Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 14.05.06  14:31

    « Re: Re: Peugeot 307 vs. PDA GPS navigace

    Je to sposobene presne tym ako pise Mitsi. P307 ma tzv. atermicke aj predne sklo. Vyhodou je, ze ani v najhorsich horucavach nie su volant a pristrojovka ulne vriace.
    Riesenie vidim v kupe externeho bluetooth GPS modulu, ktory umiestnis napr. vzadu. Ale neviem, ci to prave tento typ PDA podporuje, kedze ma uz GPS modul vstavany.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.05.06  14:25

    « Re: Peugeot 307 vs. PDA GPS navigace

    Tedy se evidentně jedná o pokovené čelní sklo (s el. vyhříváním to nijak nesouvisí) a daný problém nemá řešení. Vlastně má: vymlátit ho a osadit standardním (ta pokovená jsou za příplatek, resp. se váží k určité výbavě).
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.05.06  13:58

    « Peugeot 307 vs. PDA GPS navigace

    Zdarec lidi. Jak jsem tady již před časem psal, můj táta má P307. Nyní jsem mu dal k narozeninám navigaci ACER n35 s aplikací TomTom a ejhle, ono mu to v autě nefunguje. V mé Toyotě Avensis, v manželčiné Mazdě Premacy a kamarádově Oktávce to šlape jako hodiny. Když to dám na úroveň středového sloupku (autorádia) tak to má sice o dost horší signál, ale trochu to maká. Jakmile to dám na přední sklo, tak aby to bylo v zorném úhlu, tak to obvykle ztratí veškerý signál. Přes zadní okno to funguje, takže je to evidentně problém složení předního skla. Řešil to tu někdo? Některá auta co mají vyhřívání předních skel mívají vynechanou plošku v předním skle právě kvůli GPS anténám, ale u 307 jsem v manuálu nic takového nenašel a i když jsem to zkoušel, tak je celé okno téměř nepropustné. Navíc tohle okno vyhřívané není.
    Díky za info
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.05.06  11:19

    « Re:

    vyzera to na zvlnene kotuce, do servisu treba ist, maju s vibraciami volantu bohate skusenosti :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.05.06  09:54

    « Bez nadpisu

    Ahojte, otravuje ma jedna vec - ked pri rychlosti 50 - 60 a pri rychlosti 120 - 130 zacnem brzdit, vibruje mi volant - v inych rychlostiach to nerobi - neviete co to moze byt? Ma vyznam s tym ist do servisu, alebo mi povedia ze to nie je chyba ale fíčura?
    P307 - 1,6 - 11/2004
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.05.06  09:17

    « STREŠNÝ NOSIČ+NOSIŠ LYŽÍ NA 307 HB

    STÁLE JE V PONUKE ZÁHRADKA NA P307 HB 5D SPOLU S NOSIČOM NA LYŽE PRE 3 PÁRY LYŽÍ ZA 3000,- SKK.
    ZÁUJEMCOVIA: pierce@pobox.sk
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.04.06  21:08

    « "klopkajuca"(pukajuca) strecha pri 307sw

    zdravim,
    Mam taky problem:
    Zo strechy nad sedadlom za vodicom nieco klopka(puka). Deje sa to vacsinu jazdy autom len pri jazde, nie ked auto stoji, je jedno ci je rovny povrch cesty, alebo nie. Je jedno ci je zatiahnuta strecha alebo nie. Zvuk ide z toho otvoru kde sa sklada strecha. Ked ju trochu rukou pritlacim tak to prestane.
    Robilo to niekomu? Ako sa to da odstranit?
    P307SW, 1.6 benzin r.v. 2005
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.06  22:03

    « Re: Elektróny

    ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.06  21:59

    « Elektróny

    Po elektrónoch netúžim. Radšej som si kúpil poriadny foťák.
    A okrem toho, nechcem jedného dňa ráno nájsť auto na tehlách bez kolies...
    >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.06  21:55

    « Re: Ja mám 1.6 l

    ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.06  21:54

    « Ozvi sa

    Ozvi sa, keď budeš zase v BA.
    Sadnem do toho pohrebáka a povozíš ma. Nech ma zatlačí do sedadiel...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.06  21:52

    « Ja mám 1.6 l

    Ale ja mám 1,6 l, 110 koní... >:D >:D >:D
    0 - 100 za 10,6 sekundy.
    >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.06  21:48

    « Re: Profesionálna deformácia

    ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.06  21:41

    « Profesionálna deformácia

    Inak normálne som sa zasmial, ako ťa tvoje povolanie profesionálne zdeformovalo.
    Na základe jedného nevinného dokumentu si zo mňa spravil:
    - špekulanta
    - neplatiča daní
    - príslušníka ekonomického podsvetia
    >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
    A tá tvoja čierna kraksňa s dizajnom pohrebného voza? Nestojí vôbec za reč. Nezáživné a nevýkonné auto, ktoré nesiaha môjmu Ferari ani po členky...
    >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D :D
    Tak už si konečne zistil, čím sa živím?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.06  18:56

    « Re: Re: Re: Už tie disky mám

    ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.06  18:53

    « Re: Re: Už tie disky mám

    Pierce!!!
    Naprv v SMS-ke napíšeš že o 19:30 a potom o 19:16 pošleš ďalšiu, že už tam si. Ja som prišiel o 19:32. Tak čo nadávaš ??? >:D >:D >:D
    Ja za to nemôžem, že si neodhadol, kedy tam budeš... >:D >:D >:D
    Dnes som nahodil letné na tvoje disky a všetko OK...
    Už si zistil, že tie fialové papieriky boli falošné? >:D >:D >:D
    Inak sorry, ale fakt som sa ponáhľal. Inak by sme mohli kľudne pokecať. Niekedy sa ozvi, keď budeš znova v BA.
    A áno, naozaj si spravil dobrý skutok, že si mi tie disky doviezol až domov... :-! :-! 8)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.06  15:43

    « ZÁHRADKA NA 307 5DHB+NOSIČ NA LYŽE

    STÁLE JE V PONUKE ZÁHRADKA NA P307 HB 5D SPOLU S NOSIČOM NA LYŽE PRE 3 PÁRY LYŽÍ ZA 3000,- SKK.
    ZÁUJEMCOVIA: pierce@pobox.sk
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.06  15:39

    « Re: Už tie disky mám

    zabudol si napísať, že som si zabudol vizitku a čakal som na teba 15 min >:D :roll:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.04.06  21:28

    « Už tie disky mám

    Tak už nemusíte posielať emaily Piercemu 007... >:D
    Už tie disky mám a on je zase bohatší a spokojný, že mu po jeho veľmi poruchovej 307-čke nešťastného ročníka 2002 ostala len sieťka, ktorú si pri predaji nechal a používa v kufri nového autíčka inej, superspoľahlivej značky... >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.04.06  07:43

    « Áno, chcem ich

    Áno, chcem tie disky. Právom prvého... >:D
    Poslal som ti email s telefónnym číslom.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…