Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.06.02  13:23

    « Re: benzin

    Mam taky zkusenosti s benzinem. Tankoval jsem ted nekolikrat OMV na dalnici D5 a auto bylo jakesi linejsi, spotreba tak o 0.5l/100km vyssi. Pak jsem si zase po case natankoval u Shellu normalni (!) 95 a spotreba pod 8 a zadne diry pri zrychlovani. Ted se chystam natankovat ten V-Power, co to udela. Uz jste tam nekdo dali V-Power Racing? Rika se, ze doba, po ktere se prestavi zapalovani je cca 30 km a pak by to melo byt znat.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 13.06.02  10:12

    « Re: Frantici pracuji

    Vcera som nechal auto v servise. Dali mi Feldu, dokonca kombi. Je to nieco priserne, vnutri nie je spina, ale hnoj.

    Kaslem na to. Problem je, ze som kupoval auto v Ziline, takze mi oni museli dodat nahradne auto. Kedze svoje nemaju, prenajali mi toto z pozicovne. Proste sluzby 'na urovni'.

    Dal som si v servise zdokumentovat, kedy som tam s tym problemom uz bol. Pockam este mesiac a ak to nebude opravene, mam narok na vymenu auta, tak si ho urcite aj uplatnim.

    Inak moj problem sa najskor riesil v Manchesteri (je tam nejake stredisko Peugeotu) a kedze si tam nevedeli rady, dali to na centralu do Pariza.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 12.06.02  14:03

    « Re: benzin

    mozno skusim, ale az ked sa vyriesia ostatne problemy...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.02  14:01

    « benzin

    dlho som zabudal napisat, ale teraz som si spomenul. zacal som len tak tankovat V-Power (95). zmizla diera pri prvom rozbehnuti na jednotke medzi 2700-3000 otackami, motor stichol a krajsie bezi do otacok nad 4000. pred tym som bral vacsinou na JET-ke Natural 95, alebo OMV 95.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 12.06.02  14:00

    « Re: Frantici pracuji

    Keby s tym autom boli iba taketo problemy... :)
    V Corolle som mal povodne svetla 5 rokov (130 000 km).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.02  13:59

    « Re: Frantici pracuji

    stava sa. to neovplyvnis. v lanose mam dodnes originaly, brzdove odislo po mesiaci, odvtedy nic.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 12.06.02  13:17

    « Re: Frantici pracuji

    mracek>

    Dnes idem do servisu a nechamim tam auto. Kedy to opravia, to neviem, ale dufam, ze s tym problemom tam budem naposledy.

    mkral>

    Mam radost. Akosi skoro sa vypalila, nie?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.06.02  13:13

    « Frantici pracuji

    Tak co, uz Vam zacali Frantici opravovat ty auta, kdyz uz nekoukaj na fotbal? :-)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.06.02  12:15

    « vymena ziarovky

    vcera som menil ziarovku v predu. jedna sa cisto nahodou vypalila, ked som kupil nove (belase), tak aspom dobra zhoda okolnosti.

    ale co som chcel povedat. je to o hubu. ziaden pristup, mechanizmus na . sranda je, ze mi niekam padla strunka, co zatlaca ziarovku. tak ze reku idem do servisu, nech to spravia. problem nastal, ked mi povedali, ze tie strunky nemaju, ze su sucastou reflektora a daju iba s nim v kope zohnat. :))

    nakoniec nastastie nasli v smetiaku reflektor po buracke, kde ta strunka bola :-)

    inac, biele svetlo je krajsie, ako zlte. fakt.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.06.02  13:00

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Lubos1-to mas pravdu a je to to nejlepsi co jsi mohl udelat... Ja jsem to resil stejne. Dal jsem jim auto do servisu a at mi daji nahradni a az to opravi, tak to opravi! Takhle by to mohli resit 3 roky a nic!
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 11.06.02  12:57

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Neviem v com je problem, ale uz ma to vazne nebavi. Som z toho znechuteny. Ale kaslem uz na to, nech sa s tym pohraju a opravia to konecne. Dufam, ze uz potom nebudem musiet prilis casto vyuzivat sluzby servisov.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.06.02  12:53

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Vetsina(temer vsechny) automobilek nabizi nahradni vuz behem nepojizdneho vozu a vzdy se jedna o vuz teze znacky! To pokud Ti automobilka nabidne vuz jine znacky nez sama vyrabi, mi prijde podivne! To totiz vypada, jako by neverila ve kvalitu svych vozu! Fakt mne to prekvapilo!
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 11.06.02  12:23

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    To by som netvrdil, ale Slovensko je asi vynimka.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.06.02  12:07

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Lubos1-tak to je fakt drsny... To Peugeot asi nenabizi moc kvalitni sluzby...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 11.06.02  12:05

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Aj tu Feldu mi musel vybavovat importer. Snazil som sa, ale nic ine sa vybavit neda. Tak som sa s tym musel zmierit.

    Hold ake auto, taki dealeri. :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.06.02  11:58

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Lubos1-Jak Ti prodejce Peugeotu muze nabidnout jako nahradni vuz Feldu? To tedy nechapu, to bych si nasel lepsi servis, kde mi nabidnou auto teze znacky! Do dneska jsem mel Renaulta v servisu a jako nahradni vuz jsem dostal taky Renaulta!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.06.02  10:17

    « Re: macacie hlavy

    moj megan ma 70 000km ale ani na macacich hlavach ani nikde nic nevrzga, nehrka ani nevydava nijake divne pazvuky - okrem jedneho a to ma serie, na kazdej nerovnosti co da nejaky raz do napravy je pocut velmi hlboky dunivy zvuk. To iste sa ozve ako rezonancia s motorom pri asi 4000 otackach ... :-( ... mozno som tiez na to prilis citlivy, lebo nikto iny si to v mojom aute neuvedomuje, ale je tiez mozne ze som uz na to citlivy ... v kadom pripade mam hlukomer a da sa to objektivne namerat ... mam pocit ze je to rezonancia vzduchu v tom relativne dlhom priestore kombika, ale podla mna s tym nieco mohli vymysliet nie? ... ???
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 11.06.02  10:11

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    No dufam, ze to tak bude. Ale myslim, ze s tym nebude problem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.06.02  10:09

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Lubosi, to by ti uz meli za celou tu dobu, co jsi nemohl auto pouzivat, protoze bylo v servisu, prodlouzit zaruku, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 11.06.02  10:06

    « Re: 307...vibrovanie volantu

    Volali mi od importera a dohodli sme sa, ze mi zoberu auto do servisu a budu ho robit dovtedy, kym ho neopravia. :-)

    Ponukli mi docasne nahradne auto. Sice iba Feldu, ale nejako to uz vydrzim. Dufam, ze to nebude trvat nejako dlho. 20. jula idem na dovolenku do Chorvatska a na Felicii by to asi nebolo nic prijemne. :)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…