Peugeot 307

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 21.08.02  02:56

    « Re: 307 nebo Focus

    lubos, 307 uz nieje novy voz s chybami. je to skurvene odjebane auto, ak sa mam vyjadrit neslusne. taketo problemy ako vy nemal ani otec na 166tke, a to uz bolo co povedat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.02  22:57

    « Re: 307 nebo Focus

    Ad Focus 1 místo v TÜV: Až se v žebříčku objeví v prvních 10 místech i Mondeo (nyní 45.) a Fiesta (75.), tak uvěřím, že Ford dělá dobrá auta. I když je možné, že nové Mondeo i Fiesta se posunou dopředu, ale nevěřím, že do první 10.
    Mně se rovněž více vzhledově líbil Focus a 307, ale co naplat pěkný design, když se s autem jezdí po servisech a člověk s ním není spokojen. Já objednal Corollu 1,6 a rozhodl jsem se po přečtení těchto všech příspěvků. Navíc věřím, že bude spolehlivější, i když vždycky se může kápnout na problémový kus. Toyot je navíc do 10 místa 5 a to jsou tam zahrnuty i sedany vyráběné v Turecku (HB Anglie, kombi+Versa Jap). Je sice dražší než Focus+307, ale prozatím mám nabídnutu slevu cca 40 tis. ... ještě vydržet 2 měsíce a je doma.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 20.08.02  14:16

    « Re: 307 nebo Focus

    Napr. Focus je v Nemecku vyhlaseny za naspolahlivejsi voz v posednych rokoch (predtym to s nim bolo horsie). S Peugeotmi neboli problemy, kym neprisla 307. Hold novy voz s chybami, ktore nie su zanedbatelne. Mozno treba pockat, kym sa vychytaju.Ja ho neobhajujem v ziadnom pripade, mam asi najvacsi vibrator, ktory sa vyrobil :-)

    Ale co sa tyka Alfy, ci to bola 156 alebo starsie modely, nebola a nie je spolahlivost ich silnou strankou.Mne sa osobne 147 takisto paci (az na interier), ale takisto prehnali aj s cenou. Dalsia vec: bezpecnost. Alfa 147 dostala iba *** v testoch euro ncap.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.02  14:06

    « Re: 307 nebo Focus

    A Peugeoty a Fordy snad jo ? Když trefíš na krám,máš bohužel smůlu,ale ještě jsem neviděl novou Alfu s vibrujícím řízením,motorem z kterýho teče všechno možný atd...Alfa se hoodně polepšila oproti minulosti,dříve jmenovaní mají spíš opačnej trend.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 20.08.02  12:53

    « Re: 307 nebo Focus

    No neviem, Alfy sa nevyznacuju extra velkou spolahlivostou...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.08.02  12:18

    « Re: 307 nebo Focus

    Vem si Alfu 147 1.6TS/88 kW.Jinak čím větší obsah,tím líp,takže radši Forda.Do pažouta bych nešel,přečti si pár příspěvků zpátky.Je to horší jak pohádky o Š105.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 19.08.02  09:22

    « Re: 307 nebo Focus

    No neviem, vo fore NISSAN si 307 nespominal.

    Osobne by som ju doporucil, ale pred prebraim vozu by som ju isiel vyskisat na dialnicu, ci nevibruje :)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.08.02  17:25

    « Re: 307 nebo Focus

    no neviem asi by som to zobral cez ford 1,6 - hlavne kvoli motoru to je u focusa myslim spravna volba
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.08.02  12:14

    « 307 nebo Focus

    Stojím před volbou nového vozu, Focus 1,8 či 307 1,6. Forda znám dobře ale s Peugeotem jsem nikdy nejezdil. Poradí někdo nebo alespoň přidá svůj názor ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.08.02  16:55

    « Re: Jaký je rozdíl mezi motory

    to co hovori lubos + variabilna geometria lopatiek turba + samozrejme inac naprogramovana RJ. uz to tu bolo pisane.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 12.08.02  15:22

    « Re: Jaký je rozdíl mezi motory

    silnejsi 2.0 HDI ma 110 hp a nie kW. Rozdiel by mal byt medzichladic stlaceneho vzduchu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.08.02  15:14

    « Jaký je rozdíl mezi motory

    2.0 HDi 66 kW
    a 2.0 HDi 110kW
    ???
    Dokáže někdo objasnit? Děkuji!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.08.02  15:02

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    len potom bude lubos problem to riesit, ked to robia vsetky a nie len nejaka seria :(
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 12.08.02  12:09

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    Tak to je chyba, ked ti to nevadi. Zacinam mat vazne dojem (ako mi tvrdil aj mkral), ze tento problem maju vsetky 307, len to ludom NEVADI.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.08.02  14:20

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    třesení volantu při 130km/h? Jak kdy, záleží po jaké jedu silnici. Připadá mi že je to někdy silnější a někdy slabší. Ale nějak mi to nevadí. Ta rána z podvozku je horší.............
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.08.02  09:36

    « co?

    ludia, ide o Picasso, PG 307 SW alebo Scenic do babskych ruk v nejakej asi 1.6 benzinovej verzii co radite? ... nebojte sa pohadat sa nech sa to vyjasni ...
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 08.08.02  09:03

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    basil> tipol by som to na neodtahujucu sa celust brzdy. uvolnenie sa prenesie do konstrukcie auta a ty to takto pocitis.
  • « 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 08.08.02  08:57

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    basil>

    Ako to mas s riadenim? Volant je pevny, alebo citis kazdy povrch cesty v rukach?

    Netrasie ti vobec volantom okolo 130 km/h ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.08.02  08:48

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    to pavelpu: zvuk se neprojevuje neprojevuje loupáním, ale pravidelně po nastartování a rozjíždění se ozve tupá rána z prostoru podvozku a je cítit i v pedálu plynu. Někdy je intenzivnější, někdy míň. Zitra jedu do servisu, tak uvidím co řeknou. Auto má najeto 1800km a závada se projevuje od začátku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.08.02  10:23

    « Re: Peugeot 2.0HDi 110k XT

    to basil: me se loupani od pred. napravy stavalo taky, a ESP jsem tam nemel. Auto jsme prohledli, vsechno zkusili a nic. Ono to dokonce neloupne pokazde, jenom nekdy. Na ten kloub to vypada. Je tam totiz takova pryzova spojka, ktera, kdyz neni zahrata, neni tak pruzna, jak by mela byt. Nelam si s tim hlavu a dej si vic nahlas radio.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…