Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 13.05.02  09:22

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    basil>

    Vibracie citim medzi 120 - 140 km/h, najviac pri 130. Pri vyssich rychlostaich uz nie. Napr. vcera na dialnici som skusal, co to da a pri 190 som necitil ziadne vibracie :-)

    Volant sa do strany neuhyba, len sa rychlo a pravidelne trasie. Presne akoby neboli vyvazene kolesa, ale tie su, takze problem je v niecom inom.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.05.02  12:59

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    lubos1-to třepání volantu se projevuje vždy od 130km/h? cítíš vibrace, nebo volant přitom uhýbá do strany?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.05.02  12:52

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    No uvídím, ESP jsem viděl pracovat zatím jen na demo ukázkové videokazetě od Peugeotu. Celý systém je založen na porovnávání naprogramovaných dat uložených v řídící jednotce s daty které vyšlou elektronické snímače umístěné na čtyřech místech podvozku auta. Celý systém pracuje efektivně v závislosti na stávající rychlosti podvozku auta. Uvidím třeba se to tak rychle neposere a navíc je na palubce tlačítko "ESP", takže to můžu i vypnout. Jen doufám že když se dostanu do "extrému" bude zrovna zapnutý . . . . . . hehe
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.05.02  11:48

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    Nemam Peugeota, mam Renaulta, choval se super, jen hlasil divny chyby uz drive, ale jen obcas a nyni uz nejde uplne, teda jde, ale dela si co chce!
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 09.05.02  11:17

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    Mozno je chyba len v software :-)

    Ty mas 307 s ESP? Ako sa to chova? Resp. chovalo, ked to bolo v poriadku? :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.05.02  11:09

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    Tak celkove to zni mozna jednoduseji nez to moje... naprava. ale u ESP a mnozstvi cidel, nevi nikdo nic... :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 09.05.02  11:06

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    :)

    Ja som na tom podobne. Mne zase vibruje volant okolo 130km/h. Kolesa vyvazovane boli a aj prehadzovane zozadu dopredu a tiez prevazene. Vibruje to stale a nikto nevie, co s tym. Neviem, ako to budu riesit a ci vobec na to v Peugeote vo Francuzsku pridu. Mozno bude potrebne vymenit prednu napravu alebo cele riadenie.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.05.02  10:59

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    cekam tu samou dobu a jezdim s blbym ESP a nikdo nevi co tomu je!
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 09.05.02  10:50

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    mracek >

    Ja uz cakam dva tyzdne. Volal som importerovi a tam mi bolo slubene, ze sa to bude urgovat. Moc tomu neverim, ale mozno ma prekvapia.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.05.02  10:47

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    Lubos1- s tema frantikama mas pravdu, mam problem s ESP a uz cekam taky docela dlouho!
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 09.05.02  09:46

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    basil>

    S tym silnejsim HDI som nejazdil, ale urcite je to dobre. Ak chces vediet, ake su problemy, tak si precitaj celu diskusiu a najdes ich dost. Ale napriek tomu to auto za to stoji. :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.05.02  23:01

    « Peugeot 2.0HDi 110k XT

    Objednal jsem ho v plné. Má ho někdo? Napište jak jezdí. Případně jaké jsou problémy.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 08.05.02  16:28

    « Re: co je tak ticho?

    Ticho je preto, ze je dnes v SR a CR sviatok :-)

    Ja mam stale problem s tym vibrovanim volantu a trochu mi povrzava sedadlo vodica. Inak vsetko OK, aspon zatial. Najazdenych mam zatial 3500 km.

    Cakam, kym mi daju vediet zo servisu, ze maju nejaku spravu o tych vibraciach z Francuzska a zatial nic. V Peugeote asi vsetko dlho trva :).
    Francuzi su lenivi.

    mkral: mas este stale problemy s tym tahanim do strany?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.05.02  15:02

    « co je tak ticho?

    ja som oprel auto, znovu sa ozyva predna naprava, zamky dveri povoluju, zase to vydava pazvuky, co sa vytahovali koberce urobili tiez na *, zistil som, ze bol zle zacvaknuty nasadec so ziarovkou k prednemu blinkru, odisiel mi pravy vyskac (nie original peugeot, ale extra kupovane), prave predne dvere zacali pri vypeckovanej muzike trochu rezonovat, asi povolila ta nova instalacia, ale inac je pohoda ;) a ako sa mate vy? (a dnes mi este na dovazok colnik pchal ruku do otvoru v sabaku, ze co v nom pasujem. nastastie ho nechcel rozoberat alebo podrzat na colnici ;)) a urcite je toho viac, ale uz si nepamatam.


    samozrejme, ze prehanam, ale nieco pisat treba a vonku je tak krasne.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 06.05.02  16:29

    « Re: pazvuky v interieri

    Tak to mas pravdu. Ja som si stale myslel, ze mi nieco vrzga zo stredovej konzoly, ale nakoniec to bolo sedadlo vodica. :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.05.02  09:43

    « Re: pazvuky v interieri

    A kdo rika, ze je to dramaticke? 307 ma jednu zajimavou vlastnost - kdyz se ti odnekud ozve pazvuk, tak nepoznas odkud to bylo. Takze mas pocit, ze ti klepou prave zadni dvere a pritom je to krabicka bonbonu na stredovem tunelu. Nebo mas pocit, ze ti klepe motor a jsou to obaly od CD ve skrince pred spolujezdcem. Mam uz 4. auto a takhle zmatenej jsem jeste nebyl. Co jsem utahl tu hadici od sani (spatne to pak tahlo odspodu), tak jsem max. spokojenej.
  • 00 Reagovat !

    foto pallas

    pallas 05.05.02  19:03

    « pazvuky v interieri

    nejazdite nahodou s fonendoskopom na usiach, majitelia p307? Ja som jazdil uz minimalne styri rozne 307-ky, a ziadne dramaticke, alebo vobec pozorovatelne pazvuky som nepostrehol.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 03.05.02  12:21

    « Re: probs s p307

    V kazdom pripade je fakt, ze 307 ma pomerne dost chyb. Nastastie drviva vacsina z nich je zanedbatelna a odstranuju sa na pockanie v servisoch. Zvysok - ako napr. tie napravy (je to neoverene) a trasuci sa volant je uz riesene v Peugeote vo Francuzsku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.05.02  19:12

    « Re: probs s p307

    nic nepocujes??? tak to mas teda blbe ked ti ani hifi nefunguje :-)))))) ... ano ano, ja viem, ale trasuce sa kolesa a vrzgajuca naprava to zrovna nie je to prave orechove ... aspon za tie prachy
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.05.02  17:44

    « Re: probs s p307

    a odkedy mam nove hi-fi, tak chodim 50, nic nepocujem a som stastny majitel toho auta :)))
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…