dnešní době.Podělte se o zkušenosti s tímto motorem a třeba i s jinými co sedláte v 307.Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.02  09:36

    « Re: 307

    lubos1-to budou nevyvazene kola!
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 04.04.02  09:23

    « Re: 307

    ...robte si srandu :-)

    Mam to od stvrtku a bol som na tom podobne ako pavelpu, jazdil som do vecera a nabehal asi 300 km. Teraz mam okolo 700 a zatial sa mi nevyskytlo nic podobne ako u mkrala. Mozno neskor :-)

    Mam ale iny problem. Do rychlosti 100 - 110 km/h je vsetko v pohode, ale pri vyssej sa mi zacina pravidelne triast volant. Je to pomerne vyrazne. Nemate s tym niekto skusenosti? Najpravdepodobnejsie su zle vyvazene kolesa (zatial som do ziadnej jamy nevletel), akurat mi je cudne, ze sa to moze stat na novom aute.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.04.02  12:49

    « Re: 307

    Nerobte si z neho srandu, videl som ho na dialnici s odpadnutou zadnou napravou ako to taha domov, lebo odtahovka sa toho nechcela chytit ... buduci pondelok by mohol byt doma ... :-)))))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.04.02  11:56

    « Re: 307

    To on urcite jeste z toho auta nevylezl. Ja, kdyz jsem si ho vyzvedl, tak jsem jezdil asi do 22 hodin v jednom kuse (najezdil jsem pres 350 km) a pak jsem si musle dat panaka, abych uz toho nechal... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.02  11:27

    « Re: 307

    lubo, ty si sa na tej svojej novej uz vybural aj, ked nepises? :))
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…