Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.02  14:39

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    vidis, ze by som na chvilu hodil zimne a uvidel, co to robi? ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 27.05.02  14:37

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    Tak uz potom neviem. Ale v zime ti to nerobilo, ze? Ak by som mal ja problem v letnych pneumatikach, tak ho mas mozno aj ty. Nejde o znacku, ale mozno ich tam zle skladovali alebo tam dali nejake starsie odlezane, ja neviem. Ved uvidim v piatok.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.02  14:34

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    este detail, chlapik sa na to vraj vozil cely den ako to skusal. a jemu sa vraj nic divne nezdalo. hold, ked odchadzal domov, odisiel v skode 120. tak sa mu nedivim ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.02  14:26

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    * zlata rybka. kolesa boli prevazovane tri krat, naposledy teraz v servise ked mi menili spinaciu skrinku. merali geometriu, pozerali napravu. dofukli presne kazde koleso. a povedali, ze je to ok. efekt? je to stale o tom istom. a ta bublinka, co mas aj ty, mal som aj ja, teraz uz nemam. je to asi jedine, co sa im tu v servise podarilo ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 27.05.02  13:14

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    Ked uz spominas, ze trasie cely voz, tak najlepsie to vidno na prazdnom sedadle spolujazdca :-)

    Ale mozno by pomohlo, keby si dal kolesa znova pravzit. Mozno si niekde drbol do jamy a to niekedy staci...

    Ja som mal ten dazd. senzor v poriadku a funguje to fajn. Na druhej strany sa mi nepaci, ze tam francuzi nieco nalepili, urcite si vsimli, ze je to nalepene na * a vysrali sa na to.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.02  13:05

    « dazdovy senzor

    tak po tom, co som si ho nechal vymenit to chodi uplne normalne. hura. teraz ako trochu jemne poprcha, skor poprasuje, ide to uplne ok. raz zotru za celu vecnost. no konecne nebudem gumickami drhnut okno ;) bol proste na nalepeny ten senzor :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.02  13:04

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    tak som zvedavy, ako dopadnes. co sa tyka toho vybrovania. ono, to hrozne, co bolo a co asi si mal aj ty, to sadlo. mozno to boli zle navazene kolesa a prestalo to ked som prezul. to si uz naozaj nepamatam. ale ak chcem byt detailista, tak odniekadial to chyta vibracie stale, od 130 su znatelne a su potom stale. teda znatelne ako znatelne, ked jemne polozim ruku na volant, trase sa mi koncek malicka aj a to nechcem. pravda je, ze tie vibracie si vsade v aute od tejto rychlosti viditelne. a to podla mna normalne nie je.
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 27.05.02  12:07

    « trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    ...takze odpoved uz prisla. Je to trochu smiesne...Podla mna vo francuzsku neprisli dokopy na nic konkretne, lebo je tam vraj popisany postup, ako to odstranit. Zacnu tym, ze vymenia pneumatiky :-)

    Dalej som sa uz ani radsej nepytal. proste budu skusat vsetko mozne. Vyhoda je mozno ta, ze ak to bude v pneumatikach, mal by som dostat nove :). Na to si dam pozor.
    Idem tam v piatok, takze mam radost.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 27.05.02  11:07

    « Re: spojka

    mkral:

    Ty mas problemy s vibrovanim volantu? Ved si spominal, ze ti to sadlo este predtym, ako si ich menil za zimne...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.02  10:52

    « Re: spojka

    no pockat. lenze taky problem mam aj ja a ja mam dokonca uplne ine gumy. ty mas dunlop a ja g&d.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 27.05.02  10:32

    « Re: spojka

    No super, takze to dam vymenit. Kym sa da, treba vsetko upgradnut vsetko mozne :-)

    Dufam, ze mi s vymenou nebudu robit problemy a ze to maju na sklade a nebudem musiet cakat.



