Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.06.02  10:24

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Lubos1 alebo mkral, je možné sa stretnúť s Vami a Vašimi 307 - čkami osobne? Rád by som spomínané
    neduhy spatril na vlastné oko a ucho. Pomohlo by mi to priložiť závažie na správnu misku váhy.
    Ladislav 0904 455 368
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.06.02  10:14

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    mkral>

    Neskusal som prakticky ziadnu inu, ale to vibrovanie je take vyrazne, ze si to musi vsimnut kazdy, kto ide aspon minutu po dialnici. Okrem toho je to vec, ktora by kazdemu vadila a asi by to nenechal iba tak, bez kontroly v servise. Mozno sa mylim, ale pochybujem, ze by nas bolo s tym vibrovanim az tak vela. Pytal som sa na to aj v servise, a tam mi povedali, ze sa na to nestazoval okrem mna a jedneho cloveka nikto. Ten druhy si mozno bol ty. :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.02  09:57

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    kolko si tych 307 skusal, ked hovoris, ze nema kazdy? ja poznam iba jedneho, a to je pavelpu.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.06.02  09:53

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Asi mas pravdu. Ked ma niekto stale pustene radio a jazdi do 110 km/h, tak nepocuje a neciti nic nezvycajne. Ale staci ist po macacich hlavach (skusali ste niekto ?) a zacne vsetko hrkat a vrzgat.

    Ale na druhej strane je pravda, ze to vibrovanie volantu nema kazdy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.02  09:42

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    co ja poznam este dvoch majitelov, maju novsie kusy. oni sice hovoria, ze tie problemy ako ja nemaju, ale ked som si do toho sadol, bolo to presne to iste. ja to proste citim a pocujem. takze by som neveril tomu, ked ti niekto povie, ze nic s tym nema.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.06.02  09:27

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Ak budes(te) stornovat objednavku, tak zaloha prepadne dealerovi. Na druhej strane, uz by to mal byt zas novsi kus, kde by mohli byt odstranene chyby. Mozno je nas vazne malo, kto s tym ma problemy. Ked som bol v servise, boli tam ludia, ktori boli zavolani do servisu kvoli vymene spinacej skrinky. Prakticky nemaju ziadne problemy (mali auta z minuleho roka). Takze mozno sme iba moc vsimavi (co sa tyka pazvukov z interieru), alebo mame niektori jednoducho smolu. Corolla Verzo? Pomerne drahe a designovo nezaujimave, aj ked urcite vynimocne kvalitne.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.06.02  09:22

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Asi by som kupil Hondu Civic, aj ked designovo je to o nicom. Ja neviem, mne P307 absolutne vyhovuje prakticky vsetkym. Keby som s nou nemal problemy, som prakticky na 100 % spokojny.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.06.02  19:40

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Po prečítaní Vašich neveselých príspevkov pomýšľam na návštevu v AUTO ALBE - stornovať
    moju objednávku na 307-čku, ktorú by som mal v auguste. Na druhej strane si vravím, že nie je možné aby každé vozidlo bolo postihnuté takými
    problémami a Francúzi by to pri takom počte predaných kusov neriešili, prípadne v tomto momente už nevyriešili.
    Mal som už takmer kúpenú Corollu Verso D-4D, ale Peugeot mi pri skúš. jazde padol viac do ruky.Dizajn ma tiež viac oslovil. Kto vie či som neprehlúpil?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.06.02  19:19

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    "keby som sa mal rozhodovat znovu, tak to uz nekupim" Pre aké vozidlo by si sa teda asi rozhodol?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.06.02  19:07

    « Re: 307...vibrovanie volantu


    Vážení pánové, když to tak všechno čtu, tak jsem
    rád, že jsem si raději koupil FIAT STILO. Bylo
    sice v různých soutěžích na druhém místě, ale
    zato jezdí bez problémů a ani v rubrice Fiat se
    o takových problémech nedočtete.
    Přeji hodně zdaru, fanda Fiatů.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.06.02  14:39

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Závada se i u mé 307 po několikerém převážení projevuje. Mám před sebou druhý pokus - výměnu kol. Mimochodem přes zimu jsem nic netušil, a tak jsem tam včera zkusil vrátit zimáky na plechových originálech. Vibrace nebyla patrná, měkká směs pneu to zřejmě vstřebává. Už by byla na čase svolávačka, se stejnou závadou je nás ne náhodou asi víc. Auto roku jsem si představoval jinak.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 07.06.02  12:27

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    vyplyva mi z toho jedine: keby som sa mal rozhodovat znovu, tak to uz nekupim.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.02  12:03

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    od zaciatku. od prvej cesty do rakuska, co bolo na druhy den, ako som auto prevzal. aj som to tu tusim pisal. potom to trosku ,,sadlo'', ale zistujem, ze pribudla vola a akasi rozharanost na riadeni, hlavne pri prejazde nerovnosti. pretrvava to do dnes. imho tam naozaj nebude nieco v poriadku. co, bohuzial netusim, nevyznam sa v tychto veciach absolutne. :(
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 07.06.02  11:21

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    pavelpu >

    Mne to vibruje od prveho dna :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.06.02  11:16

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    mkral:> Tobe to vibruje od zacatku? Ja mel za to, ze to driv bylo OK. Vy ostatni: Komu to jeste vibruje tak, jako LubosL a mkralovi?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 07.06.02  10:33

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Nejdem. Naco, este nie je odpoved. Pojdem tam az potom a necham tam auto dovtedy, kym nebude vsetko OK.

    Okrem toho idem na vikend do Ziliny (trochu si zavibroavt na dialnici :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.06.02  09:35

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    dnes ides tiez do servisu, alebo nie?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 06.06.02  16:32

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Ja 4 krat. Si lepsi. Budes mat to iste co ja.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.06.02  16:07

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    prosim ta, mal som uz kolesa vyvazovane 5 krat. presne ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 06.06.02  15:41

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Predpokladam, ze vyvazia a ... nic.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…