Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.07.02  17:01

    « Re: A mam po starostech :-((

    Tak to je mi te lito. Mels to aspon pojisteny, doufam. Bydlis na Jiznaku? Nebo na jinym sidlisti?
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.07.02  16:24

    « A mam po starostech :-((

    Panove, mam "po starostech". Dnewska v noci mi totiz auto v Praze ukradli. Mel jsem tam Construct, ale nic platno. Je pryc. Ted se rozmyslim, jaky koupim novy auto. Rad bych znova 307, vyhovovala mi a nemel jsem s ni vase problemy, ale asi to bude neco jineho. Jeste nevim. Takze vam preju vetsi stesti.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.07.02  15:43

    « Re: P307 a vibracie volantu

    ... ako ostatne, co sem chodia. ani v nich to nebude.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.07.02  15:42

    « Re: P307 a vibracie volantu

    zeby? ja mam uplne inu znacku...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 15.07.02  15:02

    « Re: P307 a vibracie volantu

    Mal som mensiu debatu s clovekom od importera. Homokineticke klby ani poloosi to nie su, bolo to preverovane na mojom aute. Idu mi este skusit kupit nove gumy, mozno to pojdem este dnes prehodit :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.07.02  14:44

    « Re: P307 a vibracie volantu

    ucit sa ucit sa ucit sa... a raz to vyriesia, to je bez debaty. otazka je ta, ci to nebude vtedy, kedy ja budem auto predavat. :))
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 15.07.02  14:32

    « Re: P307 a vibracie volantu

    Dobre, a co s tym akoze chcu robit? Keby niekomu museli vymenit komplet auto, potom by sa mozno rozhybali.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.07.02  14:24

    « Re: P307 a vibracie volantu

    aha, este jedno bemerkung, kamarat tvrdil, ze ak su homokineticke klby vymlatene uz pri 7tisic (pocet, pri ktorom ma to zacalo *), treba vymenit aj poloosi, lebo ze tam bude pes zakopany. to uz si asi cvakat nebudem. :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.07.02  14:18

    « Re: P307 a vibracie volantu

    tak som sa bol objednat. budaj mi hovoril, ze maju tam dalsich cca 7 aut, na to iste. su zufali. povedal som im, nech rovno vymenia homokineticke klby, bohuzial, to by vraj radi, ale ze na seba to nezoberu a fabrika s radami ide smerom testovania od najlacnejsich rieseni po najdrahsie. ale ze tiez maju podozrenie, ze to budu tie klby.


    btw: kolko stoja? ze by som si to cvakol, nech mam pokoj a potom si to od nich necham preplatit, ked sa pride na to, ze to boli tie.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 15.07.02  09:06

    « Re: P307 a vibracie volantu

    to mkral:

    Takisto s mojim starym autom neboli prakticky ziadne problemy a to malo na konci cez 120 tisic km. Uz som presvedceny o tom, ze keby som sa mal rozhodovat znova, tak 307 nekupim, napriek vsetkym pozitivam, ktore to auto ma. Mal som zobrat ten Civic, aj ked sa mi nepaci az tak ako 307.

    Po vymene diskov za elektrony sa riadenie sprava rovnako (ak nie este horsie) ako pred 'opravou'. Takze znova to iste ako predtym: auto necham tento tyzden v servise a pozadujem nahradny voz. Dufam, ze s tym nebudu podobne problemy ako predtym.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.07.02  10:36

    « Re: P307 a servisni interval

    to lubos: to znamena, ze ten problem je este niekde inde, ked ti to stale trasie. moj stary lanos, na ktorom mamicka teraz jazdi ma 80t a tam je volant v pokoji akoby bol iba na okrasu. som z toho peugeotu dost znechuteny. pripomina mi to casy skody 120.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.07.02  10:32

    « Re: P307 a servisni interval

    ad servisny interval. ja jazdim obcas ako prasa, vela mesto, studene starty. teraz mi ukazuje, ze je interval, najazdene 22t km. co vobec nie je az tak zle.


    apropo, chcel sa objednat v servise a tam mi povedali, ze aj tak sa chodi az po 30t a toto variabilne ratanie servisu sa bude riesit nahravanim noveho softwaru. ale potom to uz imho nema zmysel, lebo nasobky 30t si vie hadam zratat kazdy aj sam :))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.07.02  16:28

    « Re: P307 a servisni interval

    Samozrejme som myslel to ze sa greggiemu zatrase volant na fabii, ked prejde cez nerovnost na ceste. To vibrovanie volantu na 307 pri jazde po rovnej ceste v poriadku samozrejme nie je, je to evidentna vada niektoreho/niektorych dielov. BTW: Aj na ten prenos neronosti od cesty by som bol kritickejsi pri 307 ako pri fabii, vzhladom na to ze ide o auto o triedu vyzsie... To greggie: Prestan si vsugerovavat ze s tym autom nieco je a ze ostatne to nerobia... Bud rad ze to chodi...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.07.02  15:43

    « Re: P307 a servisni interval

    podle toho co se zde píše, tak to moje bych snad vrátil...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 11.07.02  15:36

    « Re: P307 a servisni interval

    Nevibrovanie volantu je standardom aut za 1 mil. ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.07.02  15:25

    « Re: P307 a servisni interval

    element: pisem, ze ostatne to nerobia, takze chcem to, za co zaplatili ostatni tak isto :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.07.02  15:11

    « Re: P307 a servisni interval

    Mně to taky někdy přijde, že lidi za "poměrně" málo peněz chtějí něco, co je standardem u aut za 1 mil. Kč.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.07.02  14:26

    « Re: P307 a servisni interval

    Ked zaplatis za trabant nemozes ocakavat mercedes... Co chces za tie peniaze?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.07.02  10:18

    « Re: P307 a servisni interval

    to lubos1 > presne ten isty "problem" mam aj ja s fabkou - je citit aj tu najmensiu nerovnost na ceste, nie ze by volant nejak extra vibroval, ale je to jednoducho citit. tiez mam dojem ze ine fabie to nerobia, ale samozrejme v servise povedali, ze je to v norme, co aj mozno je, len my sme nejako moc citlivi :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.07.02  17:29

    « Re: P307 a servisni interval

    Zadne vibrace necitim. Samozrejme, ze pri jizde citim ve volantu nerovnosti a vubec chovani predni napravy, ale je to uplne v mezich normalniho chovani. Jezdim obcas jeste s Audi A6 a Oplem Astra a je to o dost lepsi, nez v Astre a o trochu horsi, nez v A6. Hlavne necitim zadne stale chveni. Skoda, ze nemam sanci se s vasimi auty svezt a vy s mym. Ale snad nemam misto rukou hrabe.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…