Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.06.02  15:07

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    bol som prave picovat na auto na vajnorskej. povedali mi, ze to je ok, ze sa mam objednat a vyvazia mi kolesa ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 06.06.02  14:06

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Haha, dynamicka vyvazovacka sa proste zohnat neda, takze sa poslala nova sprava do Francuzska. Mam radost :-(

    No nic, pride odpoved, ak to nepomoze, ziadam o novy voz.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 06.06.02  13:04

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Pricina nie je v kolesach a pomocou dyn. vyvazovacky by sa malo zistit, ci je to v poloosach alebo niekde inde. Pockam si na vysledok.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.06.02  13:02

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    ??? ma to niekde v papieroch napisane ze nestaci normalna vyvazovacka ??? alebo nebodaj ze po kupe je to to treba dovyvazit ??? zaujimavy pristup vyrobcu :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 06.06.02  12:16

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Francuzi ziadaju, aby bolo auto skontrolovane na tzv. dynamickej vyvazovacke. Problem je, ze v Peugeot servise nieco take nemaju a teraz to zhanaju po celej Bratislave. No uvidime, ci to zozenu.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.06.02  11:52

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Ak je nieco najdene v ramci zarucnej doby, musi to byt odstranene bez ohladu na to, ci zaruka skoncila alebo nie.

    Neviem, ci hraju o cas, skor nevedia, co s tym.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.06.02  11:44

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Bezi vam zaruka dalej, aj ked neodstranili zavadu? Asi ano co? ked mate auta doma - vyzera to ze hraju o cas???
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 05.06.02  11:30

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Je to v *, asi bude nieco s napravou. Tiez nemam cas ani chut chodit stale do servisu. Zhanam si informacie o vymene auta. Zacinam o tom vazne uvazovat. Posuva sa mi to totiz aj do nizsich rychlosti, zacinam to citi aj po 110 km/h. Neviem, ci bude mozna ta vymena, ale asi napochodujem k importerovi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.06.02  11:20

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    cely moj problem inac je, ze ja uz nemam na servis nervy, ani cas. takze vlastne cakam, ako to vyriesia tebe. aj ked, oktober sa pomaly blizi. konci mi zaruka.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.06.02  11:19

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    ja mam stale ten isty problem lubo. stale to robi. byvala kolegyna dostala sluzobnu 307. MA PRESNE TO ISTE. trace od 130, resp. 120 +- nieco. a som rad, ze ani tie zamky ta neobisli, je jasne, ze vsetci mame tie iste problemy.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 03.06.02  12:27

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Nieco podobne ocakavam v druhej sprave, ktora bude zaslana z Francuzska. Tazko mozem tlacit na vymenu nejakeho dielu. Ja ich zcasti chapem. Ak im navrhne vyrobca vymenu napravy, tak mi ju vymenia a budu mat istotu, ze im pracu a material vyrobca cez importera zaplati.

    Na druhej strane pojdem do servisu s tymto problemom 4. krat, co sa mi vobec nepaci. Lebo ak sa to nevyriesi ani nabuduce (o com pochybujem), tak to zacnem riesit nejako inak. Ale som si isty, ze ak by som sa snazil o kompletnu vymenu auta, tak narazim na poriadne pevnu stenu :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.06.02  12:07

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    ja by som tlacil na kompletnu vymenu napravy ... nikdy nevies co je tam na prd ... ale zase ani ci to pomoze, ono to fakt moze by zrada na mieste kde by si to necakal - napriklad ako s tym vyfukom ...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 03.06.02  12:02

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    pavelpu> Elektrony nemam. Mam klasicke 15" plechove kolesa. Problem bude niekde uplne inde a myslim, ze to bude nieco zavaznejsie. Prave preto zacinam rozmyslat o tom, ci by bolo mozne auto kompletne vymenit. Este pockam, aka dalsia odpoved pride z Francuzska, ak to bude zas o nicom, zacnem sa informovat na tuto moznost. Nebude to urcite jednoduche a okrem toho nemienim cakat na dalsie auto 4 mesiace.

