Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.07.02  09:38

    « Re: Do ceho jit priste?

    ja by som bral focus combi. s tym novym TDCi od fordu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.07.02  17:20

    « Hladina oleje

    Panove, jak jste na tom s olejem? Ja mel po 25 tis. skoro sucho. Pocitac uz mi hlasil, abych to doplnil. Prekontrolute si to.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.07.02  17:18

    « Do ceho jit priste?

    Ted mam zase dilema, co koupit. Rad bych zase neco 5 petidverovyho. Pritelkyne milovala 307 a chtela by ji znova. Ja s ni mel minimum problemu, takze bych nebyl proti. Ale zase me trochu odrazuji vase starosti s vibracemi.

    Ted se rozmyslim mezi Corollou, Focusem, Civicem apod. Jenze ani jedno se mi nelibi tolik, jako P307.

    Jeste se mi MOC libi nova Mazda 6, ale hatchback bude az pristi rok, takze asi smula. Tak dlouho cekat nemuzu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.07.02  17:14

    « Re: A mam po starostech :-((

    To ace2: Bydlim na Pankraci, ale trochu mimo klasicky sidliste. Celkem klidna lokalita, ale jak videt, nic platno. Myslim, ze spis asi odjelo po ose. Stal jsem totiz bokem k chodniku, prede mnou auto, za mnou auto. I kdyz, rano uz bylo misto za mnou prazdny, takze ho vlastne mohli i nalozit.

    No, bylo mi doporuceno, abych si nechal dal Lo-jack. stoji to snad 6 tis. rocne, ale zase mas o to levnejsi pojistku, takze je to jedno. Pres satelit hned vedi, jestli s tim nekdo neporavnene jezdi a jsou schopni ho najit. Takze pristi auto to asi bude mit.

    Pojisteny samozrejme bylo, pac bylo na leasing. Uvidime, kolik si srazi z amortizace a kolik strhne leasingovka. Kdyby pockali jeste rok, tak uz se to skoro i vyplati ;-).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.07.02  17:08

    « Re: Chladici kapalina

    Ja mel auto 10 mesicu, najeto 25700 a taky jsem musel dolivat. Po cca 20 tis. jsem zjistil, ze nadrzka je prazdna. Nalil jsem tam skoro 1l destilky. V servisu rekli, ze je to OK. No, ted uz to hlidat nemusim (viz nize).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.02  14:09

    « Re: P307 a vibracie volantu

    urcite...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 16.07.02  13:02

    « Re: P307 a vibracie volantu

    To je tiez pravda. Nechapem, ze to uz nebolo vyriesene. Seru sa s tym 2 mesiace. Na co vo vyrobe cakaju? Ze nas bude viac?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.07.02  12:45

    « Re: Chladici kapalina

    Taky mam 1,6. Takze asi na tom neco bude. Soused ma Feldu a kapalinu nedolival uz pres rok a jezdi denne. Takze to vypada ze to nekde netesni. Taky jim to radeji v servisu reknu. Zatim diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.02  12:31

    « Re: P307 a vibracie volantu

    to zase by som sa nesral tym, ze je to pre nich skoda. neni. kebyze nezaberie, oni ich strelia a urcite este aj zarobia ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 16.07.02  11:08

    « Re: P307 a vibracie volantu

    mkral>

    Ja viem, je to malo pravdepodobne, ale mozno to ti ...... zle skladuju. Tazko povedat. Ale urcite mi ich nekupili len tak. To je uz trochu velka skoda. :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.02  10:53

    « Re: Chladici kapalina

    aky mas motor? ja mam 1.6, od kupy bola machula vytekajuca spod hlavy valcov. vcera som to ukazoval v servise, garancnemu technikovi sa to nezdalo, ze sa na to pozru (aj ked v inom servise mi povedali, ze to moze byt novotou a zatial kaslat na to). mam 22t, 7 mesiacov, voda je na spodnej ciare. napisem po tej prehliadke, co na to povedia, idem buducu stredu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.02  10:51

    « Re: P307 a vibracie volantu

    ale rozumies lubos, ze by bola vadna seria aj dunlopov aj good&year? ... hm.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.02  08:47

    « Re: Chladici kapalina

    Nemesisi, zapomnel jsi dodat, ze po vecerech ucucavas a zahanis tak zizen. Ze si pletes cestu do lednicky s cestou pod kapotu vozu je sice smutne, ale nemuzes to pak svadet na to, ze to nekde unika!:-))))
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.07.02  08:44

    « Chladici kapalina

    Mam dotaz na vsechny kdo maji P307. Mam to auto 8 mesicu, a vcera jsem koukal ze obsah chladici kapaliny je cca. v polovine nadrzky. Najeto mam neco kolem 6tis. prijde mi ze ten ubytek je nejaky velky obavam se aby to nekde neunikalo. Mate nekdo podobne zkusenosti?
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 16.07.02  08:37

    « Re: P307 a vibracie volantu

    to mkral>

    Neviem, ale mozno su vadne serie pneumatik. Vyrobca doporucil kupit Micheliny, na ktorych sa k nam 307 nedovaza. Davam tomu tak 5%, ze by to mohlo pomoct, viac nie.

    Ale nieco na tom mozno bude, lebo pneu tiez nie su zadarmo a vcera boli specialne kupene :)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 16.07.02  08:33

    « Re: A mam po starostech :-((

    Tak to je v *. Ale asi si mal iba stastie, ze si s nou nemal problemy. Takze kup nieco ine, nic take, co sa vyraba menej ako 1 rok. :)
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 16.07.02  08:12

    « Re: A mam po starostech :-((

    ja viem, u nas je to tiez tak :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.07.02  23:57

    « Re: A mam po starostech :-((

    Nemůžeš, neadekvátní obrana. Tedy alespoň v ČR. :-((((
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 15.07.02  23:10

    « Re: A mam po starostech :-((

    zlodeji su * :-( treba to vsetko strielat
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.07.02  18:02

    « Re: A mam po starostech :-((

    Co to ? Na Jížním Městě bydlím já. Hmm jinak je příjemný vědět, že je construct na nic... Chjo :-( No asi je nejlepší mít zamykání řadičky a k tomu ještě GSM detektor. Nicméně když nad tím tak přemýšlím, tak ten kdo dokáže šlohnout takhle zabezpečený auto tak si asi nosí i rušičku... Mimochodem myslíš, že odjelo po vlastní ose, nebo ho někdo naložil na odtahovku ?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…