Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.04.02  15:48

    « Re: 307...problemy

    Niekedy kmita riadenie aj ked su predne gumy Ok a na zadnych je nejaky problem. Mal som tiez prasknuty kord, ale na zadnej gume, a kmitalo mi riadenie pri urcitej rychlosti. Celkom nahodou na to prisli v servise, ked hladali co je za problem na prednej naprave. Gumy predtym boli prevazene a na tento problem sa neprislo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.04.02  15:36

    « Re: 307...problemy

    a este mrkni do nissan fora, moze byt poucne
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.04.02  15:30

    « Re: 307...problemy

    :)))

    Zatial som to neskusal, ale mozno je to dobry napad. Navrhnem im to v servise v piatok.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.04.02  15:25

    « Re: 307...problemy

    nechcem strasit, ale stare skodovky mali taku chorobu ze pri urcitej rychlosti sa rozkmitalo cele riadenie :-))) ... ale neskusal si prehodit gumy z predu do zadu a naopak, ono to moze byt krivostou gumy, aj ked je staticky vyvazena
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.04.02  15:14

    « Re: 307...problemy

    Vyvazovane to uz bolo, tak vazne neviem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.04.02  15:09

    « Re: 307...problemy

    ja som uz 2x mal problem s gumamy, behal som po roznych geometriach, vyvazovani a potom som dal zimne a bolo po problemoch. Jeden problem bol ze auto slo na stranu a pri tom geometria a secko OK a potom raz som mal roztrhany kord v gume a to sa prejavovalo tak, ze pri nizkych rychlostiach kmital volant v rytme otacania kolies. Vo vyssich to vzdy ustalo ale casom sa to zhorsovalo, az som na dialnici raz radsej zastal, a ked som zhodil koleso dole, zistil som ze to ma jednom mieste na jedje starne behuna "bublinu" vo velkosti dlane. Ale to co pises ze je to od - do tak to fakt vyzera na nevyvazenie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.02  14:24

    « Re: 307...problemy

    oni maju otvorene aj v sobotu?! ehm. tak uz viem, kde budem kazdu sobotu travit asi ;) inac, napis mi email, nemam tu tvoju adresu. uz mam to audio, mohol by si dojst kuknut. aj ked este stale zostava par veci doriesit.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.04.02  14:20

    « Re: 307...problemy

    Vibruje to zhruba od 120-140 km/hod, tazko povedat presnejsie.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.04.02  14:19

    « Re: 307...problemy

    Bol by som rad, keby mi to sadlo ako Tebe, ale ako mi prevazili kolesa,tak je to asi este horsie ako to bolo. A mozno to suvisi aj s tym, ze to taha do strany. Okrem toho mi v servise povedal, ze nie som sam s tymto problemom...



    k tomu casu: nemam ho moc na behanie do servisu, ale nerad by som nieco zanedbal a potom mal este vacsie problemy. Okrem toho, idem tam 1.krat cez tyzden, minule som bol v sobotu a cez vikend mam casu pomerne dost. :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.04.02  14:17

    « Re: 307...problemy

    Lubos1> to vibrovanie pocitujes pri vyssej/pri nizsej/len pri nejakej rychlosti?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.02  14:08

    « Re: 307...problemy

    len mi povedz, preco to sadlo mne? inac asi sa v piatok v tom servise stretneme. co sa tyka vrzgania, ja skor myslim prednu napravu, ako plasty :-( aj ked, ked teraz nad tym rozmyslam, mne plasty nevrzali ...



    btw: fascinuje ma, ze mas tolko casu behat do servisu :)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.04.02  13:11

    « Re: 307...problemy

    To, ze to nikde taha, mozno bude iba geometriou (aspon dufam), preto idem v piatok do servisu. Ale to, ze mi vibruje volant, sa nenapravilo ani pravazenim kolies. Takze to bolo nahlasene importerovi a teraz sa caka na odpoved z Peugeotu France. Som zvedavy, cim to bude a co s tym budu robit.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 23.04.02  12:59

    « Re: 307...problemy

    Auto mi vrzga menej, ale nieco pocujem z palubnej dosky, ale to je zanedbatelne. Trochu mi drhne volant pri otacani. O spinacej skrinke zatial neviem nic, ani s nou nemam ziadne problemy. Najviac ma stve to tahanie dolava a vibrovanie volantu. Mozno je to v prednej naprave :(