    Info z Francuzska este nemaju, ale som v kontakte s importerom, takze by to malo pomoct. Odislo to od nich v pondelok - utorok. U importera mi bolo slubene, ze by mala byt odpoved tento tyzden.

    Aj tak si osobne myslim, ze bude problem iba s pneumatikami. Podla mna su poskodene. Mozno boli zle skladovane. Samozrejme - nikto to v servise nevyskusal. Ked som im navrhol, nech to na chvilu prezuju z ineho auta, tak mi arogantne oznamili, ze nemaju ine pneu/kolesda. Pritom vonku som videl min. 4 ks 307. Skoda reci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.02  10:14

    « Re: spojka

    hej, je to presne toto, co popisujes. ja tam mam to ustrojenstvo z novej sady a je to ok. az na to, ze zase sa prejavuje nova chyba a to, ze obcas pri zapinani blinkru do prava sa spustia dialkove a pri zapnutom blinkri (v tomto pripade) nejdu vypnut. tusim sa to stalo ale iba dva krat, alebo tri.

    btw: co ta naprava, uz maju nejake info z francuzka?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 27.05.02  09:16

    « Re: spojka

    Spojka je Ok, ale zatial mam nejazdenych iba 5000 km,...

    Ako sa vam prejavovali tie packy pri volante, ktore boli menene? Mne sa niekedy blinker nevypne, len to tak cudne praskne. Nastane to vtedy, ked je zakruta velmi jemna a neotacam volant viac ako o asi 1/4 otacky. Popripade sa vypnu, ale s dost silnym rachotom, a to hlavne vtedy, ked sa volant vracia spaet trochu rychlesie. Okrem toho ho niekedy nemozem zapnut, lebo sa mi vrati hned spat. Ked vam to vymenili, uz to bolo v poriadku?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.05.02  10:00

    « spojka

    No, je mozny, ze je to i u me porad stejny. Musim se projet v novym.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.05.02  16:22

    « Re: zamok operadla zadneho sedadla

    tak ja som to teda oblepene nemal ;) teda nie v takej vrstve, co tam urobili oni. original to bola jedna vrstva. nie 1 cm hruba ;) a spojka je ok. teda aspom ako vzdy.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.05.02  15:13

    « Spojka

    Jak vam zabira spojka? Ja mam v posledni dobe takovej zvlastni pocit, ze mi zabira moc nahore. Neklouze, to ne, ale je takova mekka. Jaky mate pocity vy?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.05.02  15:12

    « Re: zamok operadla zadneho sedadla

    To ousko u zamku operadel zadnich sedadel je olepene cernou izolepou uz z vyroby. Ja to mam taky.

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.05.02  10:25

    « Re: zamok operadla zadneho sedadla

    hej, skrinka je celkom fajn, ze nedrhne. az teraz som si tak uvedomil, ze to bolo celkom otravne, aj ked pred tym mi to nevadilo :-) napravu kukali a merali snad dve hodiny, vozili sa. na nic neprisli. z hladiska toho, ako to ma byt od vyroby, je vsetko ok. takze si asi budeme musiet pockat na francuzov. dal som si vymenit ten senzor, krasne ho nalepili ;) spravili aj zadrhavanie zamku lavych prednych dveri. zostavaju mi uz iba koberce a ta zapadka operadla. tie koberce budu musiet asi vymenit komplet. pozeral som v salone nove ,,rocniky'' 307 a tam uz pod sedadlom je asi 3cm koberca naviac. ja to mam len tak tak a aj vsetky starsie kusy to tak mali. takze si francuzi asi uvedomili, ze setria na nespravnom mieste.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 24.05.02  09:19

    « Re: zamok operadla zadneho sedadla

    mkral> Ostatne veci ti uz spravili? Ako spinacia skrinka, vymenili ti ju? Co je s napravou?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.05.02  09:13

    « zamok operadla zadneho sedadla

    je vraj vymlateny. takze vymena. chytraci v ba samozrejme to usko o co sa to zaklapa obtiahli izolepou a povazovali to za vyriesene.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…