    Ale auto bude v poriadku. Na to si dam pozor.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.06.02  11:40

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Lubosl> Byl jsem v sobotu na svatbe myho kamose s nekolika lidma od Peugeotu. Probirali jsme tam i tu tvoji zavadu a v podstate jsme hlavama neprisli na to, v cem muze byt zakopany pes. Mimochodem - ty mas elektronova kola? Tam je jeste moznost, ze ti davaji zavazi na blby misto. Existuje spec. vyvazovacka, ktera ti ukaze i vzdalenost od podelne osy, kde ma byt zavazi.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 03.06.02  11:22

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Ved ja mam na to podobny nazor. Preto budem radsej, ked ten problem vyriesia. Ale ak nie, zacnem robit bordel :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.06.02  11:10

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    to by si musel uhrat na "nemoznost riadneho pouzivania" ak sa auto pri 130 trasie (nebezpecie nehody, rychla amortizacia) a ma na papieri max. rychlost nad tych 130, tak sa neda riadne pouzivat. V pripade ze s tym 3x nevedeli nic urobot tak ide o "neodstranitelnu zavadu". A to "money back" neznemoznuje dodhodu zainteresovanych stran, takze to je len na tebe ako to s nimi ukecas - ale to je presne co si nchcel pocut ze? ... teda ak casom nedospejes k zaveru ze 307 nie je ta spravna volba a fakt sa nerozhodnes to s nimi skoncit napriek pataliam s lizingovkou - tam by si to tiez musel ukecat - oni by si to mali vybavit s dodavatelom sami, ale vyseru sa ti na to a zacnu niecim ako ze maju pravo na "uspokojenie svojich nakladov" (ono ich to stoji prachy ukoncit predcasne zmluvu) a tak ... - ako ked ti slohnu auto - tam by si to tiez musel ukecat - alebo lepsie zobrat ine auto aby nebrblali. Proste dokopy nemas sancu aj ked mas na to jasne pravo ... tomu sa vravi tusim pravny stat. :-) ... smolu mas, ze sa na auto caka 3 mesiace ci kolko, keby ich mali za predajnou na parkovisku 300, tak by s nimi bola ina rec ...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 03.06.02  09:47

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    ...tak to je pravda...mam tam otvorenu zakazku. Money back je trochu problem, mam auto na leasing. Skor kus za kus, ale to je myslim prakticky skoro nemozne. Tato chyba totiz neznemoznuje autu jazdit, takze by som ziadny obciansky zakonnik asi neuplatnil.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.06.02  09:26

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    >Mam na mysli, za akych okolnosti je mozna vymena auta?< pokial ja viem, tak u nas plati 3x a dost - to znamena 3 pokusy o opravu a potom money back. Ale neverim ze by ti niekto tu tvoju reklamaciu v servise potvrdil na papieri - ze nie ? :-)))
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 03.06.02  09:08

    « 307...vibrovanie volantu

    Zdravim. V piatok som bol v servise, kde mi skusali robit nieco v suvislosti s tymi vibraciami podla spravy z Francuzska. Francuzi vazne na nic neprisli, lebo mi za cely den spravili 2 veci: Este raz prevazili vsetky kolesa (mimochodom 4 krat - neviem naco) a isli to vyskusat na dialnicu. Nic.

    Potom prehodili nove gumy inej znacky z uplne ineho auta...to iste.

    Takze sprava sa znova poslala do Francuzska s tym, ze toto nepomohlo a nech navrhnu nieco ine.

    Takze sa stalo to, coho som sa obaval. Nikto nevie, v com je problem a ja dufam, ze to bude v dohladnej dobe odstranene. Nemam chut stale behat do servisu kvoli tomu istemu problemu. Inak budu mi menit packy, zamok na zadnych lavych dverach, doladovali zamky zadnych sedadiel, slnecnu clonu spolujazdca. Super...

    Inak ked som bol v tom servise, tak som pocul, ze v BA zhorela jedna 307 kvoli tej spinacej skrinke. Majitel dostal novu. (je to neoverene).

    Zacina ma to vazne *. Co sa stane, ked sa nejaky cas nevyriesi problem s tymi vibraciami? Mam na mysli, za akych okolnosti je mozna vymena auta?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.05.02  17:42

    « Re: startovanie

    musi to byt vacsi naklon, ako len ked stojis prednymi kolesami na obrubniku. ale vidis, dobra uvaha, co si tu napisal. skusim to ako pises. pri plnej nadrzi a najst kopec. za pokus to stoji. aj ked, ked som v tom kopci, dojazd ukazuje dobre palubak a rucicka palivometra tiez ukazuje dobre. jedine, ze by tam na cerpadlo bolo zvlast cidlo? to snad nie. ale skusim to.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…