    V piatok som objednany o 14:00 do servisu, dufam, ze to stihnem. Prijimaci technik mi spominal, ze to vrzganie je typicke pre vsetky P307, je to sposobene velkym mnozstvom plastov ze to nie je poriadne urobene uz z vyroby.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.02  10:45

    « Re: 307...problemy

    s tym zadkom som ti hovoril, o tom vrzgani, ze to bude ono. ja som dnes zistil, ze mi auto zacalo tahat tiez dolava a to ze dost. sklon cesty doprava dole, auto zacne tocit samo do kopca, tj do lava! dobre ze mi to pises. okrem toho vyzera, ze mi tecie chladiaca kvapalina spod hlavy valcov. to praskanie a pukanie od prednej napravy je uz dost silne. a este aj volali, ze treba vymenit spinaciu skrynku. hmmm.
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 22.04.02  08:54

    « 307...problemy

    V sobotu som bol v servise. V pispevku c. 456 som opisoval jednu 'chybu'. Bolo mi vysvetlene, ze to nie je ziadny problem a je to sposobene zadnymi brzdami. Auto ma tendenciu sa cele posuvat do strany pri toceni volantom, tak praskaju celuste zadnych brzd. Vypodlozili mi este nadrz, lebo mi tam nieco hrkalo, mozno to bolo ono. Stale mam problem s tym, ze sa mi trasie volan pri 130 km/h rychlosti. Pravzili mi znova kolesa a dnes to bolo to iste. Vraj budu kontaktovat Francuzov, co s tym. Okrem toho mi auto taha trochu dolava, takze este pojdem na geometriu. Mam radost.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.04.02  15:21

    « dvojliter

    Mate niekto skusenosti s benzinovym dvojlitrom, ktory sa montuje do 307 ? Je to novy motor ? Jazdil s tym niekto ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.04.02  20:29

    « Re: Porovnání: Ford Focus vs 307 vs Honda Civic 5d vs Seat L

    Focus: myslim, ze toto auto je zo vsetkych najpelsie - dizaj je fantasticky ( aj co sa tyka interieru ), jazdne vlastnosti a riadenie je super a hlavne ma potesilo vypracovanie interieru! - v porovnani s Leonom alebo Civicom je neporovnatelne.
    Na 2. mieto by som asi dal 307-ku, - vela priestoru, dobre sedadla, len vnutri je dost slaba - palubna dosta a stred. panel je az moc "nemecky".Co by som jej este vytkol su brzdy-az privelmi silne!
    Civic je dobry viz, ale vzhlad je 0 bodov
    Leon je skodovka z Spanielska
    ----------------------------------------… /> kazdopadne - PISTE svoje nazory - je to zaujimave
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 17.04.02  17:03

    « Re: Porovnání: Ford Focus vs 307 vs Honda Civic 5d vs Seat L

    Z mojho pohladu:

    Ford Focus je vraj velmi kvalitne auto s vynikajucimi jazdnymi vlastnostami, ale design ma hrozny, aspon co sa tyka interieru.Okrem toho je zbytocne vysoka cena.

    Honda Civic bude urcite z tejto skupiny najkvalitnejsie. Jazdil som v tom, ale malo to pomerne hlucny, aj ked pruzny motor (1.6), bolo to dost makke a interier bol hrozny. Malo odkladacich priestorov. Dobra spotreba.

    Seat Leon ma podvozok podobny ako ma Golf IV alebo Octavia, takze je to pomerne male. Inak celkom pekne auto, aj ked Spanielom moc neverim :-) 1,6 - slaby motor.

    Napriek vsetkym jeho detskym chorobam (ktore sa dufam rychlo odstrania) ma Peugeot 307 najviac uputal. Dobre jazdne vlastnosti, super design, vela odkladacich priestorov, slusny motor, atd. Viac je toho rozpisaneho v tejto diskusii.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.04.02  16:38

    « Porovnání: Ford Focus vs 307 vs Honda Civic 5d vs Seat Leon

    Pište vaše názory ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.04.02  13:36

    « Re: Tak se mi zda ...

    Sice picha, lupe, boli, ale pacient na to nezomiera. Ono to bude skor kritickostou ludi co to auto maju. Vacsina prispevkou je o tom ako niekde nieco klepe, praska a pod, aj to iba za nejakych specifickych podmienok (prava zakruta, plny kotol, spln mesiaca a pod). Vacsina osatnych ludi take prejavy ani nepostrehne. Staci si pozriet rubiku Fabia, kde si vsetci iba prichvaluju, ake fasa kary maju, dokonca aj MPI 44 chodi po miernom tuningu vyse 200 km/h >:D
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…