Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 11.06.02  10:01

    « Re: macacie hlavy

    matuS>

    To neviem, neskusal som tie auta. Na macacich hlavach je to najlepsie pocut, ale staci aj obycajna nerovnost.Islo o to, aby to kazdy, kto si mysli, ze ma 307 v pohode, to isiel vyskusat na takuto cestu. :)
  • 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 11.06.02  02:08

    « macacie hlavy

    len som chcel, ze c5 a novy passat sa na macacich hlavach tiez riadne rozvrzgaju, hoci pri normalnej jazde sa na nic nedojde...
    zasa nebudte priliz uzkostlivi...v blave mame pokial viem 2 cesty s macacimi hlavami a to tu na kolibe nepouzivate a tu pri hrade idu prerobit na asfaltku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.06.02  14:15

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    To mkral : >pocas coho boli dvere odlmovane< Tomu nerozumiem.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.06.02  13:58

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    mkral>

    Mal som meeting...

    Nemozem sa ti nikde dovolat, brnkni este raz.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.06.02  13:27

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    mkral - bohuzial vo vacsine aut je to takto blbo vyriesene. Nic ine ako zadne plato cloveku vacsinou nezostava. Vyskace kdesi pod ramom okna na zadnych dverach su tiez nahovno, lebo hraju blizko ucha vpredu sediacich.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.02  13:26

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    lubos, kde si? volal som ti do viedne, nikto to nebral.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.06.02  13:23

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Tak to jsem se s tim jeste nesetkal, slysel jsem pomerne dost, ale ze by to bylo tak zalostne jak popisujete? Asi budu muset zavitat do Peugeota se na to podivat...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.02  13:20

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    na basaku to je jedno, nie ale na stredoch. a jeho umiestnenie v p307 je naozaj tak zle, ze je naozaj tak zle ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.06.02  13:13

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Dulezite je, kam umistis vysky, stredobasovy repro je temer jedno kam hraje, protoze to nezaregistrujes.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.06.02  12:59

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Sedel som v mkralovom aute a musim uznat, ze to hra velmi dobre a oproti povodnemu je to poriadny rozdiel.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.02  12:57

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    repraky su original uchytene !!na tom plastovom obklade!!, na nicom inom. su papierove a vazia asi 20g. preto to cele hrka, rezonuje a hra, ako hra.

    ja som tam daval hertz, do zadu koaxial 13cm, do predu komponentnu sadu, stredobasy 16cm a vyskace hore. inac dalsi problem pri ozvucovani je ten, ze kedze zadne repro hraju do noh, je jedno, ci ich tam mas, alebo nie. pokial chces zvuk aj vzadu (ale pomoze to aj tomu v predu), musis dat repro bud do plata, alebo do dveri vyssie, co by ale bol dost brut zasah, takze radsej to plato.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.06.02  11:17

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    U mna su skoro vsetky pazvuky tiez vyriesene, ale zacina mi vrzgat znova sedacka vodica a nieco praska z pravej strany kabiny. Repraky rezonuju pri vacsich basoch.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.06.02  11:01

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Panove, taky bych se s vami rad sesel. Ale vzhledem k tomu,ze jsem v Praze a nebo v Plzni, je to asi nerealne.

    Kdyz jsem se ptal chlapiku od Peugeota v Plzni, tak o podobne zavade nevedeli. Takze to asi nebude uplne bezne.

    Co se tyka pazvuku, neni to tak zle. Svadim vetsinu na ukotveni zadnich repraku. Mkral, tys je menil, ze? Jak je to tak udelane? Ze to lezi civkou primo na plechu? Cos tam daval misto originalu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.06.02  10:46

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Kedykoľvek sa prispôsobím.Ak to bude aktuálne, zatelefonuj mi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.02  10:46

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    to ladislavko: u mna toho uz moc nenapocuvas, pretoze ta mam instalovane audio, pocas coho boli dvere odlmovane a podobne, zamky boli doladovane, pripadne vymenene, takze co sa tohoto tyka je vsetko poriesene. az teda na jeden este, to je zapadka operadla lavej zadnej sedacky.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.06.02  10:34

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    mkral>

    Tak to je mozne. Ale ak to je chyba vsetkych 307, tak mozu Peugeot rovno zatvorit.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.06.02  10:31

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Ladislavko>
    OK, ozvi sa mi na lubo@cyberspace.sk.
    Ale je mozne, ze necham auto na dlhsiu dobu v servise (vid predosle prispevky), takze uvidime.
    Mkral: nenajdes si cas cez vikend?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.06.02  10:26

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Zabudol som pripísať, že bývam v Bratislave.
    Ladislav 0904 455 368
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 10.06.02  10:25

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Ladislavko>

    V pohode, niekde v BA, ale u mna to skor ako cez vikend nepojde.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.06.02  10:24

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    nie, ja som to nebol. bola to byvala kolegyna. a napriklad pozri, to moje vybrovanie je take slabe, ze clovek ktory dovtedy jazdil s autom do 300 tisic na to kasle, lebo si mysli, ze to je normalne.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…