Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.07.02  14:21

    « Re: P 307

    Pitomost! Jak muze klimatizovana schranka vcucnout listek, kdyz to fouka VEN? To je, jako bys tvrdil, ze ti kompresor u pumpy vcucnul pneumatiku. Ty sterace - nevim. Pokud vim, nikdo z nas na to nenadaval. ABS - to se stava i lepsim autum. Je to zkratka elektronika. Vzhledem k tomu, ze je stejna, jako u jinych aut (BOSCH), tak bych to nedaval za vinu 307.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.07.02  14:16

    « Re: Do ceho jit priste?

    co sa tyka mazdy 6, tiez som to bol vcera poziet (nie jazdit zatial), pravda je, ze sa mi dost pacila, hlavne ten priestor a posed... palubka sa mi paci tiez, aj ked je strihana cela trochu ,,lacno na pohlad''. ale to bola vzdy kazda mazda.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.07.02  14:15

    « Re: P 307

    ,,Stěrače v krajní poloze hlučné-výměna''. mozes blizsie definovat hlucne? mne pravy stierac v hornej polohe vydava skripanie aj ked je okno mokre. ze by som im to rovno tiez povedal ;)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.07.02  14:05

    « P 307

    Kámoška má služební 307 HDI za 660 tis.Klimatizovaná schránka-nasálo to parkovací lístek a mlátilo,co to dá.Asi ho tam neměla dávat.
    Stěrače v krajní poloze hlučné-výměna celých ramínek.Lahůdka na závěr.ABS nefunguje.Diagnostikou nic nezjistili/on to může být špatný konektor,např.Ale hoši v servisech hned počítač a když ten NIC, tak oni též NIC.Tak chtějí měnit celou jednotku/to by byla sranda,pokud by i potom ZASE NIC/.Vyjmuli pojistku,kontr.nesvítí a ona jezdí dál,do STK daleko.Nekupte to.Důležité,6 týdnů v provozu a 3 tis.km.Nadávala na Astru, teď má lepší...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.07.02  13:53

    « Re: Do ceho jit priste?

    Mazda 626 byla vzdy kvalitni a tiche auto, taky bych ted do ni asi sel... :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.07.02  13:47

    « Re: Do ceho jit priste?

    Jednoznačně Mazdu 6!Chce se to svést a není co řešit.Opravdu a vážně.Sedan je nejhezčí,ten je už nyní a 5-dveřové asi koncem srpna.Interiér moc hezký,tiché,na silnici to sedí skvěle.Vše tak jak má být!A hlavně,asi to bude kvalitní,celé vyrobeno v JAP.Vytknout snad jen,že chybí otěrové lišty,ale ono to "otřou" ti druzí,takže je to fuk.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.07.02  13:45

    « Re: P307 a vibracie volantu

    lubos tvrdi, ze oni uz klby menili. mne tiez bolo povedane, ze to su ony. ale ked tvrdia, ze menili a ze to nepomohlo... vadit sa s nimi?

    to lubo, uz mas nejake avizo, co spravilo to prezutie michelinov?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.07.02  13:31

    « Re: Do ceho jit priste?

    Tak teraz kukam ako tela na nove vrata - bud som nevidel spravne fotky alebo neviem, co mam vidiet na tych co poznam, ale kvalitu spracovania podla fotiek noveho Meganu teda posudit nedokazem. BTW nedokazem to ani na skutocnom aute, pokial s nim nenalietam 50tis km...

