Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.05.02  12:41

    « Re: startovanie

    A dela ti to i pri plne nadrzi? Tatovi se podobna vec dela s Audi A6, kdyz mel kolem 1/4 nadrze. Pak totiz senzor stavu paliva vyhodnotil., ze tam nic neni a vypnul mu cerpadlo. Neco mu kvuli tomu menili. Ja ten problem bud nemam, anebo stojim do maluho kopce :-P
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.05.02  12:40

    « Peugeot 206

    Měl bych na prodej dědovu 206 kdyby měl někdo zájem:

    206 1.9D

    4 dv.

    najeto 19 tis Km !!!

    Stříbrná metla

    posilovač, central + alarm na DO, el.př.okna, defend lock, tažné zařízení, kryt motoru, dělené zadní sedačky. Garážované v rodinném domě. Původní cena 410 tis + doplňky jako jsou originální potahy, tažné zař.

    Ted ho prodává za 260 tis. Zbytečné asi říkat, že je to nové auto, s kterým jezdil důchodce, takže žádný tuning nebo něco podobného. Děda se aut zbavuje vždy po ujetí cca 20 tis km, takže jestli chce někdo de facto novou 206 za slušný peníze tak jsem k dispozici 0724/222 051 nebo ace@senior.cz (večer). Auto je k vidění v Praze.


    Sorry za off-topic příspěvek ....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.05.02  11:26

    « Re: startovanie

    hej dela. nestartuje. nechce naskocit. akoby bol prechlastany (ten efekt S 120). viem to zopakovat na 100% hoci kedy. podmienka je, ze auto musi chvilu stat. ked tocim starterom dlhsie, naskoci, ale posobi silne pridusene, trva mu asi 5s kym sa predycha.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.05.02  10:07

    « Re: startovanie

    Tak to jsem uz urcite delal a niceho zvlastniho jsem si nevsiml? Tobe to dela problemy?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.05.02  17:07

    « startovanie

    este jedna vec. skuste si zaparkovat na kopci predkom do kopca. a skuste nastartovat aspom po 5 minutach statia. ci vam naskoci normalne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.05.02  17:04

    « Re: Trasenie volantu...napad

    mne vyfuk hrka, alebo nieco pri nom. ked zaparkujem a z celej sily kopnem do auta, tak tam nieco rezonuje od vyfuku ;) ale to som si vsimol uz davno.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.05.02  13:09

    « Re: Trasenie volantu...napad

    S tim ti nepomuzu. To muze byt cokoli. Mkral mel problemy se zamky u dveri.

    Kdyz jedes kolem 130, mel by byt motor na chvilku o trosku hlucnejsi. Ale je mozne, ze ti to pretlucou ty vibrace.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 29.05.02  11:23

    « Re: Trasenie volantu...napad

    pavelpu>

    Ja mam ten isty motor, ale nic podobne som nezaregistroval. Dnes sa skusim na to zamerat.

    Este mam jeden - mozno smiesny problem. Pri prejazde nerovnosti mi velmi jemne nieco zadrnci. Ide to niekde z pravej strany - mozno nieco vo dverach. Najprv som si myslel, ze je to slnecna clona spolujazdca, ale nie je. Mozno je iba nieco uvolnene. Ale je to velmi tiche a pocut to iba ked je v aute absolutne ticho (ziadne radio).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.05.02  11:03

    « Trasenie volantu...napad

    LubosL:> Hele, Lubo, mam takovej napad. U meho auta (1.6) je presne mezi 130 km/h a 140 km/h pasmo, kdy trochu rezonuje vyfuk. To je vec, kterou dela kazdy auto, lisi se to prave v rychlosti. V tu chvili se ale cele vyfukove potrubi jemne chveje. Zkusil bych nechat zkotrolovat jeho ulozeni, jestli se ti nekde nedotyka napravy, cepu, stabilizatoru apod. Je to jenom napad, ale snad to stoji za pokus.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.05.02  10:52

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    LubosL> uplne s tebou citim. Jak jsem mel tu spadlou hadici sani, tak mi to delalo par takovych drobnych nesvaru (brneni pedalu plynu, spatny zvuk odspodu...), ze jsem z toho byl taku spatnej. Pak jsem na to prisel a najednou je klid. Uvidis, ze to bude taky nejaka blbost.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 28.05.02  16:05

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    pavelpu>

    Aspon niekto uz nema problemy...dufam, ze ked sa vyriesi to trasenie volantu, budem na tom podobne :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.05.02  15:55

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    to mkral: Ne, ja jsem v klidu. Nemam ted zadny problemy. Mel bych asi oklepat vsechno drevo v okoli, ale ted je vse OK.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 28.05.02  15:24

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    mkral>

    Pojdem tam tento piatok skoro rano (okolo 7:00), aby to stihli vyskusat v jeden den a aby sa ten mechanik mohol venovat od rana iba mne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.05.02  12:26

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    pavelpu. tebe to tiez robi? trase?


    to lubos, na kolku ides do toho servisu?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 28.05.02  10:38

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    Je pravda, ze by to bola velka nahoda. Najhorsie na tom je, ze sa zatial ziadna chyba nenasla a nikto netusi, v com je problem.

    ddr>

    Ty si s tym nebol v servise? Ako to bolo riesene?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.05.02  10:36

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    A to je tempomat ? To je spíš feedbackovej alarm, že jedeš nepovolenou rychlostí....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.05.02  10:00

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    Francouzům se podařil vymyslet perfektní tempomat, aniž by chtěli, protože i u mé 307 vibruje řízení přesně okolo 130 km/h rychlosti. Pochybuji, že to bude gumama nebo ráfkama. Dal jsem hliníky a na ně původní pneu Continentaly(to by byla velká náhoda, kdyby byly vadné i Dunlopy a Goodyeary, nebo špatně vyvážené). Na zimákách jsem to nezkoušel.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 28.05.02  09:21

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    V kazdom pripade pockaj, ako dopadnem v piatok. Mozno to bude uplne nieco ine.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.02  17:06

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    znameho mam kusok od domu a garaze, ma servis. takze tu problem nevidim. akurat to nieco bude stat. spravi to rychlo, ked sa s nim dohodnem. ked budem mat volny vikend na behanie, spravim to. v piatok u neho prezujem a cez vikend skusim.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 27.05.02  15:14

    « Re: trasenie volantu...odpoved z Francuzska

    dobry napad, ja este zimne nemam, nemozem vyskusat...

    len neviem, je s tym kopec roboty (behanie do servisu) a zabijes tym dost casu
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…