Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.04.02  12:54

    « Tak se mi zda ...

    ... ze je to tady jak debata duchodcu u doktora. kazdyho nekde neco picha, lupe, boli. Mate nekdo z vas P307 bez problemu? :o) Je to sice uz ted vitez vsech moznych anket, ale dobrym autem bude, pokud vubec, tak nejdriv za rok az se "zajede vyroba" a vychytaj detsky nemoci ...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 16.04.02  12:42

    « Re: Povolani do servisu

    So spinacou skrinkou nemam problem (zatial), ale drhne mi trosku volant. Ale mozno sa to upravi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.04.02  11:23

    « Re: Povolani do servisu

    vymenu celych tych ovladacov mam aj ja za sebou. spinacia skrynka sa chova rovnako (drhnutie), ale ze by som nad tym uvazoval ako nad reklamaciou. mimochodom, blinkre zacinaju zase blbnut, tak isto.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 16.04.02  09:23

    « Re: Povolani do servisu

    Takze to praska iba mne. Mam radost. Zaujimave je, ze to praska iba vtedy, ked mam stlacenu brzdu. Je to dost hlasne. Dufam, ze nie je nieco s napravou. Mozno brzdy...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.04.02  22:34

    « Re: Povolani do servisu

    ace2: taku jsem si myslel, ze tam lanko byt nema. Vsude inzeruji "fly by wire". Ale pak jsem se podival k pedalu a je tam a u motoru je taky, zkratka jsem nezjistil rozdil, oproti normalnim autum.

    To praskani mi nedela. Takovy vrzani jo, ale praskani to neni.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.04.02  14:08

    « Re: Povolani do servisu

    Mám za sebou opravy v rámci záruční prohlídky: -výměna přepínače blinkrů(nevracel z polohy vpravo), -výměna spínací skříňky(klíč drhnul při otočení do 1.polohy). Po přezutí na hliníky se odhalily dost hrubé rýhy v zadním brzdovém kotouči. Nemáte podobnou zkušenost?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.04.02  11:06

    « Re: Povolani do servisu

    307 asi už plynové lanko mít nebude. Tedy IMHO.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 15.04.02  10:38

    « Re: Povolani do servisu

    S tymi napravami mam ten isty problem, ale (zatial) iba so zadnou.

    Pavelpu> Vyskusaj si nasledujucu vec - najlepsie pri parkovani. Pri stojacom aute stlac brzdu a toc volantom az na doraz. Ak nic nepocujes, tak sa trochu posun dopredu a skus to znova. Ak nic nepocut odzadu, tak to mam asi iba ja. Mne to vtedy zacne dost hlasne praskat akoby niekde od zadnej napravy. Uz som sa objednal do servisu :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.04.02  11:16

    « Re: 307...zrychlovanie

    To mi dela taky. Kdyz se rozjedu se studenym autem, tak se to pri prvnim prerazeni na dvojku na chvilicku jakoby zadusi a pak uz to jede normalne. Myslim, ze je to normalni, nejak to neresim.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.04.02  11:13

    « Re: Povolani do servisu

    Lubosl:> S tim dalkovum nevim. Od te doby se mi to zase nestalo, ale az pojedu do toho servisu, tak se zeptam.

    Jinak mi porad obcas vrzou napravy. Nevim, kde to je a necham to prohlidnout.

    Neprijemne je brneni do pedalu plyny. Mam pocit, ze se bud to uchyceni, anebo lanko nekde dotyka vyfuku/prevodovky/spojky anebo tak neceho, co se pri jizde chveje.

    A taky se mi nejak nezda zvuk vyfuku. Jako by uz byl deravy, anebo nekde netesni.

    Myslim, ze si me v tom servisu zamiluji :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 12.04.02  11:37

    « Re: 307...zrychlovanie

    hej, tie otacky sedia.takze je to ok.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.04.02  11:29

    « Re: 307...zrychlovanie

    hej, ale to nie je nic nenormalne. proste to dobre nehori. ale mne to robi 200metrov, potom je to ok. su auta, ktore az ,,cukaju'', pripadne sa prejavuju horsie.


    a tusim to robi iba v rozmezi 2000-3000 otacok, ak sa dostanes nad ne, je to ok.
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 12.04.02  10:28

    « 307...zrychlovanie

    Mozno to auto moc sledujem, ale dnes som si vsimol jednu zaujimavu vec. Ked rano nastartujem a rozbieham sa, tak pri zaradenej dvojke to velmi cudne rozbieha. Nie je to plynule. Ale to asi bude studenym motorom. Nevsimli ste si niekto take nieco?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 11.04.02  15:15

    « Re: Povolani do servisu

    mkral > Co bolo este menene v novom modelovom roku? Nepytal si sa importera?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.04.02  15:11

    « Re: Povolani do servisu

    ano, to tiez prerabali :-) ako tak pozeram, uz vieme par zlepseni pre modelovy rok 2002 a ja ich uz aj par mam. ked sa podari aj tie napravy vybavit, budem mat nove auto zase raz :)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 11.04.02  14:32

    « Re: Povolani do servisu

    No mam radost. Mkral spominal nieco o napravach, teraz zas skrinka zapalovania.

    Pavelpu: Mas este nejake problemy s autom, vrzganie atd., alebo to uz prestalo?

    Inak niekde v Tvojom starsom prospevku som cital, ze si nemohol dialkovym ovladanim odomknut auto. Stalo sa mi to iste dva krat. Nevies, kde bol problem?
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.04.02  13:30

    « Povolani do servisu

    Cau vsichni, tak jsem dostal predvolani do servisu na opravu/vymenu skrinky zapalovani. Jedna se o hromadnou opravu. Zatim nevim nic blizsiho, budu informovat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.04.02  10:46

    « Re: zacinaju problemy ?

    Každý auto, někam táhne :-) V 90% je to křivá silnice :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 11.04.02  10:34

    « Re: zacinaju problemy ?

    Este sa mi zda, ze mi auto trosku taha dolava, ale asi to iba moc sledujem. Raz fukal vietor zprava, potom bola naklonena cesta. Neviem. :(
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 11.04.02  08:32

    « Re: ventilator

    m> zapnut ho treba aj v c5. vidno ze core je ten isty.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…