    Moze mi uz niekto konecne vysvetlit, co je to kvalita spracovania? Ked sadnem do Meganu, Clia, Fabie alebo Daewa, nevidim ziade rozdiely kvality spracovania, zidne lacne a hodnotne plasty atp. Som * ja alebo je to iba taka barlicka, ako odpisat auto v teste, ked je vo vsetkom lepsie ako VW? :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.07.02  13:30

    « Re: P307 a vibracie volantu

    Hele,mám Fabii,volant vibroval jak divý.A auto stáčelo doleva/už před volbama,asi tušilo...cha/.
    A zase vážně, vyvažovali kola, prohazovali a stále vibroval.Nakonec vyměnili levý homokinetický kloub / po 6,5 tis./ a je klid.Jede rovně.Sice namazali kovovou-nosnou plochu brzdového obložení tukem na bázi grafitu/ ví Bůh proč/, takže po 3 dnech bylo na obložení tolik nečistot,že zvuk který brzdy vyluzovaly připomínal železniční vagon.Očistili, jede to, ale...co dodat.Nic.Raději.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.07.02  13:22

    « Re: vytahujuce sa koberce

    to velmi lahko zistim podla kvality koberca ;) problem maju aj so sadnymi sedackami, celkovo ten koberec je velmi tesne strihany. v novsich 307 je koberec strihany uz inac.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 18.07.02  11:42

    « Re: vytahujuce sa koberce

    Podla mna ti len vyberu umelu listu na prahu dveri, koberec natiahnu a prilepsia (pribiju klincami :-) a listu ti daju naspaet.

    Pozeral som sa pod tu listu, ten koberec nie je nijako pripevneny, len zatoceny.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.07.02  11:35

    « vytahujuce sa koberce

    tak sa mi koberce vytahuju uz aj spod prahu pravych prednych dveri. dnes som to bol nahlasit este, nech su aj na toto na dalsiu stredu pripraveni, slubili mi, ze to vyjednaju s importerom tak, aby mi dali rovno nove... fasa. pol auta budu musiet rozobrat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.07.02  11:26

    « Re: Do ceho jit priste?

    Akurat podla tych fotiek to spracovanie interieru vyzeralo dost biedne pri tom novom Megane. Ale uvidime ako to bude nazivo...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.07.02  10:16

    « Re: Do ceho jit priste?

    Lubos1-jestli ten zadek bude vypadat jako Avantime, tak to bude parada... Ten zadek u Avantimu je neprehlednutelny a krasne propracovany...
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 18.07.02  09:55

    « Re: Do ceho jit priste?

    Mozno by bolo zaujimave pockat si na novy Megane. Ten zadok je divny, ale je to vacsie ako 307 (aspon razvor) a vyzera to na slusny voz aj slusnu vybavu.

    Na druhej strane je to zas novinka = problemy.

    Okrem toho neviem, kedy pride na trh.



    Na tvojom mieste by som kupil Hondu Civic 5D. Do konca jula je este dobra akcia. 5-rocna zaruka, elektrony, 20 000 na benzin a oterove listy. Cena je celkom fajn.

    Je to urcite kvalitne a hlacne sa to nekradne ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 18.07.02  09:39

    « Re: Do ceho jit priste?

    307 je stale podla mojho nazoru naj, len keby nebola poruchova a trosku odflaknuta, co sa tyka dielenskeho spracovania (vrzganie plastov, divne zvuky,...). Ale co sa tyka priestoru, designu, je to fajn.

    Ale asi by som ju uz nekupil. :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.07.02  11:29

    « Re: Do ceho jit priste?

    ale ta corola je zase mala :-( resp. nie az tak velka.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.07.02  11:20

    « Re: Do ceho jit priste?

    tak potom nad cim uvazujes, ked sa ti nepaci. mne sa celkom paci civic 3d... alebo sa plasni po vrecku a kup corolu, najlepsie type-R. 147kW pri 8000otackach ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.07.02  10:22

    « Re: Do ceho jit priste?

    Focus asi neni spatna volba po technicky strance, ale me se a) moc nelibi a b) ve vybave, jakou jsem mel v P307 bude stat skoro 700 tisic! A na diesely nejsem tak jako tak.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.07.02  09:39

    « Re: Hladina oleje

    u mna podobne. palubak ukazuje dve gulicky z piatich. ale vytiahnut odmerku som lenivy, resp. vzdy si spomeniem, az ked nastartujem :(
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…